Po 16.4.18 20:30 MALES Les Miserables Úterní hosté Ski FC A   (HL1A)

20. 6. 18 18:00 ZAK Spirit bar FC B GFC Regent A 11. 1:6 (1:3)
Jaroslav Randáček – Petr Málek, Kamil Moudrý, Petr Pěch, Rostislav Šefraný, Tomáš Zahradníček vs Ondřej Soukup – Jan Čepek, Petr Dvořák, Rostislav Frolka, Lukáš Krupička, Jakub Mikušík, Lukáš Radouš, Radomír Staněk, Jiří Vaněk
50. Radomír Staněk
53. Rostislav Frolka
55. Jakub Mikušík
6. 6. 18 19:15 ZAK GFC Regent A PAPE Dejvice 10. 4:3 (4:1)
Velmi dobrý a ve velkém tempu hraný zápas. Domácí byli techničtější, finálová fáze ale spolehlivě troskotala na propracované defenzívě Regentu. Ten svou chytrou hru nakonec přetavil ve dva body. Voldán
GFC Regent A PAPE Dejvice
Ondřej Soukup – Petr Blažek, Jan Čepek, Petr Dvořák, Rostislav Frolka, Martin Köhler, Lukáš Krupička, Lukáš Radouš, Matouš Rous, Radomír Staněk vs Josef Vaněk – Martin Bělčický, Petr Hartman, Lukáš Holas, Robert Mariotti, Lukáš Salachna, Ivan Štochl, Martin Svrček
48. Lukáš Holas
30. 5. 18 19:15 ZAK 4077 DUCKS GFC Regent A 9. 1:2 (1:1)
Velice rychlý, agresivní fotbal z obou stran. Hosté byli šťastnější.
4077 DUCKS GFC Regent A
Jan Prušák – Jan Doležal, Petr Hakl, David Haring, Jiří Karafiát, Jaroslav Sita, Zdeněk Vácha vs Ondřej Soukup – Petr Blažek, Jan Čepek, Petr Dvořák, Rostislav Frolka, Martin Köhler, Lukáš Krupička, Jakub Mikušík, Lukáš Radouš, Radomír Staněk
29. Petr Hakl 4., 39. Petr Blažek
23. 5. 18 19:15 ZAK GFC Regent A The Penguins 6:5 B 8. 2:2 (2:2)
Velice vyrovnané a rychlé utkání, zasloužená remíza. Po přestávce nebyl ani jeden z týmů schopen vstřelit gól.
GFC Regent A The Penguins 6:5 B
Ondřej Soukup – Petr Blažek, Jan Čepek, Petr Dvořák, Rostislav Frolka, Miloslav Kafka, Martin Köhler, Lukáš Krupička, Jakub Mikušík, Lukáš Radouš, Radomír Staněk vs Milan Dvonč – Roman Alba, Daniel Březina, Aleš Hořický, Lukáš Kratochvíl, David Kučera, Miroslav Mora, Tomáš Šusta
10. Petr Blažek
14. Rostislav Frolka
24. David Kučera
27. Roman Alba
16. 5. 18 19:15 ZAK Výtržník HFC GFC Regent A 7. 0:1 (0:0)
Utkání rozhodla početnější lavička hostů, kteří měli v závěru více sil.
Výtržník HFC GFC Regent A
Pavel Libecajt – Jan Bohata, Jiří Kubát, Filip Šmídek, Pavel Smolák, Lukáš Vala vs Ondřej Soukup – Jan Čepek, Petr Dvořák, Rostislav Frolka, Miloslav Kafka, Martin Köhler, Lukáš Krupička, Lukáš Radouš, Matouš Rous, Radomír Staněk
52. Petr Dvořák
2. 5. 18 19:15 ZAK GFC Regent A Pneuservis-Bartoušek 6. 3:6 (1:2)
I když byla první půle výsledkově relativně vyrovnaná, tak hosté byli jasně lepší a ve druhém poločase to potvrdili.
GFC Regent A Pneuservis-Bartoušek
Ondřej Soukup – Petr Blažek, Jan Čepek, Petr Dvořák, Miloslav Kafka, Lukáš Krupička, Jakub Mikušík, Matouš Rous vs Ladislav Orlich – Jan Buchtík, Matěj Grebeň, Sergey Greshnyakov, Vladimír Grešnjakov, David Hladík, Daniel Kabeláč, Martin Klikar, Nikolas Soumar, Antonín Valášek
52. Matěj Grebeň
25. 4. 18 19:15 ZAK Pavilon 8 AHC GFC Regent A 5. 1:2 (0:2)
Vyrovnaný zápas, kvalitní výkon obou týmů. Fotbal na vysoké úrovni. Petr Jambor, Jan Gregorec
Pavilon 8 AHC GFC Regent A
Patrik Balej – Jakub Hnaníček, Michal Knotek, Tomáš Nosek, Matěj Petr, Michal Schneider, Martin Semrád, Štěpán Široký, Radek Vondráček, Josef Žemlička vs Ondřej Soukup – Jan Čepek, Petr Dvořák, Miloslav Kafka, Martin Köhler, Lukáš Krupička, Lukáš Radouš, Radomír Staněk
52. Michal Knotek 50 Michal Schneider 19. Miloslav Kafka
30. Petr Dvořák
18. 4. 18 19:15 ZAK GFC Regent A Rumpra Praha FC 4. 4:5 (3:4)
Celkem vyrovnané utkání, ve kterém mohlo zvítězit kterékoliv mužstvo, nakonec se štěstí přiklonilo k hostům.
GFC Regent A Rumpra Praha FC
Ondřej Soukup – Jan Čepek, Petr Dvořák, Rostislav Frolka, Miloslav Kafka, Lukáš Krupička, Jakub Mikušík, Lukáš Radouš, Radomír Staněk vs Tomáš Peterka – Marian Baláž, Martin Bláha, Ondřej Čáp, Jiří Doležel, Libor Kosman, Marek Stockner, Radek Stockner
48. Radek Stockner
11. 4. 18 19:15 ZAK Kliďas FC GFC Regent A 3. 3:4 (1:3)
Převaha hostů byla znát od první minuty, Kliďas odpověděl až za stavu 0:3. Domácí v závěru dokázali snížit, na vyrovnání ale neměli.
Kliďas FC GFC Regent A
Bohuslav KřečekLukáš Hloucal, Ondřej Klouda, Jiří Loucký, Vít Ryba, Roman Šinágl, Jiří Trlifaj, Libor Trlifaj, Václav Venta vs Ondřej Soukup – Jan Čepek, Petr Dvořák, Rostislav Frolka, Miloslav Kafka, Martin Köhler, Lukáš Krupička, Jakub Mikušík, Lukáš Radouš, Matouš Rous, Jiří Vaněk
23. Václav Venta
32. Jiří Loucký
55. Jiří Trlifaj
4., 7. Lukáš Radouš
20. Miloslav Kafka
38. Matouš Rous
4. 4. 18 19:15 ZAK GFC Regent A Santa Tranta PC C 2. 5:3 (2:1)
Hosté dokázali v druhém poločase smazat dvoubrankový náskok domácích, poslední desetiminutovka ale vyšla lépe Regentu.
GFC Regent A Santa Tranta PC C
Ondřej Soukup – Jan Čepek, Petr Dvořák, Miloslav Kafka, Lukáš Krupička, Jakub Mikušík, Lukáš Radouš, Matouš Rous, Radomír Staněk vs Michal Petráš – David Čejka, Karel Hnátek, Lukáš Jiráň, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Petr Kubík, Tomáš Platil, David Tomšej