Rozpis pískání, 4. liga, skupina A

Bronx KKK A

Út 11.9. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 11.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 11.9. 20:15 Záběhlice ZABEH
Čt 4.10. 18:00 Koráb SC KORAB
Čt 4.10. 19:15 Koráb SC KORAB
Čt 4.10. 20:30 Koráb SC KORAB

Puk PFC

So 8.9. 10:00 Pražačka P2
So 8.9. 11:15 Pražačka P2
Ne 18.11. 15:00 Zákostelní ZAK
Ne 18.11. 16:15 Zákostelní ZAK
Ne 18.11. 17:30 Zákostelní ZAK

Samson Bonella A

Čt 20.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Čt 20.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 20.9. 20:45 Děkanka DEKAN
Čt 22.11. 17:45 Mikulova MIKU2
Čt 22.11. 19:00 Mikulova MIKU2
Čt 22.11. 20:15 Mikulova MIKU2

Sedm zbabělých B

Út 9.10. 17:45 Mikulova MIKU1
Út 9.10. 19:00 Mikulova MIKU1
Út 9.10. 20:15 Mikulova MIKU1
Čt 22.11. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 22.11. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 22.11. 20:45 Běchovice 2 BECH

Ujde to 1980 SK

Čt 18.10. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 18.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 18.10. 20:15 Záběhlice ZABEH
Po 19.11. 18:00 Koráb SC KORAB
Po 19.11. 19:15 Koráb SC KORAB
Po 19.11. 20:30 Koráb SC KORAB

Šrot FC

St 12.9. 18:00 Štěrboholy STER2
St 12.9. 19:15 Štěrboholy STER2
St 12.9. 20:30 Štěrboholy STER2
Pa 5.10. 18:15 Stodůlky Sokol STOD
Pa 5.10. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Pa 5.10. 20:45 Stodůlky Sokol STOD

Stará dáma

St 31.10. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 31.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 31.10. 20:15 Záběhlice ZABEH
Út 27.11. 17:45 Mikulova MIKU1
Út 27.11. 19:00 Mikulova MIKU1
Út 27.11. 20:15 Mikulova MIKU1

Greenhorns FC

Po 3.9. 18:15 Aritma ARIT
Po 3.9. 19:30 Aritma ARIT
St 24.10. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
St 24.10. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
St 14.11. 19:00 Meteor 8 METE2
St 14.11. 20:15 Meteor 8 METE2

Koloušci AK

Ne 16.9. 11:15 Tempo FC TEMPO
Ne 16.9. 12:30 Tempo FC TEMPO
Po 5.11. 18:45 Bílá Hora BIHOR
Po 5.11. 20:00 Bílá Hora BIHOR
Po 3.12. 19:00 Motorlet MOTO1
Po 3.12. 20:15 Motorlet MOTO1

Torolka

Pa 2.11. 18:15 Stodůlky Sokol STOD
Pa 2.11. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Pa 30.11. 18:15 Děkanka DEKAN
Pa 30.11. 19:30 Děkanka DEKAN

Models FC

Pa 7.9. 18:00 Pražačka P1
Pa 7.9. 19:15 Pražačka P1
Út 25.9. 19:00 Pražačka P3
Út 25.9. 20:15 Pražačka P3
Ne 11.11. 13:45 Pražačka P3
Ne 11.11. 15:00 Pražačka P3

Bruins FC

Ne 9.9. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 9.9. 20:00 Děkanka DEKAN
Ne 30.9. 18:45 Tempo FC TEMPO
Ne 30.9. 20:00 Tempo FC TEMPO
Ne 21.10. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 21.10. 19:45 Hostivař SK HOSTI