Rozpis pískání, 2. liga, skupina B

Inter Ohradní

Út 18.9. 17:45 Mikulova MIKU1
Út 18.9. 19:00 Mikulova MIKU1
Út 18.9. 20:15 Mikulova MIKU1
Út 16.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 16.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 16.10. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Klokan Perón club A

Čt 20.9. 17:45 Mikulova MIKU1
Čt 20.9. 19:00 Mikulova MIKU1
Čt 20.9. 20:15 Mikulova MIKU1
St 26.9. 17:45 Mikulova MIKU1
St 26.9. 19:00 Mikulova MIKU1
St 26.9. 20:15 Mikulova MIKU1

Lucián FC A

St 24.10. 17:45 Mikulova MIKU1
St 24.10. 19:00 Mikulova MIKU1
St 24.10. 20:15 Mikulova MIKU1
Út 13.11. 18:00 Koráb SC KORAB
Út 13.11. 19:15 Koráb SC KORAB
Út 13.11. 20:30 Koráb SC KORAB

MVS Vršovice A

St 24.10. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 24.10. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 24.10. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
St 14.11. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 14.11. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 14.11. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

S.N.F. A

Čt 13.9. 18:15 Zákostelní ZAK
Čt 13.9. 19:30 Zákostelní ZAK
Čt 13.9. 20:45 Zákostelní ZAK
Čt 29.11. 18:00 Zákostelní ZAK
Čt 29.11. 19:15 Zákostelní ZAK
Čt 29.11. 20:30 Zákostelní ZAK

UTS Vršovice

Po 8.10. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 8.10. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 8.10. 20:30 Zákostelní ZAK
Po 29.10. 18:00 Koráb SC KORAB
Po 29.10. 19:15 Koráb SC KORAB
Po 29.10. 20:30 Koráb SC KORAB

Torpedo Ohrobec SKA

St 26.9. 19:00 Pražačka P2
St 26.9. 20:15 Pražačka P2
St 3.10. 19:00 Pražačka P1
St 3.10. 20:15 Pražačka P1
Ne 4.11. 18:45 Pražačka P2
Ne 4.11. 20:00 Pražačka P2

G.I.C La Plate de Cünde

St 7.11. 18:15 Litvínovská LITVI
St 7.11. 19:30 Litvínovská LITVI
St 7.11. 20:45 Litvínovská LITVI
Po 3.12. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 3.12. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 3.12. 20:45 Běchovice 2 BECH

Torpedo Barrandov

Ne 9.9. 16:15 Děkanka DEKAN
Ne 9.9. 17:30 Děkanka DEKAN
Po 1.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 1.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 23.10. 19:00 Meteor 8 METE2
Út 23.10. 20:15 Meteor 8 METE2

Koberce Trend ARG

Po 5.11. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 5.11. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 28.11. 19:00 Pražačka P3
St 28.11. 20:15 Pražačka P3

Sokol Picasso A

St 26.9. 17:00 Děkanka DEKAN
St 26.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Ne 4.11. 13:45 Běchovice 2 BECH
Ne 4.11. 15:00 Běchovice 2 BECH
St 21.11. 17:00 Děkanka DEKAN
St 21.11. 18:15 Děkanka DEKAN