Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 18.6.18 | 20:45 | HOSTI | Queens Park Club Amfora restaurant | 11. | 2:3 |
Út 5.6.18 | 18:15 | PRKOP | Amfora restaurant Libčice FC | 10. | 8:6 |
Po 28.5.18 | 20:15 | MOTO1 | Amfora restaurant Tatra 04 | 9. | 2:1 |
Po 21.5.18 | 20:15 | MOTO1 | Audi United FC Amfora restaurant | 8. | 1:2 |
Po 14.5.18 | 20:30 | MALES | Amfora restaurant Břewnow boys KMK | 7. | 1:7 |
Po 7.5.18 | 18:15 | CESMI | Akta - rez Amfora restaurant | 6. | 4:3 |
St 2.5.18 | 20:15 | MIKU3 | Amfora restaurant Saens 1.FC A | 5. | 2:5 |
Po 16.4.18 | 20:15 | MOTO1 | Typos FC Amfora restaurant | 4. | 7:1 |
Po 9.4.18 | 20:15 | MOTO1 | Amfora restaurant Úderka Žižkov junioři | 3. | 6:4 |
Po 26.3.18 | 20:30 | TEMPO | Smutný potapěči Amfora restaurant | 2. | 10:2 |
Po 19.3.18 | 20:15 | MOTO1 | Amfora restaurant Mystique Dynamo CF | 1. | 5:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tatra 04 | 11 | 8 | 1 | 2 | 56:17 | 17 |
2. | Smutný potapěči | 11 | 7 | 1 | 3 | 59:46 | 15 |
3. | Úderka Žižkov junioři | 11 | 7 | 0 | 4 | 54:40 | 14 |
4. | Břewnow boys KMK | 11 | 6 | 1 | 4 | 47:23 | 13 |
5. | Amfora restaurant | 11 | 6 | 0 | 5 | 35:49 | 12 |
6. | Audi United FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 30:35 | 11 |
7. | Akta - rez | 11 | 5 | 0 | 6 | 36:44 | 10 |
8. | Typos FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 41:46 | 9 |
9. | Saens 1.FC A | 11 | 4 | 1 | 6 | 30:37 | 9 |
10. | Libčice FC | 11 | 4 | 0 | 7 | 30:54 | 8 |
11. | Mystique Dynamo CF | 11 | 3 | 1 | 7 | 35:41 | 7 |
12. | Queens Park Club | 11 | 3 | 1 | 7 | 21:42 | 7 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 29.3.18 | 17:45 | MIKU2 | Viktor 1.FC FC 1869 (HL7D) |
Čt 29.3.18 | 19:00 | MIKU2 | Koberce Trend ARG S.N.F. A (HL2B) |
Út 8.5.18 | 19:30 | zzNOVOB | UTS Vršovice VET Sean team VET (VL2A) |
Út 8.5.18 | 20:45 | zzNOVOB | 4 TD Ala Bundy B Modrá vopice TJ (HL7D) |
St 6.6.18 | 19:00 | METE2 | Pivušky FC Botostroj SK (HL8F) |
St 6.6.18 | 20:15 | METE2 | Ladronka Real Prd SUP (SVL2B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Chrastil Petr | 3 | 0 |
Forejt Vladimír | 3 | 0 |
Fořt Martin | 2 | 1 |
Karas Tomáš | 10 | 1 |
Kratochvíl Lukáš | 5 | 1 |
Mikeš Petr | 3 | 1 |
Nešpor Marek | 10 | 9 |
Novák Michal | 1 | 0 |
Porada Jiří | 5 | 1 |
Ptáček Stanislav | 10 | 3 |
Sekanina Jan | 6 | 1 |
Šultes Pavel | 6 | 9 |
Třesohlavý Karel | 11 | 0 |
Tůma Ondřej | 4 | 3 |
Vondráček Petr | 8 | 5 |