Rozpis pískání, 4. liga, skupina B

Batalion 91 A

Čt 5.4. 17:45 Mikulova MIKU1
Čt 5.4. 19:00 Mikulova MIKU1
Čt 5.4. 20:15 Mikulova MIKU1
Út 24.4. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 24.4. 19:30 Slivenec AFK SLIVE

Ferri FC

Čt 5.4. 18:00 Malešice AFK MALES
Čt 5.4. 19:15 Malešice AFK MALES
Čt 5.4. 20:30 Malešice AFK MALES
St 25.4. 17:30 Aritma ARIT
St 25.4. 18:45 Aritma ARIT
St 25.4. 20:00 Aritma ARIT

Oratoř Kobylisy

Čt 12.4. 17:00 Hanspaulka HANSP
Čt 12.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 12.4. 19:30 Hanspaulka HANSP
St 2.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 2.5. 20:15 Záběhlice ZABEH

Speciál Bráník A

St 18.4. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 18.4. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 18.4. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Út 29.5. 18:00 Hrabákova HRAB1
Út 29.5. 19:15 Hrabákova HRAB1

Vojenské lesy

Čt 26.4. 17:45 Mikulova MIKU3
Čt 26.4. 19:00 Mikulova MIKU3
Čt 26.4. 20:15 Mikulova MIKU3
Út 15.5. 17:45 Mikulova MIKU4
Út 15.5. 19:00 Mikulova MIKU4
Út 15.5. 20:15 Mikulova MIKU4

Vokra VV

Čt 26.4. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 26.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 26.4. 20:45 Běchovice 2 BECH
Út 5.6. 19:15 Motorlet MOTO3
Út 5.6. 20:30 Motorlet MOTO3

Celtic THK

Út 3.4. 18:00 Štěrboholy STER3
Út 3.4. 19:15 Štěrboholy STER3
Út 3.4. 20:30 Štěrboholy STER3
St 6.6. 18:00 Štěrboholy STER3
St 6.6. 19:15 Štěrboholy STER3
St 6.6. 20:30 Štěrboholy STER3

Sean team A

Út 10.4. 18:00 Koráb SC KORAB
Út 10.4. 19:15 Koráb SC KORAB
Út 10.4. 20:30 Koráb SC KORAB
Po 25.6. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 25.6. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 25.6. 20:45 Běchovice 2 BECH

Barclays

Ne 8.4. 13:45 Pražačka P1
Ne 8.4. 15:00 Pražačka P1
Čt 10.5. 19:00 Pražačka P3
Čt 10.5. 20:15 Pražačka P3
Út 29.5. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 29.5. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

Hoblina Jižák FC

St 21.3. 18:00 Hrabákova HRAB1
St 21.3. 19:15 Hrabákova HRAB1
St 11.4. 18:00 Hrabákova HRAB2
St 11.4. 19:15 Hrabákova HRAB2
Čt 7.6. 19:15 Tempo FC TEMPO
Čt 7.6. 20:30 Tempo FC TEMPO

Papíráci CF

Pa 4.5. 18:00 Pražačka P2
Pa 4.5. 19:15 Pražačka P2
Po 4.6. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 4.6. 20:45 Hostivař SK HOSTI
St 27.6. 19:00 Pražačka P2
St 27.6. 20:15 Pražačka P2

Dvacítka

Ne 29.4. 11:15 Tempo FC TEMPO
Ne 29.4. 12:30 Tempo FC TEMPO
Út 22.5. 19:00 Pražačka P1
Út 22.5. 20:15 Pražačka P1
Po 11.6. 18:15 Litvínovská LITVI
Po 11.6. 19:30 Litvínovská LITVI