Seznam týmů, I.třída, skupina B

Tým Barvy dresů
Za zenitem 00 1.FC oranžová, modrá
Tlející dřevo zelená, modrá
B.B.V. B modrá, bílo-červená
Frankie bílo-zlatá, černá
Čechie SK žluto-modrá
Jokers červeno-černá
Kodymka Bumble bees  
Akta-Rez bílá, modrá
Salvator A modrá, oranžová
PE3NY FC žluto-černá, bílo-černá
Companéros zelená
Nářez modrá, oranžová

Rozpis zápasů, I.třída, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Za zenitem 00 1.FCNářez Út 2.4. 21:00 HAJE1
Čechie SKAkta-Rez St 3.4. 19:00 ASTR1
B.B.V. BPE3NY FC St 3.4. 20:00 HAJE2
JokersKodymka Bumble bees St 3.4. 20:00 ASTR2
FrankieSalvator A St 3.4. 21:00 ASTR1
Tlející dřevoCompanéros Čt 4.4. 21:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Za zenitem 00 1.FCTlející dřevo Út 9.4. 21:00 HAJE1
Akta-RezJokers St 10.4. 21:00 HAJE1
PE3NY FCFrankie St 10.4. 21:00 ASTR1
NářezKodymka Bumble bees Čt 11.4. 20:00 ASTR1
Salvator AČechie SK Čt 11.4. 21:00 ASTR1
CompanérosB.B.V. B Čt 11.4. 21:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
B.B.V. BZa zenitem 00 1.FC Út 16.4. 21:00 HAJE1
Tlející dřevoNářez St 17.4. 20:00 HAJE2
Čechie SKPE3NY FC St 17.4. 20:00 ASTR2
Kodymka Bumble beesAkta-Rez St 17.4. 20:00 ASTR1
FrankieCompanéros St 17.4. 21:00 ASTR1
JokersSalvator A St 17.4. 21:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Za zenitem 00 1.FCFrankie Út 23.4. 21:00 ASTR1
PE3NY FCJokers St 24.4. 21:00 HAJE1
NářezAkta-Rez Čt 25.4. 20:00 HAJE1
Tlející dřevoB.B.V. B Čt 25.4. 20:00 ASTR1
Salvator AKodymka Bumble bees Čt 25.4. 21:00 ASTR1
CompanérosČechie SK Čt 25.4. 21:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Čechie SKZa zenitem 00 1.FC Út 7.5. 21:00 HAJE1
Kodymka Bumble beesPE3NY FC St 8.5. 20:00 ASTR2
FrankieTlející dřevo St 8.5. 21:00 ASTR1
JokersCompanéros St 8.5. 21:00 HAJE1
B.B.V. BNářez Čt 9.5. 20:00 ASTR1
Akta-RezSalvator A Čt 9.5. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Za zenitem 00 1.FCJokers Út 14.5. 21:00 HAJE1
PE3NY FCAkta-Rez St 15.5. 20:00 HAJE2
B.B.V. BFrankie St 15.5. 21:00 ASTR1
CompanérosKodymka Bumble bees Čt 16.5. 20:00 ASTR1
NářezSalvator A Čt 16.5. 21:00 ASTR1
Tlející dřevoČechie SK Čt 16.5. 21:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Kodymka Bumble beesZa zenitem 00 1.FC Út 21.5. 20:00 ASTR1
Salvator APE3NY FC St 22.5. 20:00 ASTR2
FrankieNářez St 22.5. 21:00 ASTR1
Čechie SKB.B.V. B Čt 23.5. 20:00 ASTR1
JokersTlející dřevo Čt 23.5. 21:00 STRES
Akta-RezCompanéros Čt 23.5. 21:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
NářezPE3NY FC Út 28.5. 20:00 HAJE1
Za zenitem 00 1.FCAkta-Rez Út 28.5. 21:00 HAJE1
B.B.V. BJokers St 29.5. 21:00 HAJE1
FrankieČechie SK St 29.5. 21:00 ASTR1
Tlející dřevoKodymka Bumble bees Čt 30.5. 20:00 ASTR1
CompanérosSalvator A Čt 30.5. 21:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Salvator AZa zenitem 00 1.FC Út 4.6. 21:00 HAJE1
JokersFrankie St 5.6. 21:00 HAJE1
PE3NY FCCompanéros St 5.6. 21:00 HAJE2
Čechie SKNářez Čt 6.6. 20:00 HAJE2
Kodymka Bumble beesB.B.V. B Čt 6.6. 20:00 ASTR1
Akta-RezTlející dřevo Čt 6.6. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Za zenitem 00 1.FCPE3NY FC Út 11.6. 21:00 HAJE1
B.B.V. BAkta-Rez St 12.6. 21:00 ASTR1
Čechie SKJokers St 12.6. 21:00 HAJE1
FrankieKodymka Bumble bees Čt 13.6. 20:00 ASTR1
NářezCompanéros Čt 13.6. 21:00 HAJE1
Tlející dřevoSalvator A Čt 13.6. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
CompanérosZa zenitem 00 1.FC Út 18.6. 21:00 HAJE1
PE3NY FCTlející dřevo St 19.6. 20:00 HAJE2
JokersNářez St 19.6. 21:00 HAJE1
Akta-RezFrankie St 19.6. 21:00 ASTR1
Kodymka Bumble beesČechie SK Čt 20.6. 20:00 ASTR1
Salvator AB.B.V. B Čt 20.6. 21:00 ASTR1