Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 26.6.18 | 19:00 | MIKU2 | Sokol Picasso A Inter Ohradní | 11. | 2:4 |
Čt 14.6.18 | 20:30 | TEMPO | Inter Ohradní S.N.F. A | 10. | 4:1 |
Út 5.6.18 | 20:15 | MIKU3 | MVS Vršovice A Inter Ohradní | 9. | 1:1 |
Čt 24.5.18 | 19:00 | MIKU3 | Inter Ohradní Lucián FC A | 8. | 4:4 |
Út 15.5.18 | 19:00 | METE1 | Koberce Trend ARG Inter Ohradní | 7. | 4:1 |
Út 1.5.18 | 20:15 | MIKU1 | Inter Ohradní Klokan Perón club A | 6. | 2:1 |
Út 24.4.18 | 19:15 | MOTO1 | Inter Ohradní Torpedo Ohrobec SKA | 5. | 4:2 |
Út 17.4.18 | 20:15 | MIKU3 | G.I.C La Plate de Cünde Inter Ohradní | 4. | 9:4 |
St 11.4.18 | 19:30 | CESMI | Inter Ohradní Dynamo UK | 3. | 4:5 |
Čt 5.4.18 | 20:15 | MOTO1 | Torpedo Barrandov Inter Ohradní | 2. | 2:2 |
Út 27.3.18 | 20:45 | zzNOVOB | Inter Ohradní UTS Vršovice | 1. | 4:7 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dynamo UK | 11 | 10 | 0 | 1 | 62:20 | 20 |
2. | Koberce Trend ARG | 11 | 7 | 3 | 1 | 51:18 | 17 |
3. | G.I.C La Plate de Cünde | 11 | 7 | 2 | 2 | 57:28 | 16 |
4. | Torpedo Barrandov | 11 | 6 | 3 | 2 | 41:26 | 15 |
5. | Klokan Perón club A | 11 | 6 | 1 | 4 | 43:29 | 13 |
6. | Inter Ohradní | 11 | 4 | 3 | 4 | 34:38 | 11 |
7. | UTS Vršovice | 11 | 4 | 2 | 5 | 31:43 | 10 |
8. | MVS Vršovice A | 11 | 3 | 2 | 6 | 26:53 | 8 |
9. | Lucián FC A | 11 | 3 | 1 | 7 | 34:45 | 7 |
10. | S.N.F. A | 11 | 3 | 1 | 7 | 25:55 | 7 |
11. | Sokol Picasso A | 11 | 3 | 0 | 8 | 40:46 | 6 |
12. | Torpedo Ohrobec SKA | 11 | 0 | 2 | 9 | 18:61 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 9.4.18 | 17:45 | MIKU1 | Hoblina Jižák FC Barclays (HL4B) |
Po 9.4.18 | 19:00 | MIKU1 | J.R.Club VET A Tyran Saens 1.FC VET A (VL2A) |
Po 9.4.18 | 20:15 | MIKU1 | Oblouci 81 AFC SUP Klokan Perón club SUP (SVL1A) |
St 9.5.18 | 18:15 | HOSTI | Queen´s park club VET Běchovičtí sršni A (VL3C) |
St 9.5.18 | 19:30 | HOSTI | Typos FC Queens Park Club (HL2A) |
St 9.5.18 | 20:45 | HOSTI | Radouč FC UVL A Benda 1964 OFC UVL (UVL1A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Benko Tomáš | 9 | 5 |
Brož Jiří | 9 | 6 |
Bumbálek Lukáš | 11 | 0 |
Fiřt Jan | 8 | 0 |
Gregor Martin | 7 | 0 |
Hejný Josef | 10 | 7 |
Horáček Martin | 8 | 0 |
Mencl Pavel | 6 | 2 |
Reinoso Filip | 10 | 1 |
Šebela Ondřej | 10 | 8 |
Teplan Vladimír | 11 | 4 |
Zeman Tomáš | 8 | 1 |