Rozpis pískání, 3. liga, skupina D

Alej FK A

So 22.9. 10:00 Tempo FC TEMPO
So 22.9. 11:15 Tempo FC TEMPO
So 22.9. 12:30 Tempo FC TEMPO
So 10.11. 10:00 Pražačka P3
So 10.11. 11:15 Pražačka P3
So 10.11. 12:30 Pražačka P3

Balbín FC

Ne 16.9. 15:00 Zákostelní ZAK
Ne 16.9. 16:15 Zákostelní ZAK
Ne 16.9. 17:30 Zákostelní ZAK
Ne 28.10. 17:30 Běchovice SC SCBEC
Ne 28.10. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 28.10. 20:00 Běchovice SC SCBEC

Botič FC

Ne 4.11. 15:00 Pražačka P3
Ne 4.11. 16:15 Pražačka P3
Ne 4.11. 17:30 Pražačka P3
So 1.12. 10:00 Pražačka P1
So 1.12. 11:15 Pražačka P1
So 1.12. 12:30 Pražačka P1

Lord Mayor Idiot

St 17.10. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 17.10. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 17.10. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Út 6.11. 18:15 Aritma ARIT
Út 6.11. 19:30 Aritma ARIT
Út 6.11. 20:45 Aritma ARIT

Kapr tým 86 B

Ne 9.9. 17:30 Záběhlice ZABEH
Ne 9.9. 18:45 Záběhlice ZABEH
Ne 9.9. 20:00 Záběhlice ZABEH
Ne 14.10. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
Ne 14.10. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
Ne 14.10. 12:30 Stodůlky Sokol STOD

KTB B

St 7.11. 17:45 Mikulova MIKU4
St 7.11. 19:00 Mikulova MIKU4
St 7.11. 20:15 Mikulova MIKU4
Po 3.12. 17:45 Mikulova MIKU1
Po 3.12. 19:00 Mikulova MIKU1
Po 3.12. 20:15 Mikulova MIKU1

Hosthunters

St 5.9. 18:15 Litvínovská LITVI
St 5.9. 19:30 Litvínovská LITVI
St 5.9. 20:45 Litvínovská LITVI
Út 4.12. 17:45 Mikulova MIKU3
Út 4.12. 19:00 Mikulova MIKU3
Út 4.12. 20:15 Mikulova MIKU3

Řežem to United

Út 11.9. 18:00 Hrabákova HRAB2
Út 11.9. 19:15 Hrabákova HRAB2
Po 1.10. 19:00 Pražačka P2
Po 1.10. 20:15 Pražačka P2

Zimbru Olymp A

Po 17.9. 17:00 Hanspaulka HANSP
Po 17.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
Po 8.10. 19:15 Tempo FC TEMPO
Po 8.10. 20:30 Tempo FC TEMPO
St 14.11. 19:00 Pražačka P2
St 14.11. 20:15 Pražačka P2

Normální Chlapi

St 5.9. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 5.9. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Po 24.9. 19:00 Meteor 8 METE1
Po 24.9. 20:15 Meteor 8 METE1

Prague Gunners

Ne 16.9. 13:30 Plamínkové PLAM
Ne 16.9. 14:45 Plamínkové PLAM
Po 1.10. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Po 1.10. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB

Steaua FC

Út 23.10. 19:15 Štěrboholy STER2
Út 23.10. 20:30 Štěrboholy STER2
Čt 15.11. 19:00 Motorlet MOTO2
Čt 15.11. 20:15 Motorlet MOTO2