Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Pá 15.6.18 | 18:45 | TEMPO | La Famiglia Hodkovičky United FC | 11. | 4:5 |
Po 28.5.18 | 18:15 | HANSP | Deportivo bez Coruna A La Famiglia | 10. | 2:8 |
St 23.5.18 | 18:15 | HANSP | La Famiglia Bedna 98 FC | 9. | 1:6 |
St 16.5.18 | 20:15 | METE2 | Erko Kbely La Famiglia | 8. | 5:5 |
St 9.5.18 | 18:15 | HANSP | La Famiglia Scarface AC | 7. | 5:6 |
Po 30.4.18 | 18:00 | MALES | Vládci Prahy La Famiglia | 6. | 4:3 |
Út 24.4.18 | 19:30 | HANSP | La Famiglia A.G.Č.V. | 5. | 7:2 |
Čt 19.4.18 | 20:45 | HOSTI | Palouček AC La Famiglia | 4. | 0:7 |
Pá 13.4.18 | 18:15 | HANSP | La Famiglia Power Rangers | 3. | 0:5 |
Út 3.4.18 | 20:45 | ARIT | Speciál Bráník B La Famiglia | 2. | 2:3 |
Pá 23.3.18 | 19:15 | P3 | Youngsters FC La Famiglia | 1. | 3:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bedna 98 FC | 11 | 6 | 4 | 1 | 41:16 | 16 |
2. | Hodkovičky United FC | 11 | 6 | 3 | 2 | 39:24 | 15 |
3. | Erko Kbely | 11 | 5 | 3 | 3 | 40:48 | 13 |
4. | Scarface AC | 11 | 5 | 2 | 4 | 43:34 | 12 |
5. | Power Rangers | 11 | 5 | 2 | 4 | 37:32 | 12 |
6. | Speciál Bráník B | 11 | 3 | 4 | 4 | 27:30 | 10 |
7. | A.G.Č.V. | 11 | 3 | 4 | 4 | 32:36 | 10 |
8. | Vládci Prahy | 11 | 4 | 2 | 5 | 22:36 | 10 |
9. | La Famiglia | 11 | 4 | 1 | 6 | 45:40 | 9 |
10. | Youngsters FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 42:43 | 9 |
11. | Palouček AC | 11 | 4 | 1 | 6 | 26:41 | 9 |
12. | Deportivo bez Coruna A | 11 | 3 | 1 | 7 | 37:51 | 7 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 19.3.18 | 18:45 | BIHOR | Berlusconi SV Torpédo Řepy (HL5A) |
Po 19.3.18 | 20:00 | BIHOR | Břewnow boys KMK Úderka Žižkov junioři (HL2A) |
Út 17.4.18 | 17:45 | ZABEH | VSK MFF UK Praha VET A Santa Dominica VET (VL2B) |
Út 17.4.18 | 19:00 | ZABEH | Blesk VK SUP Bítovská SUP (SVL3B) |
Čt 31.5.18 | 18:15 | zzNOVOB | No fear KK Hell Avalanche (HL8I) |
Čt 31.5.18 | 19:30 | zzNOVOB | Real Prd SUP Rokoska SUP (SVL2B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Dvořák Petr | 11 | 0 |
Kurka Josef | 8 | 10 |
Maione Carlo Maria | 8 | 10 |
Obhlídal Vojtěch | 9 | 0 |
Průša Martin | 1 | 0 |
Roubíček Jan | 3 | 1 |
Šimral Jiří | 2 | 0 |
Sochor Jakub | 6 | 3 |
Sochor Michal | 10 | 4 |
Sochor Pavel | 8 | 7 |
Vejlupek Jan | 1 | 1 |
Zuna Jan | 8 | 5 |
Zuna Jan | 10 | 1 |
Zuna Matěj | 9 | 3 |