2. Úterní hosté Ski FC A 11 8 2 1 43:18 18
10. Holosmetky FC A 11 4 0 7 24:35 8
11. Les Miserables 11 3 0 8 37:57 6
12. Traktor humus A 11 2 1 8 29:64 5

25. 6. 18 19:00 MIKU1 Sparta Pankrác Les Miserables 11. 11:7 (5:2)
Souboj o záchranu hraný ve velkém tempu. Produktivnější domácí zaslouženě vyhráli. Krajči
Sparta Pankrác Les Miserables
David Pokorný – Josef Baubín, Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Eduard Formáček, Jiří Ptáček, Štěpán Šimeček, Pavel Slánský, Jan Sus vs Lukáš Dratva – Tomáš Froněk, Štěpán Holý, Marek Kodr, Roman Květ, Miroslav Routek
34., 49. Roman Květ
11. 6. 18 20:15 P1 Inter Lotyšák A Sparta Pankrác 10. 10:2 (5:1)
Jednoznačná záležitost Interu, který rozhodl prakticky už v prvním poločase. Šťástka
Inter Lotyšák A Sparta Pankrác
Tomáš Pospíšil – Josef Bičaník, Dominik Farkaš, Václav Hruška, Jiří Janoušek, Jiří Jeník, Ondřej Kotlík vs Lukáš Dufek – Dominik Barták, Josef Baubín, Pavel Dufek, Eduard Formáček, Štěpán Šimeček, Pavel Slánský, Jan Sus
38. Josef Baubín
4. 6. 18 18:00 MALES Sparta Pankrác Holosmetky FC A 9. 5:3 (1:1)
Pohledné utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Sparta zaslouženě vedla, ale v závěru vypadla z tempa a hosté dokázali snížit. Při pokusu o power play ale inkasovali popáté. Krajči
Sparta Pankrác Holosmetky FC A
David Pokorný – Dominik Barták, Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Eduard Formáček, Štěpán Šimeček, Pavel Slánský, Jan Sus vs Jaroslav Bellada – Václav Bellada, Tomáš Birma, Ondřej Halbich, Tomáš Jurčík, Vít Koláček, David Minha, Dominik Nedvěd, Štěpán Vošta
54. Štěpán Vošta
28. 5. 18 20:15 P1 TJ Spoje Praha A Sparta Pankrác 8. 1:0 (1:0)
Utkání rozhodla jediná branka, Spoje pak vedení udržely až do konce. Pankrác svoje šance nevyužila. Lafek
TJ Spoje Praha A Sparta Pankrác
Jakub Stehno – David Baran, Pavel Beneš, Lukáš Koutenský, Jakub Kubek, Daniel Reiter, Lukáš Šedivý, Miroslav Verner, Tomáš Vobořil vs Jaroslav Příbrský – Dominik Barták, Josef Baubín, Pavel Dufek, Eduard Formáček, Jiří Ptáček, Štěpán Šimeček, Pavel Slánský, Jan Sus
25. Jakub Kubek 47 Tomáš Vobořil
53 Jakub Kubek
4. Josef Baubín
20. Jiří Ptáček
37. Štěpán Šimeček
21. 5. 18 19:15 KORAB Sparta Pankrác Hertha ZMZ 7. 5:6 (2:2)
Vyrovnané utkání hrané nahoru dolů. Domácí měli optickou převahu, dostali ale lekci z produktivity. Šťástka
Sparta Pankrác Hertha ZMZ
David Pokorný – Dominik Barták, Josef Baubín, Pavel Dufek, Eduard Formáček, Jiří Ptáček, Štěpán Šimeček, Pavel Slánský, Jan Sus vs Miroslav Nečas – Lukáš Dont, Pavel Krois, Lukáš Moravec, Jiří Mošna, Josef Prokeš, Jiří Vaněk, Tomáš Vaněk
56. Pavel Krois
7. 5. 18 19:00 P1 Deko Sparta Pankrác 6. 2:8 (1:3)
Sparta přejela Deko ve velkém stylu, domácí nedokázali vzdorovat. Petr
Deko Sparta Pankrác
Petr Štěpán – Daniel Černý, František Janoušek, Václav Janoušek, Ota Járka, František Kocourek, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer ml., Martin Studecký vs David Pokorný – Dominik Barták, Josef Baubín, Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Eduard Formáček, Jiří Ptáček, Štěpán Šimeček, Pavel Slánský, Jan Sus
48., 51. Štěpán Šimeček
1. 5. 18 20:30 KORAB Hoverla Zak Sparta Pankrác 4. 4:6 (2:3)
Pohledné rychlé utkání, šance na obou stranách. O vítězi rozhodlo lepší zakončení. Šťástka
Hoverla Zak Sparta Pankrác
Oleksandr Kelemen – Oleksandr Braier, Yevhen Dykun, Ivan Gryga, Dmytro Haza, Serhii Honcharenko, Vasyl Horskii, Ivan Komorskyy, Sándor Lemák, Ivan Pavlov, Myron Tokar vs Jaroslav Příbrský – Josef Baubín, Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Eduard Formáček, Jiří Ptáček, Štěpán Šimeček, Pavel Slánský, Jan Sus
55. Eduard Formáček
29. 4. 18 20:00 ZABEH Sparta Pankrác Traktor humus A 5. 6:5 (3:4)
Traktor dominoval v prvním poločase, když trestal Spartu z brejků. Po změně stran ale přišel o nejlepšího hráče Havránka a tlaku domácích už nedokázal vzdorovat. Čapla
Sparta Pankrác Traktor humus A
Jaroslav Příbrský – Dominik Barták, Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Eduard Formáček, Jiří Ptáček, Štěpán Šimeček, Pavel Slánský, Jan Sus vs Filip Kudrnáč – Bohuslav Cabrnoch, Jan Havránek, David Kudrnáč, Dušan Valenta, Jakub Valenta, Jan Vorel
40. OG
9. 4. 18 19:15 MALES Sparta Pankrác Restaurace U Pecků A 3. 5:6 (1:1)
První poločas ukázal špíš jen tvrdé osobní souboje a zbytečné emoce. Po přestávce už to byla jiná a oba týmy ukázaly pravou prvoligovou podívanou. Hosté byli o něco šťastnější. Kohout
Sparta Pankrác Restaurace U Pecků A
David Pokorný – Dominik Barták, Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Štěpán Šimeček, Pavel Slánský, Jan Sus vs Maksym Dikusar – David Bozděch, Ivan Faitl, Radek Hanzlík, Pavel Mišák, Jan Petržílka, Jan Rajnoch, Jakub Slunéčko, Jiří Sodoma, Vít Turtenwald
50. Pavel Mišák
26. 3. 18 20:30 MALES Úterní hosté Ski FC A Sparta Pankrác 2. 4:3 (1:2)
Sparta v poločase zaslouženě vedla, Úterní hosté ale zúročili zkušenosti a zápas otočili. Sparta sice ještě dokázala vyrovnat, ale Bejda v závěru dokonal hattrick a rozhodl o vítězství svého týmu. Petr
Úterní hosté Ski FC A Sparta Pankrác
Ondřej Bíro – Stanislav Bejda, Tomáš Drbal, František Hakl, Tomáš Jelínek, Ondřej Křižka, Michal Macháček, Jakub Moravec, Tomáš Režný, Jakub Štefek, Břetislav Tvrzník vs David Pokorný – Dominik Barták, Josef Baubín, Pavel Dufek, Eduard Formáček, Jiří Ptáček, Štěpán Šimeček, Pavel Slánský
23. Tomáš Režný
33., 48., 59. Stanislav Bejda
55 Jakub Moravec 12., 58. Štěpán Šimeček
27. Jiří Ptáček
19. 3. 18 19:00 P1 Sparta Pankrác Santa Dominica 1. 1:7 (0:5)
Hosté na soupeře vlétli, rychle vedli 2:0 a prakticky do poločasu rozhodli o svém vítězství. Po přestávce už svoje vedení jen kontrolovali. Lafek
Sparta Pankrác Santa Dominica
Jaroslav Příbrský – Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Eduard Formáček, Jiří Ptáček, Štěpán Šimeček, Pavel Slánský, Jan Sus vs David Davídek – David Brandejs, Michal Bureš, Stanislav Mařík, Nikola Štochl, Martin Tryml, Michal Uhlíř