Rozpis pískání, 3. liga, skupina C

A.G.Č.V.

St 4.4. 17:00 Hanspaulka HANSP
St 4.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 4.4. 19:30 Hanspaulka HANSP
Čt 26.4. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Čt 26.4. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Bedna 98 FC

Út 3.4. 17:45 Mikulova MIKU4
Út 3.4. 19:00 Mikulova MIKU4
Út 3.4. 20:15 Mikulova MIKU4
Po 23.4. 18:00 Koráb SC KORAB
Po 23.4. 19:15 Koráb SC KORAB
Po 23.4. 20:30 Koráb SC KORAB

Erko Kbely

Čt 5.4. 17:45 Mikulova MIKU4
Čt 5.4. 19:00 Mikulova MIKU4
Čt 5.4. 20:15 Mikulova MIKU4
Po 30.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 30.4. 20:45 Běchovice 2 BECH

Palouček AC

Čt 12.4. 18:00 Koráb SC KORAB
Čt 12.4. 19:15 Koráb SC KORAB
Čt 12.4. 20:30 Koráb SC KORAB
Po 14.5. 17:45 Mikulova MIKU1
Po 14.5. 19:00 Mikulova MIKU1
Po 14.5. 20:15 Mikulova MIKU1

Vládci Prahy

St 11.4. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 11.4. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 11.4. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Po 7.5. 17:45 Záběhlice ZABEH
Po 7.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 7.5. 20:15 Záběhlice ZABEH

Scarface AC

St 4.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 4.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 4.4. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Po 18.6. 17:45 Mikulova MIKU3
Po 18.6. 19:00 Mikulova MIKU3
Po 18.6. 20:15 Mikulova MIKU3

Hodkovičky United FC

Út 10.4. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Út 10.4. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
St 6.6. 17:30 Aritma ARIT
St 6.6. 18:45 Aritma ARIT
St 6.6. 20:00 Aritma ARIT

Power Rangers

Ne 25.3. 13:45 Pražačka P1
Ne 25.3. 15:00 Pražačka P1
St 25.4. 17:00 Děkanka DEKAN
St 25.4. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 28.5. 19:00 Pražačka P1
Po 28.5. 20:15 Pražačka P1

Youngsters FC

Čt 5.4. 19:00 Pražačka P1
Čt 5.4. 20:15 Pražačka P1
Čt 26.4. 19:00 Pražačka P1
Čt 26.4. 20:15 Pražačka P1
Ne 20.5. 17:30 Aritma ARIT
Ne 20.5. 18:45 Aritma ARIT

Speciál Bráník B

Po 16.4. 19:00 Meteor 8 METE2
Po 16.4. 20:15 Meteor 8 METE2
Ne 13.5. 16:15 Běchovice 2 BECH
Ne 13.5. 17:30 Běchovice 2 BECH
Čt 31.5. 19:00 Pražačka P3
Čt 31.5. 20:15 Pražačka P3

La Famiglia

Po 19.3. 18:45 Bílá Hora BIHOR
Po 19.3. 20:00 Bílá Hora BIHOR
Út 17.4. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 17.4. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 31.5. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 31.5. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB

Deportivo bez Coruna A

Ne 29.4. 12:30 Hanspaulka HANSP
Ne 29.4. 13:45 Hanspaulka HANSP
Út 22.5. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 22.5. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 14.6. 19:00 Pražačka P1
Čt 14.6. 20:15 Pražačka P1