Rozpis pískání, 2. liga, skupina A

Akta - rez

Út 3.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 3.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 3.4. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Út 24.4. 19:15 Motorlet MOTO2
Út 24.4. 20:30 Motorlet MOTO2

Queens Park Club

Út 17.4. 18:00 Malešice AFK MALES
Út 17.4. 19:15 Malešice AFK MALES
Út 17.4. 20:30 Malešice AFK MALES
Čt 10.5. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 10.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 10.5. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Saens 1.FC A

Út 17.4. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 17.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 17.4. 20:45 Běchovice 2 BECH
Čt 10.5. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 10.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 10.5. 20:15 Záběhlice ZABEH

Smutný potapěči

St 21.3. 19:30 Tempo FC TEMPO
St 21.3. 20:45 Tempo FC TEMPO
St 28.3. 19:30 Tempo FC TEMPO
St 28.3. 20:45 Tempo FC TEMPO
St 16.5. 19:30 Tempo FC TEMPO
St 16.5. 20:45 Tempo FC TEMPO

Typos FC

Čt 19.4. 17:45 Mikulova MIKU1
Čt 19.4. 19:00 Mikulova MIKU1
Čt 19.4. 20:15 Mikulova MIKU1
Út 15.5. 17:45 Mikulova MIKU1
Út 15.5. 19:00 Mikulova MIKU1
Út 15.5. 20:15 Mikulova MIKU1

Mystique Dynamo CF

Čt 5.4. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 5.4. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 7.6. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 7.6. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 7.6. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Úderka Žižkov junioři

Pa 13.4. 18:15 Litvínovská LITVI
Pa 13.4. 19:30 Litvínovská LITVI
Pa 20.4. 18:15 Litvínovská LITVI
Pa 20.4. 19:30 Litvínovská LITVI
Pa 27.4. 18:15 Litvínovská LITVI
Pa 27.4. 19:30 Litvínovská LITVI

Tatra 04

Čt 5.4. 19:15 Tempo FC TEMPO
Čt 5.4. 20:30 Tempo FC TEMPO
Čt 24.5. 18:15 Děkanka DEKAN
Čt 24.5. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 24.5. 20:45 Děkanka DEKAN

Audi United FC

Čt 5.4. 17:00 Zákostelní ZAK
Čt 5.4. 18:15 Zákostelní ZAK
St 20.6. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 20.6. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 20.6. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Břewnow boys KMK

Út 29.5. 18:00 Koráb SC KORAB
Út 29.5. 19:15 Koráb SC KORAB
Út 29.5. 20:30 Koráb SC KORAB
Čt 21.6. 17:45 Mikulova MIKU4
Čt 21.6. 19:00 Mikulova MIKU4
Čt 21.6. 20:15 Mikulova MIKU4

Libčice FC

Ne 15.4. 16:15 Pražačka P1
Ne 15.4. 17:30 Pražačka P1
Út 8.5. 19:00 Mikulova MIKU1
Út 8.5. 20:15 Mikulova MIKU1
St 20.6. 19:00 Pražačka P1
St 20.6. 20:15 Pražačka P1

Amfora restaurant

Čt 29.3. 17:45 Mikulova MIKU2
Čt 29.3. 19:00 Mikulova MIKU2
Út 8.5. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 8.5. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
St 6.6. 19:00 Meteor 8 METE2
St 6.6. 20:15 Meteor 8 METE2