Seznam týmů, 1. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Les Miserables zelená
Traktor humus A modro-bílá, černá
Hoverla Zak žluto-černá
Restaurace U Pecků A tmavě modrá, červená
Úterní hosté Ski FC A žlutá, černá
Santa Dominica červená, rudo-bílá
Sparta Pankrác rudá, modrá
Inter Lotyšák A bílá, modro-černá
Holosmetky FC A zelená, modrá
TJ Spoje Praha zlato-černá, bílá, modrá
Hertha ZMZ modrá, bílá
Deko zeleno-bílá, tmavě modrá

Rozpis zápasů, 1. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Holosmetky FC ARestaurace U Pecků A Po 19.3. 18:00 MALES
Sparta PankrácSanta Dominica Po 19.3. 19:00 P1
Hertha ZMZTraktor humus A Po 19.3. 19:15 MALES
TJ Spoje PrahaHoverla Zak Po 19.3. 20:15 P1
Inter Lotyšák AÚterní hosté Ski FC A Po 19.3. 20:30 MALES
DekoLes Miserables St 21.3. 20:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Hoverla ZakHolosmetky FC A Po 26.3. 18:00 MALES
DekoHertha ZMZ Po 26.3. 19:00 P1
Restaurace U Pecků AInter Lotyšák A Po 26.3. 19:15 MALES
Traktor humus ATJ Spoje Praha Po 26.3. 20:15 P1
Úterní hosté Ski FC ASparta Pankrác Po 26.3. 20:30 MALES
Les MiserablesSanta Dominica Čt 29.3. 19:00 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Holosmetky FC ATraktor humus A Po 9.4. 18:00 MALES
TJ Spoje PrahaDeko Po 9.4. 19:00 P1
Sparta PankrácRestaurace U Pecků A Po 9.4. 19:15 MALES
Santa DominicaÚterní hosté Ski FC A Po 9.4. 20:15 P1
Inter Lotyšák AHoverla Zak Po 9.4. 20:30 MALES
Hertha ZMZLes Miserables St 11.4. 20:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
DekoHolosmetky FC A Po 16.4. 18:00 MALES
Traktor humus AInter Lotyšák A Po 16.4. 19:00 P1
Restaurace U Pecků ASanta Dominica Po 16.4. 19:15 MALES
Hertha ZMZTJ Spoje Praha Po 16.4. 20:15 P1
Les MiserablesÚterní hosté Ski FC A Po 16.4. 20:30 MALES
Hoverla ZakSparta Pankrác Út 1.5. 20:30 KORAB
Utkání Datum Čas Hřiště
Holosmetky FC AHertha ZMZ Po 23.4. 18:00 MALES
Santa DominicaHoverla Zak Po 23.4. 19:00 P1
Inter Lotyšák ADeko Po 23.4. 19:15 MALES
TJ Spoje PrahaLes Miserables Po 23.4. 20:15 P1
Úterní hosté Ski FC ARestaurace U Pecků A Po 23.4. 20:30 MALES
Sparta PankrácTraktor humus A Ne 29.4. 20:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Hertha ZMZInter Lotyšák A Po 7.5. 18:00 MALES
DekoSparta Pankrác Po 7.5. 19:00 P1
Les MiserablesRestaurace U Pecků A Po 7.5. 19:15 MALES
TJ Spoje PrahaHolosmetky FC A Po 7.5. 20:15 P1
Hoverla ZakÚterní hosté Ski FC A Po 7.5. 20:30 MALES
Traktor humus ASanta Dominica Ne 13.5. 20:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Holosmetky FC ALes Miserables Po 21.5. 18:00 MALES
Inter Lotyšák ATJ Spoje Praha Po 21.5. 19:00 P1
Restaurace U Pecků AHoverla Zak Po 21.5. 19:15 MALES
Sparta PankrácHertha ZMZ Po 21.5. 19:15 KORAB
Santa DominicaDeko Po 21.5. 20:15 P1
Úterní hosté Ski FC ATraktor humus A Po 21.5. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Holosmetky FC AInter Lotyšák A Po 28.5. 18:00 MALES
Hertha ZMZSanta Dominica Po 28.5. 19:00 P1
Traktor humus ARestaurace U Pecků A Po 28.5. 19:15 MALES
TJ Spoje PrahaSparta Pankrác Po 28.5. 20:15 P1
DekoÚterní hosté Ski FC A Po 28.5. 20:30 MALES
Les MiserablesHoverla Zak Čt 31.5. 20:15 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Sparta PankrácHolosmetky FC A Po 4.6. 18:00 MALES
Hoverla ZakTraktor humus A Po 4.6. 19:00 P1
Restaurace U Pecků ADeko Po 4.6. 19:15 MALES
Santa DominicaTJ Spoje Praha Po 4.6. 20:15 P1
Úterní hosté Ski FC AHertha ZMZ Po 4.6. 20:30 MALES
Inter Lotyšák ALes Miserables Čt 7.6. 20:15 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Holosmetky FC ASanta Dominica Po 11.6. 18:00 MALES
Les MiserablesTraktor humus A Po 11.6. 19:00 P1
Hertha ZMZRestaurace U Pecků A Po 11.6. 19:15 MALES
DekoHoverla Zak Po 11.6. 19:15 KORAB
Inter Lotyšák ASparta Pankrác Po 11.6. 20:15 P1
TJ Spoje PrahaÚterní hosté Ski FC A Po 11.6. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Traktor humus ADeko Po 25.6. 19:00 ZABEH
Hoverla ZakHertha ZMZ Po 25.6. 19:00 P3
Restaurace U Pecků ATJ Spoje Praha Po 25.6. 19:00 P2
Santa DominicaInter Lotyšák A Po 25.6. 19:00 P1
Sparta PankrácLes Miserables Po 25.6. 19:00 MIKU1
Úterní hosté Ski FC AHolosmetky FC A Po 25.6. 19:15 MALES