Seznam týmů, 3. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
Pajzovna FC černá, žlutá
Spirit bar FC B bílá, červeno-černá
PAPE Dejvice červená
4077 DUCKS modrá, oranžová
The Penguins 6:5 B zeleno-bílá, modrá
Výtržník HFC červená, modrá
Pneuservis-Bartoušek červená
Pavilon 8 AHC modro-červená, bílá
Rumpra Praha FC modrá, žlutá
Kliďas FC bílá, zeleno-žlutá
Santa Tranta PC C černo-žlutá, žlutá
GFC Regent A modrá

Rozpis zápasů, 3. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Santa Tranta PC CSpirit bar FC B St 21.3. 19:00 MIKU4
GFC Regent APajzovna FC St 21.3. 19:15 ZAK
Rumpra Praha FC4077 DUCKS St 21.3. 19:30 NOVOB
Kliďas FCPAPE Dejvice St 21.3. 19:30 PRKOP
Pavilon 8 AHCThe Penguins 6:5 B St 21.3. 20:45 HOSTI
Pneuservis-BartoušekVýtržník HFC St 28.3. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Spirit bar FC BKliďas FC St 4.4. 19:00 P1
GFC Regent ASanta Tranta PC C St 4.4. 19:15 ZAK
PAPE DejviceRumpra Praha FC St 4.4. 19:30 PRKOP
The Penguins 6:5 BPneuservis-Bartoušek St 4.4. 20:45 HOSTI
Pajzovna FCVýtržník HFC St 4.4. 20:45 STOD
4077 DUCKSPavilon 8 AHC Čt 5.4. 19:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Santa Tranta PC CPajzovna FC St 11.4. 19:00 MIKU1
Kliďas FCGFC Regent A St 11.4. 19:15 ZAK
Pavilon 8 AHCPAPE Dejvice St 11.4. 19:30 PRKOP
Pneuservis-Bartoušek4077 DUCKS St 11.4. 20:15 ZABEH
Výtržník HFCThe Penguins 6:5 B St 11.4. 20:45 HOSTI
Rumpra Praha FCSpirit bar FC B St 11.4. 20:45 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
Santa Tranta PC CKliďas FC St 18.4. 19:00 MIKU2
Spirit bar FC BPavilon 8 AHC St 18.4. 19:00 P1
GFC Regent ARumpra Praha FC St 18.4. 19:15 ZAK
PAPE DejvicePneuservis-Bartoušek St 18.4. 19:30 PRKOP
4077 DUCKSVýtržník HFC St 18.4. 20:30 STER1
Pajzovna FCThe Penguins 6:5 B St 18.4. 20:45 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Rumpra Praha FCSanta Tranta PC C St 25.4. 19:00 MIKU4
Pavilon 8 AHCGFC Regent A St 25.4. 19:15 ZAK
Výtržník HFCPAPE Dejvice St 25.4. 19:30 PRKOP
Pneuservis-BartoušekSpirit bar FC B St 25.4. 20:15 ZABEH
The Penguins 6:5 B4077 DUCKS St 25.4. 20:45 HOSTI
Kliďas FCPajzovna FC St 25.4. 20:45 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Pajzovna FC4077 DUCKS St 2.5. 18:15 PRKOP
Santa Tranta PC CPavilon 8 AHC St 2.5. 19:00 MIKU1
Spirit bar FC BVýtržník HFC St 2.5. 19:00 P1
GFC Regent APneuservis-Bartoušek St 2.5. 19:15 ZAK
PAPE DejviceThe Penguins 6:5 B St 2.5. 19:30 PRKOP
Kliďas FCRumpra Praha FC St 9.5. 20:45 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
4077 DUCKSPAPE Dejvice St 16.5. 18:45 ARIT
Pneuservis-BartoušekSanta Tranta PC C St 16.5. 19:00 MIKU4
Výtržník HFCGFC Regent A St 16.5. 19:15 ZAK
Pavilon 8 AHCKliďas FC St 16.5. 20:15 P3
The Penguins 6:5 BSpirit bar FC B St 16.5. 20:45 HOSTI
Rumpra Praha FCPajzovna FC St 16.5. 20:45 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
Santa Tranta PC CVýtržník HFC St 23.5. 19:00 MIKU1
Spirit bar FC B4077 DUCKS St 23.5. 19:00 P1
GFC Regent AThe Penguins 6:5 B St 23.5. 19:15 ZAK
Kliďas FCPneuservis-Bartoušek St 23.5. 20:15 ZABEH
Rumpra Praha FCPavilon 8 AHC St 23.5. 20:45 LITVI
Pajzovna FCPAPE Dejvice St 23.5. 20:45 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
The Penguins 6:5 BSanta Tranta PC C St 30.5. 19:00 MIKU4
4077 DUCKSGFC Regent A St 30.5. 19:15 ZAK
Výtržník HFCKliďas FC St 30.5. 19:15 HRAB2
PAPE DejviceSpirit bar FC B St 30.5. 19:30 PRKOP
Pneuservis-BartoušekRumpra Praha FC St 30.5. 20:15 ZABEH
Pavilon 8 AHCPajzovna FC St 30.5. 20:45 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Santa Tranta PC C4077 DUCKS St 6.6. 19:00 MIKU1
GFC Regent APAPE Dejvice St 6.6. 19:15 ZAK
Pavilon 8 AHCPneuservis-Bartoušek St 6.6. 20:15 ZABEH
Rumpra Praha FCVýtržník HFC St 6.6. 20:45 LITVI
Kliďas FCThe Penguins 6:5 B St 6.6. 20:45 HOSTI
Pajzovna FCSpirit bar FC B St 6.6. 20:45 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
PAPE DejviceSanta Tranta PC C St 20.6. 17:45 MIKU3
Výtržník HFCPavilon 8 AHC St 20.6. 17:45 MIKU2
Pneuservis-BartoušekPajzovna FC St 20.6. 17:45 MIKU1
Spirit bar FC BGFC Regent A St 20.6. 18:00 ZAK
4077 DUCKSKliďas FC St 20.6. 18:15 DEKAN
The Penguins 6:5 BRumpra Praha FC St 20.6. 18:15 HOSTI