Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 18.6.18 | 19:30 | BECH | Borussia Bubeneč Městská policie | 11. | 6:3 |
Út 5.6.18 | 20:15 | MIKU2 | Městská policie Dvorce SK MPI | 10. | 4:2 |
Po 28.5.18 | 19:30 | ARIT | Ekonom WT Městská policie | 9. | 3:1 |
Út 22.5.18 | 19:00 | ZABEH | Městská policie Trops 1.SK | 8. | 3:5 |
Út 15.5.18 | 20:15 | MIKU4 | Torpedo Cannabis Městská policie | 7. | 12:4 |
Po 7.5.18 | 19:15 | SCBEC | Městská policie Restaurace U Pecků B | 6. | 2:12 |
Po 30.4.18 | 18:00 | KORAB | Domácí potřeby A Městská policie | 5. | 6:3 |
Po 16.4.18 | 20:45 | zzNOVOB | Městská policie Přezletice SK RSC | 4. | 5:3 |
Út 10.4.18 | 19:00 | P2 | Gente - Yeti FC Městská policie | 3. | 2:2 |
Po 26.3.18 | 20:45 | CESMI | Městská policie Orange Predators A | 2. | 1:6 |
Út 20.3.18 | 19:15 | MALES | BongoBongo AC Městská policie | 1. | 1:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dvorce SK MPI | 11 | 8 | 2 | 1 | 54:28 | 18 |
2. | Orange Predators A | 11 | 6 | 2 | 3 | 44:32 | 14 |
3. | Trops 1.SK | 11 | 5 | 3 | 3 | 50:34 | 13 |
4. | Borussia Bubeneč | 11 | 8 | 1 | 2 | 49:25 | 11 |
5. | BongoBongo AC | 11 | 5 | 1 | 5 | 36:28 | 11 |
6. | Domácí potřeby A | 11 | 5 | 1 | 5 | 50:48 | 11 |
7. | Restaurace U Pecků B | 11 | 4 | 2 | 5 | 44:46 | 10 |
8. | Ekonom WT | 11 | 4 | 2 | 5 | 25:37 | 10 |
9. | Torpedo Cannabis | 11 | 4 | 1 | 6 | 49:50 | 9 |
10. | Přezletice SK RSC | 11 | 3 | 1 | 7 | 38:66 | 7 |
11. | Městská policie | 11 | 3 | 1 | 7 | 30:58 | 7 |
12. | Gente - Yeti FC | 11 | 1 | 3 | 7 | 22:39 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 9.4.18 | 18:15 | BECH | Santa Tranta VET Gambrinus VH VET (VL1A) |
Po 9.4.18 | 19:30 | BECH | Premiéra TV - Nowatron Slawoj Břevnov (VL3A) |
Po 9.4.18 | 20:45 | BECH | Exact old boys Vyprahlo FC VET (VL4A) |
Út 1.5.18 | 19:15 | MOTO3 | Indiana Team Deportivo Estudiantil FC B (HL6E) |
Út 1.5.18 | 20:30 | MOTO3 | Pěstební dělníci Pivní balet (HL6D) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Babica Jiří | 6 | 1 |
Brosch Tomáš | 3 | 1 |
Johannes Lukáš | 7 | 2 |
Kreuzer Karel | 7 | 1 |
Panýrek David | 9 | 2 |
Panýrek Vladimír | 10 | 2 |
Puk Martin | 8 | 7 |
Růžička Karel | 8 | 7 |
Skřivan Petr | 9 | 1 |
Tezner Jan | 1 | 1 |
Unger Aleš | 5 | 1 |
Vícha Kamil | 11 | 0 |
Vyšata Roman | 5 | 2 |