Seznam týmů, 3. liga, skupina C

Tým Barvy dresů
Speciál Bráník B modrá, oranžová
Vládci Prahy modrá, bílá
A.G.Č.V. světle modrá, zelená
Palouček AC zelená, černá
Power Rangers bílo-zlatá, zlato-černá
La Famiglia červeno-černá
Youngsters FC zelená, bílo-zelená
Hodkovičky United FC modrá, žlutá
Deportivo bez Coruna A modrá, bílá
Bedna 98 FC červená, bílá
Erko Kbely modro-bílá
Scarface AC černá, bílá

Rozpis zápasů, 3. liga, skupina C

Utkání Datum Čas Hřiště
Bedna 98 FCA.G.Č.V. St 21.3. 17:45 MIKU4
Deportivo bez Coruna APalouček AC Čt 22.3. 20:45 HOSTI
Scarface ACSpeciál Bráník B Pa 23.3. 18:00 ZAK
Hodkovičky United FCPower Rangers Pa 23.3. 18:45 TEMPO
Youngsters FCLa Famiglia Pa 23.3. 19:15 P3
Erko KbelyVládci Prahy Pa 8.6. 19:30 KBELY
Utkání Datum Čas Hřiště
A.G.Č.V.Deportivo bez Coruna A Út 3.4. 20:15 MIKU3
Speciál Bráník BLa Famiglia Út 3.4. 20:45 ARIT
Scarface ACErko Kbely Pa 6.4. 18:00 ZAK
Palouček ACHodkovičky United FC Pa 6.4. 18:45 TEMPO
Vládci PrahyBedna 98 FC Pa 6.4. 19:30 DEKAN
Power RangersYoungsters FC Pa 6.4. 19:30 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Deportivo bez Coruna AVládci Prahy Po 9.4. 19:30 DEKAN
Youngsters FCPalouček AC Pa 13.4. 18:00 MALES
Bedna 98 FCScarface AC Pa 13.4. 18:00 ZAK
La FamigliaPower Rangers Pa 13.4. 18:15 HANSP
Erko KbelySpeciál Bráník B Pa 13.4. 19:30 LITVI
Hodkovičky United FCA.G.Č.V. Pa 13.4. 20:00 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Palouček ACLa Famiglia Čt 19.4. 20:45 HOSTI
Scarface ACDeportivo bez Coruna A Pa 20.4. 18:00 ZAK
A.G.Č.V.Youngsters FC Pa 20.4. 18:00 MALES
Speciál Bráník BPower Rangers Pa 20.4. 19:00 ZABEH
Erko KbelyBedna 98 FC Pa 20.4. 19:30 LITVI
Vládci PrahyHodkovičky United FC Pa 20.4. 20:00 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
La FamigliaA.G.Č.V. Út 24.4. 19:30 HANSP
Power RangersPalouček AC Pa 27.4. 18:15 HOSTI
Youngsters FCVládci Prahy Pa 27.4. 18:15 PRKOP
Hodkovičky United FCScarface AC Pa 27.4. 18:45 TEMPO
Deportivo bez Coruna AErko Kbely Pa 27.4. 18:45 KBELY
Bedna 98 FCSpeciál Bráník B Pa 27.4. 19:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Speciál Bráník BPalouček AC Po 26.3. 19:30 HOSTI
Vládci PrahyLa Famiglia Po 30.4. 18:00 MALES
Scarface ACYoungsters FC Pa 4.5. 18:00 ZAK
A.G.Č.V.Power Rangers Pa 4.5. 18:00 P3
Erko KbelyHodkovičky United FC Pa 4.5. 18:45 TEMPO
Bedna 98 FCDeportivo bez Coruna A Pa 4.5. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Deportivo bez Coruna ASpeciál Bráník B Po 7.5. 19:00 MIKU4
La FamigliaScarface AC St 9.5. 18:15 HANSP
Palouček ACA.G.Č.V. Čt 10.5. 20:45 HOSTI
Youngsters FCErko Kbely Pa 11.5. 18:45 KBELY
Hodkovičky United FCBedna 98 FC Pa 11.5. 18:45 TEMPO
Power RangersVládci Prahy Pa 11.5. 19:30 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Speciál Bráník BA.G.Č.V. Út 15.5. 20:15 MIKU2
Erko KbelyLa Famiglia St 16.5. 20:15 METE2
Vládci PrahyPalouček AC Čt 17.5. 20:45 HOSTI
Scarface ACPower Rangers Pa 18.5. 18:00 ZAK
Bedna 98 FCYoungsters FC Pa 18.5. 19:15 P1
Deportivo bez Coruna AHodkovičky United FC Pa 18.5. 20:00 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
A.G.Č.V.Vládci Prahy Út 22.5. 20:15 MIKU3
La FamigliaBedna 98 FC St 23.5. 18:15 HANSP
Palouček ACScarface AC Čt 24.5. 20:45 HOSTI
Hodkovičky United FCSpeciál Bráník B Pa 25.5. 18:45 TEMPO
Youngsters FCDeportivo bez Coruna A Pa 25.5. 19:15 P2
Power RangersErko Kbely Pa 25.5. 19:30 KBELY
Utkání Datum Čas Hřiště
Deportivo bez Coruna ALa Famiglia Po 28.5. 18:15 HANSP
Speciál Bráník BVládci Prahy Po 28.5. 20:15 MOTO2
Scarface ACA.G.Č.V. Út 29.5. 20:15 MIKU2
Erko KbelyPalouček AC Pa 1.6. 19:30 KBELY
Hodkovičky United FCYoungsters FC Pa 1.6. 20:00 TEMPO
Bedna 98 FCPower Rangers Pa 1.6. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Vládci PrahyScarface AC Pa 15.6. 18:15 ZAK
A.G.Č.V.Erko Kbely Pa 15.6. 18:15 KBELY
Palouček ACBedna 98 FC Pa 15.6. 18:15 HOSTI
Power RangersDeportivo bez Coruna A Pa 15.6. 18:15 MALES
Youngsters FCSpeciál Bráník B Pa 15.6. 18:15 DEKAN
La FamigliaHodkovičky United FC Pa 15.6. 18:45 TEMPO