Seznam týmů, I.třída, skupina B

Tým Barvy dresů
Za zenitem 00 1.FC oranžová, modrá
Tlející dřevo zelená, modrá
B.B.V. B modrá, bílo-červená
Frankie bílo-zlatá, černá
Čechie SK žluto-modrá
Jokers červeno-černá
Kodymka Bumble bees  
Akta-Rez bílá, modrá
Salvator A modrá, oranžová
PE3NY FC žluto-černá, bílo-černá
Companéros zelená
Nářez modrá, oranžová

Rozpis zápasů, I.třída, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
B.B.V. BPE3NY FC St 5.9. 20:00 HAJE2
JokersKodymka Bumble bees St 5.9. 21:00 HAJE1
FrankieSalvator A St 5.9. 21:00 ASTR1
Tlející dřevoCompanéros Čt 6.9. 21:00 HAJE1
Čechie SKAkta-Rez St 26.9. 20:00 ASTR1
Za zenitem 00 1.FCNářez St 26.9. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Za zenitem 00 1.FCTlející dřevo St 12.9. 21:00 HAJE1
PE3NY FCFrankie St 12.9. 21:00 ASTR1
Akta-RezJokers St 12.9. 21:00 HAJE2
NářezKodymka Bumble bees Čt 13.9. 20:00 ASTR1
CompanérosB.B.V. B Čt 13.9. 21:00 HAJE1
Salvator AČechie SK Čt 13.9. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Čechie SKPE3NY FC St 19.9. 20:00 ASTR1
JokersSalvator A St 19.9. 21:00 HAJE2
FrankieCompanéros St 19.9. 21:00 ASTR1
B.B.V. BZa zenitem 00 1.FC St 19.9. 21:00 HAJE1
Kodymka Bumble beesAkta-Rez Čt 20.9. 20:00 ASTR1
Tlející dřevoNářez Čt 20.9. 20:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Tlející dřevoB.B.V. B Út 2.10. 21:00 HAJE2
Za zenitem 00 1.FCFrankie St 3.10. 21:00 HAJE1
PE3NY FCJokers St 3.10. 21:00 HAJE2
NářezAkta-Rez Čt 4.10. 20:00 HAJE2
CompanérosČechie SK Čt 4.10. 21:00 HAJE1
Salvator AKodymka Bumble bees Čt 4.10. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Akta-RezSalvator A St 10.10. 19:00 ASTR1
Kodymka Bumble beesPE3NY FC St 10.10. 20:00 ASTR2
JokersCompanéros St 10.10. 21:00 HAJE2
Čechie SKZa zenitem 00 1.FC St 10.10. 21:00 HAJE1
FrankieTlející dřevo St 10.10. 21:00 ASTR1
B.B.V. BNářez Čt 11.10. 21:00 HAJE2
Utkání Datum Čas Hřiště
PE3NY FCAkta-Rez St 17.10. 20:00 HAJE2
B.B.V. BFrankie St 17.10. 21:00 ASTR1
Za zenitem 00 1.FCJokers St 17.10. 21:00 HAJE1
Tlející dřevoČechie SK Čt 18.10. 21:00 HAJE2
CompanérosKodymka Bumble bees Čt 18.10. 21:00 ASTR2
NářezSalvator A Čt 18.10. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Salvator APE3NY FC St 24.10. 20:00 ASTR2
JokersTlející dřevo St 24.10. 21:00 HAJE1
FrankieNářez St 24.10. 21:00 ASTR1
Kodymka Bumble beesZa zenitem 00 1.FC Čt 25.10. 20:00 ASTR1
Čechie SKB.B.V. B Čt 25.10. 21:00 STRES
Akta-RezCompanéros Čt 25.10. 21:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
NářezPE3NY FC St 31.10. 20:00 HAJE2
Za zenitem 00 1.FCAkta-Rez St 31.10. 21:00 HAJE1
B.B.V. BJokers St 31.10. 21:00 HAJE2
FrankieČechie SK St 31.10. 21:00 ASTR1
CompanérosSalvator A Čt 1.11. 21:00 HAJE1
Tlející dřevoKodymka Bumble bees Čt 1.11. 21:00 HAJE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Čechie SKNářez St 7.11. 19:00 ASTR1
JokersFrankie St 7.11. 21:00 HAJE1
PE3NY FCCompanéros St 7.11. 21:00 HAJE2
Kodymka Bumble beesB.B.V. B Čt 8.11. 20:00 ASTR1
Akta-RezTlející dřevo Čt 8.11. 21:00 STRES
Salvator AZa zenitem 00 1.FC Čt 8.11. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Za zenitem 00 1.FCPE3NY FC St 14.11. 21:00 HAJE1
Čechie SKJokers St 14.11. 21:00 HAJE2
FrankieKodymka Bumble bees Čt 15.11. 20:00 ASTR2
NářezCompanéros Čt 15.11. 21:00 HAJE1
Tlející dřevoSalvator A Čt 15.11. 21:00 ASTR1
B.B.V. BAkta-Rez Čt 15.11. 21:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
PE3NY FCTlející dřevo St 21.11. 20:00 HAJE2
JokersNářez St 21.11. 21:00 HAJE1
Akta-RezFrankie St 21.11. 21:00 ASTR1
CompanérosZa zenitem 00 1.FC St 21.11. 21:00 HAJE2
Kodymka Bumble beesČechie SK Čt 22.11. 20:00 ASTR1
Salvator AB.B.V. B Čt 22.11. 21:00 ASTR1