2. Úterní hosté Ski FC A 11 8 2 1 43:18 18
10. Holosmetky FC A 11 4 0 7 24:35 8
11. Les Miserables 11 3 0 8 37:57 6
12. Traktor humus A 11 2 1 8 29:64 5

25. 6. 18 19:00 ZABEH Traktor humus A Deko 11. 3:7 (3:4)
Velmi zajímavý zápas, ve kterém šlo oběma týmům o všechno. Po vyrovnaném poločase se Deko gólově utrhlo a mohlo slavit výhru i záchranu. Krásný fotbal nahoru dolů. Petr
Traktor humus A Deko
Filip Kudrnáč – Bohuslav Cabrnoch, Aleš Dohnal, Libor Drozda, Jan Havránek, Dušan Valenta, Matěj Valenta, Miroslav Zeman vs Petr Štěpán – Daniel Černý, František Janoušek, Václav Janoušek, Ota Járka, František Kocourek, Ondřej Kocourek, Pavel Máj, Ladislav Obermajer ml., Jan Prachař, Martin Studecký
15. Jan Prachař
11. 6. 18 19:00 P1 Les Miserables Traktor humus A 10. 2:4 (0:1)
Traktor poločasové vedení nejen udržel, ale přidal i další góly a zaslouženě vyhrál. Šťástka
Les Miserables Traktor humus A
Lukáš Dratva – Štěpán Holý, Marek Kodr, Roman Květ, Denys Pelyak, Miroslav Routek vs Filip Kudrnáč – Bohuslav Cabrnoch, Libor Drozda, David Kudrnáč, David Šefrna, Dušan Valenta, Jakub Valenta
34., 37. Roman Květ 27., 33. Jakub Valenta
42. Dušan Valenta
58. Bohuslav Cabrnoch
4. 6. 18 19:00 P1 Hoverla Zak Traktor humus A 9. 3:3 (1:1)
Vyrovnané utkání, Traktor dokázal v posledních deseti minutách dvakrát srovnat stav. Lafek
Hoverla Zak Traktor humus A
Pavlo Rusak – Oleksandr Desyk, Serhii Honcharenko, Vasyl Horskii, Andryii Kazmiruk, Ivan Komorskyy, Sándor Lemák, Ivan Pavlov, Denys Tokar vs Filip Kudrnáč – Bohuslav Cabrnoch, Aleš Dohnal, Libor Drozda, Jan Havránek, David Kudrnáč, David Šefrna, Jakub Valenta
24., 42. Oleksandr Desyk
53. Denys Tokar
20. Bohuslav Cabrnoch
51., 55. David Šefrna
28. 5. 18 19:15 MALES Traktor humus A Restaurace U Pecků A 8. 3:16 (1:10)
Jednoznačné utkání s jasným výsledkem. Kohout
Traktor humus A Restaurace U Pecků A
Filip Kudrnáč – Bohuslav Cabrnoch, Libor Drozda, Jan Havránek, David Šefrna, Jakub Valenta, Matěj Valenta vs Maksym Dikusar – David Bozděch, Radek Hanzlík, Pavel Mišák, Jan Petržílka, Jaroslav Procházka, Jan Rajnoch, Jakub Slunéčko, Václav Socher, Jiří Sodoma
45., 46. Jakub Slunéčko
21. 5. 18 20:30 MALES Úterní hosté Ski FC A Traktor humus A 7. 6:0 k.
13. 5. 18 20:00 ZABEH Traktor humus A Santa Dominica 6. 3:4 (2:1)
Domácí byli lepší, měli více šanci, i vyložených. Santa Dominica těžila z brejků a standardek a na výhru jí to nakonec stačilo. Domácí si ale zasloužili bodovat. Petr
Traktor humus A Santa Dominica
Filip Kudrnáč – Bohuslav Cabrnoch, Libor Drozda, David Šefrna, Dušan Valenta, Jakub Valenta, Matěj Valenta vs Alexander Károlyi – Michal Bureš, Ionel David, David Davídek, Stanislav Mařík, Martin Tryml, Michal Uhlíř, Michal Zukal
22. Matěj Valenta
26. David Šefrna
37. Libor Drozda
54 Dušan Valenta 15. Michal Uhlíř
32., 39., 53. Stanislav Mařík
42. Michal Uhlíř
29. 4. 18 20:00 ZABEH Sparta Pankrác Traktor humus A 5. 6:5 (3:4)
Traktor dominoval v prvním poločase, když trestal Spartu z brejků. Po změně stran ale přišel o nejlepšího hráče Havránka a tlaku domácích už nedokázal vzdorovat. Čapla
Sparta Pankrác Traktor humus A
Jaroslav Příbrský – Dominik Barták, Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Eduard Formáček, Jiří Ptáček, Štěpán Šimeček, Pavel Slánský, Jan Sus vs Filip Kudrnáč – Bohuslav Cabrnoch, Jan Havránek, David Kudrnáč, Dušan Valenta, Jakub Valenta, Jan Vorel
40. OG
16. 4. 18 19:00 P1 Traktor humus A Inter Lotyšák A 4. 2:6 (0:2)
V poli vyrovnané utkání, rozhodla žalostná koncovka Traktoru. Kohout
Traktor humus A Inter Lotyšák A
Filip Kudrnáč – Libor Drozda, Jan Havránek, David Šefrna, Dominik Škarda, Dušan Valenta, Jakub Valenta, Matěj Valenta vs Tomáš Pospíšil – Josef Bičaník, Václav Hruška, Petr Hulinský, Jiří Janoušek, Jiří Jeník, Václav Kodet, Štěpán Maruš, Petr Sedláček, Jakub Vodáček
51., 60. Štěpán Maruš
9. 4. 18 18:00 MALES Holosmetky FC A Traktor humus A 3. 4:5 (1:1)
První dvacetiminutovka patřila domácím, ale pak Traktor vyrovnal a konečně přišel na to, co má proti soupeři hrát. Od té doby určoval tempo a vypracoval si tříbrankový náskok. Holosmetky ale dokázaly snížit a hosté tak museli bojovat o dva body až do konce. Kohout
Holosmetky FC A Traktor humus A
Jaroslav Bellada – Václav Bellada, Tomáš Birma, Ondřej Halbich, Tomáš Jurčík, Vít Koláček, David Minha, Dominik Nedvěd, Jiří Tomek, Štěpán Vošta vs Filip Kudrnáč – Bohuslav Cabrnoch, Libor Drozda, Jan Havránek, Dominik Škarda, Dušan Valenta, Jakub Valenta, Matěj Valenta, Jan Vorel
41. Jan Havránek
26. 3. 18 20:15 P1 Traktor humus A TJ Spoje Praha A 2. 1:4 (1:1)
Utkání připomínalo spíš házenou, oba týmy se prezentovali hlavně postupnými útoky s řadou přihrávek a bránily i útočily v pěti hráčích. Domácí v posledních deseti minutách více otevřeli hru a Spoje volný prostor využily k pojištění náskoku. Kohout
Traktor humus A TJ Spoje Praha A
Filip Kudrnáč – Bohuslav Cabrnoch, Libor Drozda, Jan Havránek, David Šefrna, Dušan Valenta, Jakub Valenta, Matěj Valenta vs Jakub Stehno – David Baran, Martin Dlouhý, Lukáš Koutenský, Petr Pokrovskij, Daniel Reiter, Miroslav Verner, Tomáš Vobořil
20. Dušan Valenta 31 Matěj Valenta 25. Petr Pokrovskij
40., 55. Tomáš Vobořil
51. Daniel Reiter
36. Daniel Reiter
19. 3. 18 19:15 MALES Hertha ZMZ Traktor humus A 1. 6:0 k.