Seznam týmů, 3. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Městská policie modrá, oranžová
Dvorce SK MPI žlutá, červeno-bílá
Trops 1.SK modrá
Restaurace U Pecků B tyrkysová, fialová
Přezletice SK RSC žlutá, černá
Orange Predators A oranžová, modrá
Borussia Bubeneč žlutá, modrá
Ekonom WT žluto-modrá, červeno-bílá
Torpedo Cannabis tmavě modrá
Domácí potřeby A žlutá, zelená
Gente - Yeti FC modrá, oranžová
BongoBongo AC bílo-černá, modro-bílá

Rozpis zápasů, 3. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Borussia BubenečOrange Predators A Po 19.3. 18:00 SCBEC
Domácí potřeby ATrops 1.SK Po 19.3. 18:00 KORAB
Ekonom WTPřezletice SK RSC Po 19.3. 19:30 ARIT
Torpedo CannabisRestaurace U Pecků B Út 20.3. 19:00 MIKU4
BongoBongo ACMěstská policie Út 20.3. 19:15 MALES
Gente - Yeti FCDvorce SK MPI Út 20.3. 20:15 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Přezletice SK RSCBorussia Bubeneč Po 26.3. 18:00 SCBEC
Restaurace U Pecků BEkonom WT Po 26.3. 19:30 ARIT
Městská policieOrange Predators A Po 26.3. 20:45 CESMI
Trops 1.SKTorpedo Cannabis Út 27.3. 19:00 P2
Dvorce SK MPIDomácí potřeby A Út 27.3. 20:15 MIKU2
BongoBongo ACGente - Yeti FC Út 27.3. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Borussia BubenečRestaurace U Pecků B Po 9.4. 18:00 SCBEC
Ekonom WTTrops 1.SK Po 9.4. 19:30 ARIT
Domácí potřeby ABongoBongo AC Po 9.4. 19:30 LITVI
Orange Predators APřezletice SK RSC Po 9.4. 20:45 CESMI
Gente - Yeti FCMěstská policie Út 10.4. 19:00 P2
Torpedo CannabisDvorce SK MPI Út 10.4. 20:15 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Trops 1.SKBorussia Bubeneč Po 16.4. 18:00 SCBEC
Gente - Yeti FCDomácí potřeby A Po 16.4. 19:30 LITVI
Restaurace U Pecků BOrange Predators A Po 16.4. 20:45 CESMI
Městská policiePřezletice SK RSC Po 16.4. 20:45 NOVOB
BongoBongo ACTorpedo Cannabis Út 17.4. 18:00 HRAB1
Dvorce SK MPIEkonom WT Út 17.4. 20:15 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Borussia BubenečDvorce SK MPI Po 30.4. 18:00 SCBEC
Domácí potřeby AMěstská policie Po 30.4. 18:00 KORAB
Přezletice SK RSCRestaurace U Pecků B Po 30.4. 19:00 DABLI
Torpedo CannabisGente - Yeti FC Po 30.4. 19:15 MALES
Ekonom WTBongoBongo AC Po 30.4. 19:30 ARIT
Orange Predators ATrops 1.SK Po 30.4. 20:15 MOTO1
Utkání Datum Čas Hřiště
Trops 1.SKPřezletice SK RSC Po 7.5. 17:30 KBELY
BongoBongo ACBorussia Bubeneč Po 7.5. 18:00 SCBEC
Městská policieRestaurace U Pecků B Po 7.5. 19:15 SCBEC
Domácí potřeby ATorpedo Cannabis Po 7.5. 19:30 LITVI
Gente - Yeti FCEkonom WT Po 7.5. 19:30 ARIT
Dvorce SK MPIOrange Predators A Út 8.5. 20:15 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Přezletice SK RSCDvorce SK MPI Po 14.5. 18:15 KBELY
Restaurace U Pecků BTrops 1.SK Po 14.5. 19:00 MIKU3
Borussia BubenečGente - Yeti FC Po 14.5. 19:15 SCBEC
Ekonom WTDomácí potřeby A Po 14.5. 19:30 ARIT
Orange Predators ABongoBongo AC Po 14.5. 20:45 CESMI
Torpedo CannabisMěstská policie Út 15.5. 20:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
BongoBongo ACPřezletice SK RSC Po 21.5. 18:15 KBELY
Torpedo CannabisEkonom WT Po 21.5. 19:30 ARIT
Domácí potřeby ABorussia Bubeneč Po 21.5. 19:30 LITVI
Gente - Yeti FCOrange Predators A Po 21.5. 20:45 CESMI
Městská policieTrops 1.SK Út 22.5. 19:00 ZABEH
Dvorce SK MPIRestaurace U Pecků B Út 22.5. 20:15 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Borussia BubenečTorpedo Cannabis Po 28.5. 18:00 SCBEC
Restaurace U Pecků BBongoBongo AC Po 28.5. 19:00 MIKU3
Přezletice SK RSCGente - Yeti FC Po 28.5. 19:30 LITVI
Ekonom WTMěstská policie Po 28.5. 19:30 ARIT
Orange Predators ADomácí potřeby A Po 28.5. 20:45 CESMI
Trops 1.SKDvorce SK MPI Út 29.5. 20:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Gente - Yeti FCRestaurace U Pecků B Po 4.6. 19:00 MIKU4
Ekonom WTBorussia Bubeneč Po 4.6. 19:30 ARIT
Domácí potřeby APřezletice SK RSC Po 4.6. 19:30 LITVI
Torpedo CannabisOrange Predators A Po 4.6. 20:45 CESMI
BongoBongo ACTrops 1.SK Út 5.6. 19:15 HRAB3
Městská policieDvorce SK MPI Út 5.6. 20:15 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Dvorce SK MPIBongoBongo AC Po 18.6. 19:00 MIKU4
Přezletice SK RSCTorpedo Cannabis Po 18.6. 19:15 KORAB
Trops 1.SKGente - Yeti FC Po 18.6. 19:30 HOSTI
Restaurace U Pecků BDomácí potřeby A Po 18.6. 19:30 LITVI
Orange Predators AEkonom WT Po 18.6. 19:30 CESMI
Borussia BubenečMěstská policie Po 18.6. 19:30 BECH