Seznam týmů, 2. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
Torpedo Ohrobec SKA oranžová, bílo-oranžová
Torpedo Barrandov šedá
UTS Vršovice černá, bílá, žluto-černá
Sokol Picasso A zelená, červená
S.N.F. A světle modrá, tmavě modrá
MVS Vršovice A oranžovo-černá
Lucián FC A zelená, černá
Koberce Trend ARG žlutá, modro-červená
Klokan Perón club A zelená, bílá
Inter Ohradní červená, bílá
G.I.C La Plate de Cünde žlutá, fialová
Dynamo UK žlutá, tmavě modrá

Rozpis zápasů, 2. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Klokan Perón club ASokol Picasso A Út 27.3. 20:15 MIKU1
Inter OhradníUTS Vršovice Út 27.3. 20:45 NOVOB
Dynamo UKTorpedo Ohrobec SKA St 28.3. 19:30 CESMI
Lucián FC AMVS Vršovice A Čt 29.3. 17:45 MIKU1
Koberce Trend ARGS.N.F. A Čt 29.3. 19:00 MIKU2
G.I.C La Plate de CündeTorpedo Barrandov Čt 29.3. 19:00 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Torpedo Ohrobec SKAMVS Vršovice A Út 3.4. 19:15 MOTO1
UTS VršoviceKlokan Perón club A Út 3.4. 20:15 MIKU1
Dynamo UKG.I.C La Plate de Cünde St 4.4. 19:30 CESMI
Sokol Picasso AKoberce Trend ARG Čt 5.4. 19:00 MIKU2
Torpedo BarrandovInter Ohradní Čt 5.4. 20:15 MOTO1
S.N.F. ALucián FC A Čt 5.4. 20:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Koberce Trend ARGUTS Vršovice Út 10.4. 19:00 METE1
G.I.C La Plate de CündeTorpedo Ohrobec SKA Út 10.4. 20:15 MIKU4
Inter OhradníDynamo UK St 11.4. 19:30 CESMI
Lucián FC ASokol Picasso A Čt 12.4. 19:00 MIKU2
Klokan Perón club ATorpedo Barrandov Čt 12.4. 20:15 MOTO1
MVS Vršovice AS.N.F. A Čt 12.4. 20:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
G.I.C La Plate de CündeInter Ohradní Út 17.4. 20:15 MIKU3
UTS VršoviceLucián FC A Út 17.4. 20:45 NOVOB
Dynamo UKKlokan Perón club A St 18.4. 19:30 CESMI
Sokol Picasso AMVS Vršovice A Čt 19.4. 19:00 MIKU3
Torpedo BarrandovKoberce Trend ARG Čt 19.4. 20:15 MOTO1
Torpedo Ohrobec SKAS.N.F. A Čt 19.4. 20:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Koberce Trend ARGDynamo UK Út 24.4. 19:00 METE1
Inter OhradníTorpedo Ohrobec SKA Út 24.4. 19:15 MOTO1
Klokan Perón club AG.I.C La Plate de Cünde Út 24.4. 20:15 MIKU1
MVS Vršovice AUTS Vršovice Út 24.4. 20:45 NOVOB
Lucián FC ATorpedo Barrandov Čt 26.4. 20:15 MOTO1
S.N.F. ASokol Picasso A Čt 26.4. 20:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
G.I.C La Plate de CündeKoberce Trend ARG Út 1.5. 19:15 KORAB
Torpedo Ohrobec SKASokol Picasso A Út 1.5. 19:15 MOTO1
Inter OhradníKlokan Perón club A Út 1.5. 20:15 MIKU1
Dynamo UKLucián FC A St 2.5. 19:30 CESMI
Torpedo BarrandovMVS Vršovice A Čt 3.5. 20:15 MOTO1
UTS VršoviceS.N.F. A Čt 3.5. 20:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Koberce Trend ARGInter Ohradní Út 15.5. 19:00 METE1
Klokan Perón club ATorpedo Ohrobec SKA Út 15.5. 20:15 MIKU1
MVS Vršovice ADynamo UK St 16.5. 19:30 CESMI
Sokol Picasso AUTS Vršovice Čt 17.5. 19:00 MIKU3
Lucián FC AG.I.C La Plate de Cünde Čt 17.5. 19:00 MIKU1
S.N.F. ATorpedo Barrandov Čt 17.5. 20:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
G.I.C La Plate de CündeMVS Vršovice A Út 22.5. 17:45 MIKU2
Torpedo Ohrobec SKAUTS Vršovice Út 22.5. 19:15 MOTO1
Klokan Perón club AKoberce Trend ARG Út 22.5. 20:15 MIKU1
Inter OhradníLucián FC A Čt 24.5. 19:00 MIKU3
Torpedo BarrandovSokol Picasso A Čt 24.5. 20:15 MOTO1
Dynamo UKS.N.F. A Čt 24.5. 20:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Koberce Trend ARGTorpedo Ohrobec SKA Út 5.6. 19:00 METE1
MVS Vršovice AInter Ohradní Út 5.6. 20:15 MIKU3
Lucián FC AKlokan Perón club A Út 5.6. 20:15 MIKU1
Sokol Picasso ADynamo UK Čt 7.6. 19:00 MIKU3
UTS VršoviceTorpedo Barrandov Čt 7.6. 20:15 MOTO1
S.N.F. AG.I.C La Plate de Cünde Čt 7.6. 20:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Klokan Perón club AMVS Vršovice A Út 12.6. 20:15 MIKU1
Koberce Trend ARGLucián FC A Út 12.6. 20:30 KORAB
Dynamo UKUTS Vršovice St 13.6. 19:30 CESMI
G.I.C La Plate de CündeSokol Picasso A Čt 14.6. 19:00 MIKU3
Torpedo Ohrobec SKATorpedo Barrandov Čt 14.6. 20:15 MOTO2
Inter OhradníS.N.F. A Čt 14.6. 20:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
UTS VršoviceG.I.C La Plate de Cünde Út 26.6. 18:15 LITVI
MVS Vršovice AKoberce Trend ARG Út 26.6. 18:15 KORAB
Torpedo BarrandovDynamo UK Út 26.6. 19:00 P3
Sokol Picasso AInter Ohradní Út 26.6. 19:00 MIKU2
S.N.F. AKlokan Perón club A Út 26.6. 19:00 MIKU1
Lucián FC ATorpedo Ohrobec SKA Út 26.6. 19:00 MOTO2