Rozpis pískání, 3. liga, skupina A

Borussia Bubeneč

Út 11.9. 17:45 Mikulova MIKU1
Út 11.9. 19:00 Mikulova MIKU1
Út 11.9. 20:15 Mikulova MIKU1
Čt 4.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 4.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 4.10. 20:45 Běchovice 2 BECH

Domácí potřeby A

Čt 13.9. 17:45 Mikulova MIKU4
Čt 13.9. 19:00 Mikulova MIKU4
Čt 13.9. 20:15 Mikulova MIKU4
St 10.10. 17:45 Mikulova MIKU1
St 10.10. 19:00 Mikulova MIKU1
St 10.10. 20:15 Mikulova MIKU1

Dvorce SK MPI

Čt 13.9. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 13.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 13.9. 20:45 Běchovice 2 BECH
St 10.10. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 10.10. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 10.10. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Ekonom WT

St 5.9. 17:30 Aritma ARIT
St 5.9. 18:45 Aritma ARIT
St 5.9. 20:00 Aritma ARIT
St 3.10. 17:30 Aritma ARIT
St 3.10. 18:45 Aritma ARIT
St 3.10. 20:00 Aritma ARIT

Gente - Yeti FC

St 17.10. 18:00 Štěrboholy STER1
St 17.10. 19:15 Štěrboholy STER1
St 17.10. 20:30 Štěrboholy STER1
Čt 8.11. 17:45 Mikulova MIKU1
Čt 8.11. 19:00 Mikulova MIKU1
Čt 8.11. 20:15 Mikulova MIKU1

Městská policie

Út 16.10. 17:45 Mikulova MIKU1
Út 16.10. 19:00 Mikulova MIKU1
Út 16.10. 20:15 Mikulova MIKU1
Út 6.11. 17:45 Mikulova MIKU2
Út 6.11. 19:00 Mikulova MIKU2
Út 6.11. 20:15 Mikulova MIKU2

Trops 1.SK

Čt 20.9. 19:30 Zákostelní ZAK
Čt 20.9. 20:45 Zákostelní ZAK
Čt 4.10. 19:30 Zákostelní ZAK
Čt 4.10. 20:45 Zákostelní ZAK
Ne 4.11. 18:45 Pražačka P1
Ne 4.11. 20:00 Pražačka P1

Přezletice SK RSC

Po 1.10. 18:15 Litvínovská LITVI
Po 1.10. 19:30 Litvínovská LITVI
Po 1.10. 20:45 Litvínovská LITVI
Po 8.10. 18:15 Litvínovská LITVI
Po 8.10. 19:30 Litvínovská LITVI
Po 8.10. 20:45 Litvínovská LITVI

Torpedo Cannabis

Út 23.10. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 23.10. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 23.10. 20:45 Litvínovská LITVI
Čt 15.11. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 15.11. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 15.11. 20:15 Záběhlice ZABEH

Orange Predators A

St 12.9. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 12.9. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 12.9. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
St 19.9. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 19.9. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 19.9. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

BongoBongo AC

St 10.10. 18:00 Hrabákova HRAB3
St 10.10. 19:15 Hrabákova HRAB3
Ne 11.11. 17:45 Meteor 8 METE1
Ne 11.11. 19:00 Meteor 8 METE1
Čt 6.12. 18:15 Koráb SC KORAB
Čt 6.12. 19:30 Koráb SC KORAB

Restaurace U Pecků B

Ne 16.9. 17:30 Hanspaulka HANSP
Ne 16.9. 18:45 Hanspaulka HANSP
St 10.10. 19:00 Pražačka P1
St 10.10. 20:15 Pražačka P1
Čt 6.12. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 6.12. 19:30 Běchovice 2 BECH