Seznam týmů, 2. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Tatra 04 zlatá, zelená
Typos FC červeno-černá
Úderka Žižkov junioři bílo-černá, modrá
Smutný potapěči světle modrá
Mystique Dynamo CF bílá, červená
Queens Park Club červeno-černá, žlutá
Libčice FC modro-bílá
Amfora restaurant červeno-černá, modro-bílá
Audi United FC černá, růžová
Břewnow boys KMK černo-žlutá, zeleno-bílá
Akta - rez bílá, modrá
Saens 1.FC A modrá, bílá

Rozpis zápasů, 2. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Břewnow boys KMKÚderka Žižkov junioři Po 19.3. 20:00 BIHOR
Amfora restaurantMystique Dynamo CF Po 19.3. 20:15 MOTO1
Audi United FCSmutný potapěči Po 19.3. 20:30 TEMPO
Akta - rezTypos FC St 21.3. 17:45 MIKU2
Libčice FCQueens Park Club St 21.3. 19:30 HOSTI
Saens 1.FC ATatra 04 St 21.3. 20:15 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Úderka Žižkov juniořiAudi United FC Po 26.3. 19:00 P3
Typos FCBřewnow boys KMK Po 26.3. 20:00 BIHOR
Smutný potapěčiAmfora restaurant Po 26.3. 20:30 TEMPO
Mystique Dynamo CFLibčice FC St 28.3. 19:00 MIKU4
Tatra 04Queens Park Club St 28.3. 19:30 HOSTI
Saens 1.FC AAkta - rez St 28.3. 20:15 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Břewnow boys KMKSaens 1.FC A Po 9.4. 20:00 BIHOR
Amfora restaurantÚderka Žižkov junioři Po 9.4. 20:15 MOTO1
Libčice FCSmutný potapěči Po 9.4. 20:30 TEMPO
Audi United FCTypos FC St 11.4. 17:45 MIKU2
Akta - rezTatra 04 St 11.4. 19:00 MIKU4
Queens Park ClubMystique Dynamo CF St 11.4. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Úderka Žižkov juniořiLibčice FC Po 16.4. 19:00 P3
Akta - rezBřewnow boys KMK Po 16.4. 20:00 BIHOR
Typos FCAmfora restaurant Po 16.4. 20:15 MOTO1
Smutný potapěčiQueens Park Club Po 16.4. 20:30 TEMPO
Saens 1.FC AAudi United FC St 18.4. 20:15 MIKU1
Tatra 04Mystique Dynamo CF St 18.4. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Břewnow boys KMKTatra 04 Po 30.4. 18:15 ARIT
Mystique Dynamo CFSmutný potapěči Po 30.4. 20:30 TEMPO
Libčice FCTypos FC St 2.5. 19:00 P3
Audi United FCAkta - rez St 2.5. 19:00 MIKU3
Queens Park ClubÚderka Žižkov junioři St 2.5. 19:30 HOSTI
Amfora restaurantSaens 1.FC A St 2.5. 20:15 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Akta - rezAmfora restaurant Po 7.5. 18:15 CESMI
Úderka Žižkov juniořiMystique Dynamo CF Po 7.5. 19:00 P3
Břewnow boys KMKAudi United FC Po 7.5. 20:00 BIHOR
Tatra 04Smutný potapěči Po 7.5. 20:30 TEMPO
Typos FCQueens Park Club St 9.5. 19:30 HOSTI
Saens 1.FC ALibčice FC St 9.5. 20:15 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Smutný potapěčiÚderka Žižkov junioři Po 14.5. 20:30 TEMPO
Amfora restaurantBřewnow boys KMK Po 14.5. 20:30 MALES
Mystique Dynamo CFTypos FC St 16.5. 18:00 ZAK
Queens Park ClubSaens 1.FC A St 16.5. 19:30 HOSTI
Libčice FCAkta - rez St 16.5. 20:15 P2
Audi United FCTatra 04 St 16.5. 20:15 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Břewnow boys KMKLibčice FC Po 21.5. 20:00 BIHOR
Audi United FCAmfora restaurant Po 21.5. 20:15 MOTO1
Tatra 04Úderka Žižkov junioři Po 21.5. 20:15 P2
Typos FCSmutný potapěči Po 21.5. 20:30 TEMPO
Akta - rezQueens Park Club St 23.5. 19:30 HOSTI
Saens 1.FC AMystique Dynamo CF St 23.5. 20:15 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Úderka Žižkov juniořiTypos FC Po 28.5. 19:00 P3
Amfora restaurantTatra 04 Po 28.5. 20:15 MOTO1
Smutný potapěčiSaens 1.FC A Po 28.5. 20:30 TEMPO
Mystique Dynamo CFAkta - rez St 30.5. 19:00 ZABEH
Queens Park ClubBřewnow boys KMK St 30.5. 19:30 HOSTI
Libčice FCAudi United FC St 30.5. 19:30 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Břewnow boys KMKMystique Dynamo CF Po 4.6. 20:00 BIHOR
Akta - rezSmutný potapěči Po 4.6. 20:30 TEMPO
Amfora restaurantLibčice FC Út 5.6. 18:15 PRKOP
Tatra 04Typos FC St 6.6. 19:00 P3
Audi United FCQueens Park Club St 6.6. 19:30 HOSTI
Saens 1.FC AÚderka Žižkov junioři St 6.6. 20:15 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Typos FCSaens 1.FC A Po 18.6. 20:15 MIKU3
Úderka Žižkov juniořiAkta - rez Po 18.6. 20:15 P1
Mystique Dynamo CFAudi United FC Po 18.6. 20:15 MIKU2
Libčice FCTatra 04 Po 18.6. 20:15 MIKU1
Smutný potapěčiBřewnow boys KMK Po 18.6. 20:30 TEMPO
Queens Park ClubAmfora restaurant Po 18.6. 20:45 HOSTI