Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 20.6.18 | 17:45 | MIKU3 | PAPE Dejvice Santa Tranta PC C | 11. | 0:6 k. |
St 6.6.18 | 19:00 | MIKU1 | Santa Tranta PC C 4077 DUCKS | 10. | 8:2 |
St 30.5.18 | 19:00 | MIKU4 | The Penguins 6:5 B Santa Tranta PC C | 9. | 8:2 |
St 23.5.18 | 19:00 | MIKU1 | Santa Tranta PC C Výtržník HFC | 8. | 2:2 |
St 16.5.18 | 19:00 | MIKU4 | Pneuservis-Bartoušek Santa Tranta PC C | 7. | 7:5 |
St 2.5.18 | 19:00 | MIKU1 | Santa Tranta PC C Pavilon 8 AHC | 6. | 4:5 |
St 25.4.18 | 19:00 | MIKU4 | Rumpra Praha FC Santa Tranta PC C | 5. | 0:5 |
St 18.4.18 | 19:00 | MIKU2 | Santa Tranta PC C Kliďas FC | 4. | 5:5 |
St 11.4.18 | 19:00 | MIKU1 | Santa Tranta PC C Pajzovna FC | 3. | 7:2 |
St 4.4.18 | 19:15 | ZAK | GFC Regent A Santa Tranta PC C | 2. | 5:3 |
St 21.3.18 | 19:00 | MIKU4 | Santa Tranta PC C Spirit bar FC B | 1. | 2:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pneuservis-Bartoušek | 11 | 9 | 0 | 2 | 58:28 | 18 |
2. | Kliďas FC | 11 | 8 | 1 | 2 | 50:29 | 17 |
3. | GFC Regent A | 11 | 8 | 1 | 2 | 36:26 | 17 |
4. | The Penguins 6:5 B | 11 | 7 | 1 | 3 | 55:35 | 15 |
5. | PAPE Dejvice | 11 | 6 | 1 | 4 | 48:32 | 13 |
6. | Santa Tranta PC C | 11 | 5 | 2 | 4 | 49:36 | 12 |
7. | Pavilon 8 AHC | 11 | 5 | 0 | 6 | 29:45 | 10 |
8. | 4077 DUCKS | 11 | 4 | 1 | 6 | 36:42 | 9 |
9. | Výtržník HFC | 11 | 2 | 2 | 7 | 18:34 | 6 |
10. | Pajzovna FC | 11 | 2 | 1 | 8 | 32:44 | 5 |
11. | Rumpra Praha FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 41:54 | 5 |
12. | Spirit bar FC B | 11 | 0 | 1 | 10 | 18:65 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 18.6.18 | 17:45 | MIKU1 | Kapr tým SUP Felix club super (SVL3A) |
Po 18.6.18 | 19:00 | MIKU1 | Toyota FC V.S.P.S.V.S. (HL6A) |
Po 18.6.18 | 20:15 | MIKU1 | Libčice FC Tatra 04 (HL2A) |
Po 25.6.18 | 17:45 | MIKU1 | Ortopedie Kickers 1990 ČFC (SVL2A) |
Po 25.6.18 | 19:00 | MIKU1 | Sparta Pankrác Les Miserables (HL1A) |
Po 25.6.18 | 20:15 | MIKU1 | PFC Kodymka B Lipnice (HL8A) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Čejka David | 10 | 7 |
Hák František | 3 | 3 |
Hnátek Karel | 8 | 0 |
Ivančo Jiří | 5 | 4 |
Jiráň Lukáš | 6 | 8 |
Krajči Lukáš | 9 | 6 |
Král Tomáš | 5 | 1 |
Kubík Petr | 6 | 2 |
Petráš Michal | 10 | 0 |
Platil Tomáš | 6 | 9 |
Svačina Ondřej | 1 | 0 |
Tomšej David | 6 | 3 |
Vondráček Zdeněk | 1 | 0 |