Rozpis pískání, 3. liga, skupina B

GFC Regent A

Po 26.3. 18:00 Malešice AFK MALES
Po 26.3. 19:15 Malešice AFK MALES
Po 26.3. 20:30 Malešice AFK MALES
Po 16.4. 18:00 Malešice AFK MALES
Po 16.4. 19:15 Malešice AFK MALES
Po 16.4. 20:30 Malešice AFK MALES

PAPE Dejvice

Čt 12.4. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 12.4. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 12.4. 20:15 Záběhlice ZABEH
Pa 25.5. 18:00 Pražačka P3
Pa 25.5. 19:15 Pražačka P3

The Penguins 6:5 B

Čt 22.3. 19:00 Motorlet MOTO1
Čt 22.3. 20:15 Motorlet MOTO1
Po 30.4. 19:00 Motorlet MOTO1
Po 30.4. 20:15 Motorlet MOTO1
Út 8.5. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Út 8.5. 20:45 Stodůlky Sokol STOD

Rumpra Praha FC

Út 17.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 17.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 17.4. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Po 28.5. 19:00 Pražačka P2
Po 28.5. 20:15 Pražačka P2

Santa Tranta PC C

Po 18.6. 17:45 Mikulova MIKU1
Po 18.6. 19:00 Mikulova MIKU1
Po 18.6. 20:15 Mikulova MIKU1
Po 25.6. 17:45 Mikulova MIKU1
Po 25.6. 19:00 Mikulova MIKU1
Po 25.6. 20:15 Mikulova MIKU1

Výtržník HFC

Čt 26.4. 18:00 Malešice AFK MALES
Čt 26.4. 19:15 Malešice AFK MALES
Čt 26.4. 20:30 Malešice AFK MALES
Út 15.5. 17:45 Mikulova MIKU3
Út 15.5. 19:00 Mikulova MIKU3
Út 15.5. 20:15 Mikulova MIKU3

Kliďas FC

Po 19.3. 19:00 Pražačka P1
Po 19.3. 20:15 Pražačka P1
Po 26.3. 19:00 Pražačka P1
Po 26.3. 20:15 Pražačka P1
Po 7.5. 19:00 Pražačka P1
Po 7.5. 20:15 Pražačka P1

Spirit bar FC B

Út 8.5. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 8.5. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 8.5. 20:45 Běchovice 2 BECH
St 13.6. 18:00 Zákostelní ZAK
St 13.6. 19:15 Zákostelní ZAK
St 13.6. 20:30 Zákostelní ZAK

Pajzovna FC

Čt 24.5. 17:45 Mikulova MIKU2
Čt 24.5. 19:00 Mikulova MIKU2
Čt 24.5. 20:15 Mikulova MIKU2
Po 11.6. 19:00 Pražačka P2
Po 11.6. 20:15 Pražačka P2

4077 DUCKS

Út 3.4. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 3.4. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 3.4. 20:15 Záběhlice ZABEH
Út 12.6. 18:00 Koráb SC KORAB
Út 12.6. 19:15 Koráb SC KORAB
Út 12.6. 20:30 Koráb SC KORAB

Pneuservis-Bartoušek

Čt 29.3. 17:45 Mikulova MIKU1
Čt 29.3. 19:00 Mikulova MIKU1
Ne 22.4. 16:15 Pražačka P1
Ne 22.4. 17:30 Pražačka P1
Po 28.5. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 28.5. 20:45 Běchovice 2 BECH

Pavilon 8 AHC

Pa 4.5. 18:15 Litvínovská LITVI
Pa 4.5. 19:30 Litvínovská LITVI
Pa 8.6. 18:00 Pražačka P2
Pa 8.6. 19:15 Pražačka P2
St 27.6. 19:00 Pražačka P3
St 27.6. 20:15 Pražačka P3