Seznam týmů, 4. liga, skupina E

Tým Barvy dresů
Běchovice VET žluto-černá, modro-černá
Caroil VET modro-žlutá
SS Hábula žlutá, červená
Los Gigoalos VET bílo-zelená, modro-bílá
Marná snaha VET černo-bílá
Tycho de Brahe VET modrá, červená
MoKo VET červená, zelená
Old boys Bohemia Chips modrá
Maverick VET bílo-černá, modro-červená
Pirátská vodka červená, žlutá
Poštmistři VET B červeno-šedá
Real Prd VET zelená, žluto-černá

Rozpis zápasů, 4. liga, skupina E

Utkání Datum Čas Hřiště
Caroil VETPoštmistři VET B Pa 8.9. 18:00 P1
Tycho de Brahe VETMoKo VET Ne 10.9. 17:30 DEKAN
Marná snaha VETOld boys Bohemia Chips Ne 10.9. 18:45 DEKAN
Běchovice VETReal Prd VET Ne 10.9. 18:45 BECH
Los Gigoalos VETMaverick VET Ne 10.9. 20:00 P2
SS HábulaPirátská vodka Ne 10.9. 20:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Poštmistři VET BSS Hábula So 16.9. 11:15 BECH
Real Prd VETMoKo VET Ne 17.9. 16:15 TEMPO
Maverick VETMarná snaha VET Ne 17.9. 18:45 DEKAN
Běchovice VETCaroil VET Ne 17.9. 20:00 BECH
Pirátská vodkaLos Gigoalos VET Ne 17.9. 20:00 P3
Old boys Bohemia ChipsTycho de Brahe VET Ne 1.10. 18:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Los Gigoalos VETPoštmistři VET B So 23.9. 12:30 P1
MoKo VETOld boys Bohemia Chips Ne 24.9. 16:15 TEMPO
Caroil VETReal Prd VET Ne 24.9. 17:30 P1
Marná snaha VETPirátská vodka Ne 24.9. 18:45 DEKAN
Tycho de Brahe VETMaverick VET Ne 24.9. 20:00 DEKAN
SS HábulaBěchovice VET Ne 24.9. 20:00 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Poštmistři VET BMarná snaha VET Ne 8.10. 11:15 HANSP
Maverick VETMoKo VET Ne 8.10. 16:15 TEMPO
Real Prd VETOld boys Bohemia Chips Ne 8.10. 16:15 P2
Caroil VETSS Hábula Ne 8.10. 17:30 P1
Pirátská vodkaTycho de Brahe VET Ne 8.10. 18:45 DEKAN
Běchovice VETLos Gigoalos VET Ne 8.10. 20:00 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Tycho de Brahe VETPoštmistři VET B Pa 13.10. 18:00 P1
SS HábulaReal Prd VET Ne 15.10. 11:15 P2
Old boys Bohemia ChipsMaverick VET Ne 15.10. 15:00 P3
Los Gigoalos VETCaroil VET Ne 15.10. 17:30 P1
MoKo VETPirátská vodka Ne 15.10. 18:45 TEMPO
Marná snaha VETBěchovice VET Ne 15.10. 18:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Poštmistři VET BMoKo VET Pa 20.10. 19:15 P3
Caroil VETMarná snaha VET Ne 22.10. 17:30 P1
Pirátská vodkaOld boys Bohemia Chips Ne 22.10. 17:30 P3
SS HábulaLos Gigoalos VET Ne 22.10. 18:45 P3
Real Prd VETMaverick VET Ne 22.10. 18:45 DEKAN
Běchovice VETTycho de Brahe VET Ne 22.10. 20:00 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Old boys Bohemia ChipsPoštmistři VET B So 28.10. 12:30 P1
Maverick VETPirátská vodka Ne 29.10. 16:15 P3
MoKo VETBěchovice VET Ne 29.10. 16:15 TEMPO
Marná snaha VETSS Hábula Ne 29.10. 18:45 DEKAN
Los Gigoalos VETReal Prd VET Ne 29.10. 18:45 P3
Tycho de Brahe VETCaroil VET Ne 29.10. 20:00 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Poštmistři VET BMaverick VET Pa 3.11. 18:15 HOSTI
Real Prd VETPirátská vodka Ne 5.11. 16:15 P2
SS HábulaTycho de Brahe VET Ne 5.11. 17:30 DEKAN
Caroil VETMoKo VET Ne 5.11. 17:30 P1
Los Gigoalos VETMarná snaha VET Ne 5.11. 18:45 DEKAN
Běchovice VETOld boys Bohemia Chips Ne 5.11. 20:00 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Pirátská vodkaPoštmistři VET B Pa 10.11. 19:15 P2
MoKo VETSS Hábula Ne 12.11. 16:15 TEMPO
Old boys Bohemia ChipsCaroil VET Ne 12.11. 17:30 P1
Marná snaha VETReal Prd VET Ne 12.11. 18:45 DEKAN
Maverick VETBěchovice VET Ne 12.11. 20:00 BECH
Tycho de Brahe VETLos Gigoalos VET Ne 12.11. 20:00 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Real Prd VETPoštmistři VET B Pa 17.11. 18:15 HANSP
SS HábulaOld boys Bohemia Chips Ne 19.11. 16:15 P2
Los Gigoalos VETMoKo VET Ne 19.11. 17:25 TEMPO
Caroil VETMaverick VET Ne 19.11. 17:30 P1
Marná snaha VETTycho de Brahe VET Ne 19.11. 18:45 DEKAN
Běchovice VETPirátská vodka Ne 19.11. 20:00 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Poštmistři VET BBěchovice VET Ne 3.12. 18:45 BECH
Pirátská vodkaCaroil VET Ne 3.12. 18:45 P3
Maverick VETSS Hábula Ne 3.12. 18:45 P2
Old boys Bohemia ChipsLos Gigoalos VET Ne 3.12. 18:45 P1
MoKo VETMarná snaha VET Ne 3.12. 18:45 TEMPO
Tycho de Brahe VETReal Prd VET Ne 3.12. 18:45 ZAK