Seznam týmů, 3. liga, skupina D

Tým Barvy dresů
Lord Mayor Idiot červená
Balbín FC červená, bílá
Zimbru Olymp A zeleno-červená, červeno-modrá
Steaua FC žlutá, červená
Řežem to United bílá, zelená
Kapr tým 86 B modro-žlutá
Normální Chlapi růžová
Botič FC zeleno-bílá
Hosthunters oranžová, modro-černá
KTB B fialová, červená
Prague Gunners červená, černá
Alej FK A červená, modro-bílá

Rozpis zápasů, 3. liga, skupina D

Utkání Datum Čas Hřiště
HosthuntersSteaua FC Ne 25.3. 13:45 P3
Prague GunnersBalbín FC Ne 25.3. 16:15 P2
KTB BZimbru Olymp A Ne 25.3. 17:45 METE1
Normální ChlapiKapr tým 86 B Ne 25.3. 18:45 MIKU1
Botič FCŘežem to United Ne 25.3. 20:00 MIKU1
Alej FK ALord Mayor Idiot Ne 20.5. 20:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Balbín FCKTB B Ne 8.4. 11:15 P1
Steaua FCBotič FC Ne 8.4. 12:30 P1
Alej FK APrague Gunners Ne 8.4. 15:00 HANSP
Zimbru Olymp AHosthunters Ne 8.4. 17:45 METE1
Řežem to UnitedNormální Chlapi Ne 8.4. 20:00 MIKU1
Lord Mayor IdiotKapr tým 86 B Ne 8.4. 20:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
KTB BAlej FK A Ne 15.4. 12:30 P3
HosthuntersBalbín FC Ne 15.4. 17:30 P3
Botič FCZimbru Olymp A Ne 15.4. 17:45 METE1
Normální ChlapiSteaua FC Ne 15.4. 18:45 MIKU1
Kapr tým 86 BŘežem to United Ne 15.4. 20:00 MIKU1
Prague GunnersLord Mayor Idiot Ne 15.4. 20:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Alej FK AHosthunters Ne 22.4. 08:45 HANSP
Steaua FCKapr tým 86 B Ne 22.4. 12:30 P1
Prague GunnersKTB B Ne 22.4. 16:15 P3
Zimbru Olymp ANormální Chlapi Ne 22.4. 17:45 METE1
Balbín FCBotič FC Ne 22.4. 18:45 P1
Lord Mayor IdiotŘežem to United Ne 22.4. 20:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Kapr tým 86 BZimbru Olymp A So 28.4. 08:45 LITVI
Botič FCAlej FK A Ne 29.4. 08:45 HANSP
Normální ChlapiBalbín FC Ne 29.4. 18:45 MIKU1
HosthuntersPrague Gunners Ne 29.4. 18:45 P3
Řežem to UnitedSteaua FC Ne 29.4. 20:00 MIKU1
KTB BLord Mayor Idiot Ne 29.4. 20:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Balbín FCKapr tým 86 B So 5.5. 08:45 LITVI
Alej FK ANormální Chlapi Ne 6.5. 08:45 HANSP
Zimbru Olymp AŘežem to United Ne 6.5. 17:45 METE1
Prague GunnersBotič FC Ne 6.5. 18:45 P3
KTB BHosthunters Ne 6.5. 20:00 P3
Lord Mayor IdiotSteaua FC Ne 6.5. 20:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Kapr tým 86 BAlej FK A So 12.5. 08:45 LITVI
HosthuntersLord Mayor Idiot Ne 13.5. 14:45 MALES
Botič FCKTB B Ne 13.5. 16:15 ZAK
Steaua FCZimbru Olymp A Ne 13.5. 17:45 METE1
Řežem to UnitedBalbín FC Ne 13.5. 20:00 MIKU1
Normální ChlapiPrague Gunners Ne 20.5. 18:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Alej FK AŘežem to United Ne 27.5. 08:45 HANSP
KTB BNormální Chlapi Ne 27.5. 11:15 P1
Balbín FCSteaua FC Ne 27.5. 12:30 P1
Prague GunnersKapr tým 86 B Ne 27.5. 17:30 KBELY
HosthuntersBotič FC Ne 27.5. 18:45 P2
Lord Mayor IdiotZimbru Olymp A Ne 27.5. 20:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Kapr tým 86 BKTB B So 2.6. 08:45 LITVI
Steaua FCAlej FK A Ne 3.6. 08:45 HANSP
Botič FCLord Mayor Idiot Ne 3.6. 16:15 ZAK
Zimbru Olymp ABalbín FC Ne 3.6. 17:45 METE1
Normální ChlapiHosthunters Ne 3.6. 18:45 MIKU1
Řežem to UnitedPrague Gunners Ne 3.6. 20:00 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
HosthuntersKapr tým 86 B So 9.6. 10:00 P2
Alej FK AZimbru Olymp A Ne 10.6. 08:45 HANSP
KTB BŘežem to United Ne 10.6. 13:45 P3
Prague GunnersSteaua FC Ne 10.6. 13:45 P2
Botič FCNormální Chlapi Ne 10.6. 18:45 MIKU1
Lord Mayor IdiotBalbín FC Ne 10.6. 20:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Balbín FCAlej FK A Ne 24.6. 18:45 TEMPO
Zimbru Olymp APrague Gunners Ne 24.6. 18:45 BECH
Steaua FCKTB B Ne 24.6. 18:45 P3
Řežem to UnitedHosthunters Ne 24.6. 18:45 MIKU4
Kapr tým 86 BBotič FC Ne 24.6. 18:45 ZAK
Normální ChlapiLord Mayor Idiot Ne 24.6. 18:45 MIKU3