Seznam týmů, 4. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Ujde to 1980 SK růžovo-černá
Sedm zbabělých B oranžová, modro-oranžová
Puk PFC žlutá, červená
Stará dáma bílo-černá
Samson Bonella A zelená
Šrot FC bílá
Torolka žlutá
Models FC růžová
Koloušci AK černá, žlutá
Greenhorns FC zelená
Bruins FC žlutá, černá
Bronx KKK A modro-černá

Rozpis zápasů, 4. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
TorolkaŠrot FC Po 19.3. 19:00 P3
Models FCSamson Bonella A Po 19.3. 19:00 DABLI
Bruins FCSedm zbabělých B Po 19.3. 19:30 BECH
Bronx KKK AUjde to 1980 SK Po 19.3. 20:30 STER1
Koloušci AKStará dáma Út 20.3. 20:15 MIKU3
Greenhorns FCPuk PFC Út 20.3. 20:15 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Ujde to 1980 SKŠrot FC Po 26.3. 18:00 ZAK
Stará dámaModels FC Po 26.3. 19:00 DABLI
Bronx KKK ABruins FC Po 26.3. 20:30 STER1
Sedm zbabělých BGreenhorns FC Út 27.3. 17:45 MIKU1
Puk PFCKoloušci AK Út 27.3. 20:15 MIKU4
Samson Bonella ATorolka Út 27.3. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Bruins FCUjde to 1980 SK Po 9.4. 18:00 ZAK
Šrot FCSamson Bonella A Po 9.4. 19:00 P3
Models FCPuk PFC Po 9.4. 19:00 DABLI
Greenhorns FCBronx KKK A Po 9.4. 20:30 STER1
Koloušci AKSedm zbabělých B Út 10.4. 17:45 MIKU4
TorolkaStará dáma Út 10.4. 18:15 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Ujde to 1980 SKSamson Bonella A Po 16.4. 18:00 ZAK
Sedm zbabělých BModels FC Po 16.4. 19:00 DABLI
Stará dámaŠrot FC Po 16.4. 19:00 P2
Bruins FCGreenhorns FC Po 16.4. 19:15 SCBEC
Bronx KKK AKoloušci AK Po 16.4. 20:30 STER1
Puk PFCTorolka Út 17.4. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Greenhorns FCUjde to 1980 SK Po 23.4. 18:00 ZAK
Šrot FCPuk PFC Po 23.4. 19:00 P3
Models FCBronx KKK A Po 23.4. 19:00 DABLI
Koloušci AKBruins FC Po 23.4. 19:00 MIKU4
TorolkaSedm zbabělých B Út 24.4. 19:15 STER2
Samson Bonella AStará dáma Út 24.4. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Sedm zbabělých BŠrot FC Po 30.4. 20:15 MOTO3
Ujde to 1980 SKStará dáma Po 7.5. 18:00 ZAK
Bruins FCModels FC Po 7.5. 19:00 DABLI
Bronx KKK ATorolka Po 7.5. 19:30 HOSTI
Greenhorns FCKoloušci AK Út 8.5. 20:15 MIKU2
Puk PFCSamson Bonella A Út 8.5. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Koloušci AKUjde to 1980 SK Po 14.5. 18:00 ZAK
Šrot FCBronx KKK A Po 14.5. 19:00 P1
TorolkaBruins FC Po 14.5. 19:00 P2
Models FCGreenhorns FC Po 14.5. 19:00 DABLI
Stará dámaPuk PFC Út 15.5. 17:45 MIKU2
Samson Bonella ASedm zbabělých B Út 15.5. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Ujde to 1980 SKPuk PFC Po 21.5. 18:00 ZAK
Koloušci AKModels FC Po 21.5. 19:00 DABLI
Bruins FCŠrot FC Po 21.5. 19:00 P2
Bronx KKK ASamson Bonella A Po 21.5. 20:30 STER1
Sedm zbabělých BStará dáma Út 22.5. 17:45 MIKU3
Greenhorns FCTorolka Út 22.5. 18:15 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Samson Bonella ABruins FC Po 4.6. 17:45 ZABEH
Šrot FCGreenhorns FC Po 4.6. 19:00 P3
Models FCUjde to 1980 SK Po 4.6. 19:00 DABLI
Stará dámaBronx KKK A Po 4.6. 20:30 STER1
TorolkaKoloušci AK Út 5.6. 19:15 STER2
Puk PFCSedm zbabělých B Út 5.6. 20:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Ujde to 1980 SKSedm zbabělých B Po 11.6. 18:00 ZAK
Models FCTorolka Po 11.6. 19:00 DABLI
Koloušci AKŠrot FC Po 11.6. 19:00 P3
Bruins FCStará dáma Po 11.6. 19:15 SCBEC
Bronx KKK APuk PFC Po 11.6. 19:30 LITVI
Greenhorns FCSamson Bonella A Út 12.6. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Sedm zbabělých BBronx KKK A Po 25.6. 19:00 HOSTI
Stará dámaGreenhorns FC Po 25.6. 19:00 MIKU4
Samson Bonella AKoloušci AK Po 25.6. 19:00 MIKU3
Šrot FCModels FC Po 25.6. 19:00 DABLI
Puk PFCBruins FC Po 25.6. 19:30 DEKAN
TorolkaUjde to 1980 SK Po 25.6. 19:30 LITVI