12. Deportivo bez Coruna A 11 3 1 7 37:51 7

Út 3.4.18 17:45 MIKU4 K.K.K. Atlético Cerveza   (HL6H)
Út 3.4.18 19:00 MIKU4 Defect Damned CF   (VL1A)
Út 3.4.18 20:15 MIKU4 TBC Lachtan VET PFC Kodymka   (VL4B)
Po 23.4.18 18:00 KORAB Žvahov UVL DS SK Orion Praha   (UVL2A)
Po 23.4.18 19:15 KORAB Lucián FC B Prague St. Gentlemen   (HL6B)
Po 23.4.18 20:30 KORAB Vojenské lesy VET Javorák   (VL1A)

15. 6. 18 18:15 HOSTI Palouček AC Bedna 98 FC 11. 0:7 (0:4)
Hosté byli produktivnější a dokázali své akce dotáhnout do konce. Palouček netrefoval branku, případně mířil do brankáře.
Palouček AC Bedna 98 FC
Marek Grůša – Ondřej Bulíř, Vojtěch Frula, Ivan Junas, Jakub Kadeřábek, Roman Krichebauer, Ondřej Miček, Tomáš Pekár, Lukáš Vizingr vs Adam Mašek – Karel Antonín, Patrik Boubín, Matěj Lang, Vladimír Lhota, Jan Lukáš, Jiří Lukáš, František Přibyl
16. František Přibyl
22., 24. Patrik Boubín
29. Jan Lukáš
34. Karel Antonín
38., 56. Matěj Lang
1. 6. 18 20:45 HOSTI Bedna 98 FC Power Rangers 10. 1:3 (0:1)
Hosté v prvním poločase zaskočili Bednu vedoucím gólem. Ve druhé půli měli domácí převahu, ale inkasovala další dvě branky a dokázali se prosadit až za krajně nepříznivého stavu. Rangers v nervózním závěru vedení ubránili. Čapla
Bedna 98 FC Power Rangers
Miroslav Motl – Patrik Boubín, Matěj Lang, Jan Lukáš, Adam Mašek, František Přibyl vs Michal Kocourek – David Anděl, Pavel Caizl, Tomáš Dobrý, Petr Hýsek, Denis Komárek, Pavel Novanský, Tomáš Ottomanský, Matyáš Tittelbach
46. Matěj Lang 55 František Přibyl 11., 43. Pavel Caizl
36. Petr Hýsek
23. 5. 18 18:15 HANSP La Famiglia Bedna 98 FC 9. 1:6 (0:3)
Hosté i bez střídání ukázali kvalitu a zaslouženě vyhráli. Nikolas Deči, Filip Spišak
La Famiglia Bedna 98 FC
Petr Dvořák – Josef Kurka, Carlo Maria Maione, Vojtěch Obhlídal, Jakub Sochor, Michal Sochor, Pavel Sochor, Jan Zuna, Jan Zuna, Matěj Zuna vs Miroslav Motl – Matěj Lang, Jan Lukáš, Jiří Lukáš, Adam Mašek, František Přibyl
45. Carlo Maria Maione 3., 46., 54. Jiří Lukáš
6., 35. František Přibyl
9. OG
18. 5. 18 19:15 P1 Bedna 98 FC Youngsters FC 8. 4:2 (2:1)
Bedna byla šťastnější v zakončení a zaslouženě vyhrála. Petr
Bedna 98 FC Youngsters FC
Dominik Pešek – Karel Antonín, Patrik Boubín, Jakub Horký, Matěj Lang, Jiří Lukáš, Adam Mašek vs Michal Šaněk – Filip Jíša, Jan Kindl, Tomáš Koubek, Dominik Letko, Jakub Maršoun, Marek Šula, Martin Tetiva
22. Matěj Lang
28., 56. Adam Mašek
54. Patrik Boubín
14. Jan Kindl
49. Filip Jíša
11. 5. 18 18:45 TEMPO Hodkovičky United FC Bedna 98 FC 7. 2:5 (2:3)
Bedna dotahovala svoje kombinace až ke gólům, což se domácím nedařilo. Hosté byli lepší v mezihře i zakončení. Janča
Hodkovičky United FC Bedna 98 FC
Jan Šubrt – Tomáš Bělohorec, Jakub Hněvkovský, Lukáš Kraml, Štěpán Materna, Lukáš Mergl, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar, Tomáš Pechar vs Miroslav Motl – Karel Antonín, Jakub Horký, Matěj Lang, Jan Lukáš, Jiří Lukáš, Adam Mašek
26. Jakub Horký
4. 5. 18 19:30 HOSTI Bedna 98 FC Deportivo bez Coruna A 6. 9:0 (1:0)
Jasná převaha domácích, která se ale promítla do výsledku až ve druhé půli.
Bedna 98 FC Deportivo bez Coruna A
Miroslav Motl – Karel Antonín, Patrik Boubín, Jakub Horký, Matěj Lang, Jan Lukáš, Jiří Lukáš, Adam Mašek vs Kamil Papež – Daniel Boubín, Pavol Duda, Pavel Graf, Martin Pilc, Zdeněk Ševčík ml., Jiří Uchytil
30. Jan Lukáš
31. Jakub Horký
33., 43., 53. Matěj Lang
40. Jiří Lukáš
45., 50., 53. Karel Antonín
27. 4. 18 19:15 P2 Bedna 98 FC Speciál Bráník B 5. 3:3 (2:1)
Utkání velmi slušné úrovně, které skončilo zaslouženou remízou.
Bedna 98 FC Speciál Bráník B
Miroslav Motl – Karel Antonín, Patrik Boubín, Jakub Horký, Matěj Lang, Vladimír Lhota, Jan Lukáš, Jiří Lukáš, Adam Mašek, Dominik Pešek vs Jan Šálek – Martin Fetr, Miroslav Horváth, Jiří Kotáb, Daniel Morávek, Jonáš Navrátil, Daniel Prokop, Jan Ropický, Jiří Šabatka
10. Patrik Boubín
26. Karel Antonín
58. Dominik Pešek
11 Adam Mašek 28. Jiří Šabatka
32., 53. Martin Fetr
20. 4. 18 19:30 LITVI Erko Kbely Bedna 98 FC 4. 2:2 (2:1)
Početnější Bedna byla ze začátku lepší, ale Erko i v šesti vyrovnalo hru a do poločasu otočilo skóre. Po přestávce Erko organizovanou obranou udrželo alespoň bod. Spravedlivá remíza, velmi dobrý fotbal.
Erko Kbely Bedna 98 FC
Jiří Kaiser – Jakub Daněček, Tomáš Fischer, Adam Kučera, Jakub Kučera, Michael Leibl vs Miroslav Motl – Karel Antonín, Patrik Boubín, Jakub Horký, Matěj Lang, Vladimír Lhota, Jan Lukáš, Jiří Lukáš, Adam Mašek
15., 30. Adam Kučera 8. Karel Antonín
39. Jakub Horký
13. 4. 18 18:00 ZAK Bedna 98 FC Scarface AC 3. 3:2 (0:0)
Rychlé, pohledné utkání, branky začaly padat až ve druhém poločase. Stanislav Roček, Marek Seidel
Bedna 98 FC Scarface AC
Miroslav Motl – Karel Antonín, Patrik Boubín, Matěj Lang, Vladimír Lhota, Jan Lukáš, Jiří Lukáš, Adam Mašek vs Michal Klíma – Martin Briestenský, Ondřej Honka, Petr Kadeřábek, Martin Plevka, Roman Procházka, Stanislav Roubíček, Jan Samec
35., 48. Vladimír Lhota
37. Jan Lukáš
40. Ondřej Honka
49. Martin Briestenský
6. 4. 18 19:30 DEKAN Vládci Prahy Bedna 98 FC 2. 1:1 (1:0)
Zasloužená dělba bodů.
Vládci Prahy Bedna 98 FC
Karel Erben – Tomáš Bábovka, Josef Brandejs, Adam Douda, Adam Hlava, Daniel Peterka, Tomáš Souček, David Sváček, Jan Vosátka vs Dominik Pešek – Karel Antonín, Patrik Boubín, Jakub Horký, Matěj Lang, Jan Lukáš, Jiří Lukáš, Adam Mašek
20. Tomáš Bábovka 49. Matěj Lang
21. 3. 18 17:45 MIKU4 Bedna 98 FC A.G.Č.V. 1. 0:0 (0:0)
Vyrovnaný zápas. Hosté měli v závěru k výhře trochu blíž, ale Bednu podržel brankář. Kohout
Bedna 98 FC A.G.Č.V.
Adam Mašek – Karel Antonín, Patrik Boubín, Matěj Lang, Vladimír Lhota, Jan Lukáš, Jiří Lukáš vs Jan Opletal – Patrik Baroch, Jiří Hendrich ml., Libor Hošek, Vojtěch Jelínek, Stanislav Pech, Kryštof Rzounek, Matěj Rzounek, Bohumil Vender