7. Restaurace U Pecků B 11 4 2 5 44:46 10

Pá 23.3.18 18:00 P2 FC FC TJ Bohemia Chips 1980   (HL8J)
Pá 23.3.18 19:15 P2 Ducksicks Yugo FC   (HL7H)
Út 5.6.18 18:15 HOSTI Benda 1964 OFC UVL Lekfa UVL   (UVL1A)
Út 5.6.18 19:30 HOSTI Turman VET Trenhos VET   (VL3B)
Út 5.6.18 20:45 HOSTI Frankie Tamu Pua 1.FC VET   (VL3B)

18. 6. 18 19:15 KORAB Přezletice SK RSC Torpedo Cannabis 11. 3:9 (1:3)
Utkání hrané v rychlém tempu, které přineslo mnoho brankových šancí. Torpedo bylo efektivnější v zakončení a zaslouženě získalo oba body. Vostatek
Přezletice SK RSC Torpedo Cannabis
Tomáš Zemánek – Radomír Jungbauer, Lukáš Kubelka, Lukáš Myška, Pavel Pokorný, David Rek, Jakub Šiller, Karel Štefík vs Marián Višňa – Jozef Aštary, Michal Bošela, Jaroslav Falat, Jiří Kopřiva, Stanislav Kovalčin, Pavol Mulík, Tomáš Papík, Marián Pitel
57. Michal Bošela
4. 6. 18 20:45 CESMI Torpedo Cannabis Orange Predators A 10. 2:6 (1:2)
Výborné utkání hrané v rychlém tempu pro sebe v poslední desetiminutovce rozhodli hosté.
Torpedo Cannabis Orange Predators A
Marián Višňa – Jozef Aštary, Jaroslav Falat, Jiří Kopřiva, Stanislav Kovalčin, Ján Labant, Pavol Mulík, Tomáš Papík, Eduard Topor vs Jakub Perník – Daniel Lega, Martin Löwe, Jiří Němec, Daniel Smejtek, Jiří Zika
16. Jozef Aštary
48. Pavol Mulík
8., 54. Daniel Smejtek
9. Jiří Němec
51., 53. Martin Löwe
52. Daniel Lega
28. 5. 18 18:00 SCBEC Borussia Bubeneč Torpedo Cannabis 9. 10:0 (5:0)
Jednoznačná záležitost vítězů, kteří lépe kombinovali i bránili a zaslouženě udrželi nulu.
Borussia Bubeneč Torpedo Cannabis
Jakub Bodlák – Marek Plášil, Petr Plášil, Vladimír Stibora, Tomáš Vlček, Marek Voženílek vs Marián Višňa – Jozef Aštary, Michal Bošela, Jaroslav Falat, Stanislav Kovalčin, Ján Labant, Pavol Mulík, Tomáš Papík, Marián Pitel
4., 22., 38., 55., 60. Vladimír Stibora
5., 10., 35., 57. Tomáš Vlček
12. Marek Voženílek
21. 5. 18 19:30 ARIT Torpedo Cannabis Ekonom WT 8. 2:3 (0:3)
Pěkné utkání ovládl zásluhou hattricku Nového šťastnější Ekonom. Beneš
Torpedo Cannabis Ekonom WT
Marián Višňa – Maroš Anderko, Jozef Aštary, Jaroslav Falat, Stanislav Kovalčin, Ján Labant, Marián Pitel vs Karel Diviš – Ladislav Adamec, Daniel Filip, Jakub Kabourek, Jakub Nový, Kristian Racocha, Jan Škornička, Ondřej Vacek
39. Ján Labant
50. Jaroslav Falat
10., 18., 30. Jakub Nový
15. 5. 18 20:15 MIKU4 Torpedo Cannabis Městská policie 7. 12:4 (7:4)
První desetiminutovka patřila hostům, Torpedo ale čtyřmi góly během tří minut otočilo skóre a totálně ovládlo hru. Po změně stran už skórovali jen domácí. Josef Dufek, Petr Buchta
Torpedo Cannabis Městská policie
Marián Višňa – Maroš Anderko, Jaroslav Falat, Stanislav Kovalčin, Pavol Mulík, Tomáš Papík, Marián Pitel, Eduard Topor vs Kamil Vícha – Karel Kreuzer, David Panýrek, Vladimír Panýrek, Martin Puk, Karel Růžička, Petr Skřivan, Aleš Unger
29. Karel Růžička
7. 5. 18 19:30 LITVI Domácí potřeby A Torpedo Cannabis 6. 2:6 (0:3)
Rychlé utkání. Hosté byli v první půli lepší a Domácí potřeby už ztrátu nedohnaly. Janča
Domácí potřeby A Torpedo Cannabis
Adam Roušal – Miroslav Grobár, Adam Krmela, Michal Louda, Lukáš Urban, Patrik Urban, Petr Vaněk vs Marián Višňa – Jozef Aštary, Vojtěch Chlan, Jaroslav Falat, Jiří Kopřiva, Stanislav Kovalčin, Tomáš Papík, Marián Pitel
33., 43. Patrik Urban 12 Michal Louda
47 Patrik Urban
15., 19., 25., 41. Marián Pitel
55. Vojtěch Chlan
56. Jaroslav Falat
30. 4. 18 19:15 MALES Torpedo Cannabis Gente - Yeti FC 5. 4:4 (2:2)
Vyrovnaný zápas, ve kterém domácí vedli po čtvrthodině 2:0, aby nakonec v závěru zachraňovali remízu. Jan Kratina
Torpedo Cannabis Gente - Yeti FC
Jiří Kopřiva – Maroš Anderko, Jozef Aštary, Michal Bošela, Jaroslav Falat, Eduard Topor, Marek Ulrich vs Jan Doskočil – Roman Kadavý, Tomáš Kolařík, Daniele Marino, Michael Repetný, David Šámal, Zbyněk Šámal, Marek Zámečník
51. Zbyněk Šámal
17. 4. 18 18:00 HRAB1 BongoBongo AC Torpedo Cannabis 4. 2:0 (2:0)
První poločas hrálo Torpedo ležérně, za což bylo potrestáno dvěma brankami. Po změně stran přidalo, ale s výsledkem už nepohnulo. Šťástka
BongoBongo AC Torpedo Cannabis
Michal Peták – Lukáš Bejlovec, Jiří Chlebna, Václav Císařovský, David Perl, Petr Sochůrek, Jaroslav Stonawski, David Vobořil vs Marián VišňaMichal Bošela, Jaroslav Falat, Jiří Kopřiva, Stanislav Kovalčin, Ján Labant, Pavol Mulík, Marián Pitel, Eduard Topor
12., 24. Jaroslav Stonawski 51 Jaroslav Stonawski 47. Marián Pitel
10. 4. 18 20:15 MIKU1 Torpedo Cannabis Dvorce SK MPI 3. 1:6 (1:4)
Pěkné bojovné utkání hrané nahoru dolů, hosté měli přesnější mušku.
Torpedo Cannabis Dvorce SK MPI
Vojtěch Chlan – Maroš Anderko, Michal Bošela, Jaroslav Falat, Jiří Kopřiva, Stanislav Kovalčin, Ján Labant, Pavol Mulík, Marián Pitel, Eduard Topor vs Ondřej Mach – Jiří Janoušek, Marek Lisý, Martin Mach, Marcel Majer, Jakub Martinec, Matyáš Olmr, Tomáš Olmr, Jiří Stehlík, Ondřej Vrabec
12. Marián Pitel 6., 26. Matyáš Olmr
7. Marcel Majer
29. Jakub Martinec
59. Marek Lisý
60. Ondřej Vrabec
27. 3. 18 19:00 P2 Trops 1.SK Torpedo Cannabis 2. 8:4 (4:1)
Rozhodčí se nedostavil. Velká zima a hodně gólů.
Trops 1.SK Torpedo Cannabis
Filip Bartek – Jakub Bezděk, Jaroslav Procházka, Robin Procházka, Jan Rychetský, Petr Skopec vs Marián Višňa – Maroš Anderko, Jozef Aštary, Michal Bošela, Peter Bubniak, Jiří Kopřiva, Stanislav Kovalčin, Marián Pitel, Eduard Topor