Seznam týmů, 4. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
Vokra VV modrá
Vojenské lesy červená, šedá
Speciál Bráník A modrá, žlutá
Barclays modrá, bílá
Oratoř Kobylisy světle modrá, tmavě modrá
Papíráci CF modrá
Hoblina Jižák FC červená, bílá
Ferri FC modro-černá, zelená
Dvacítka modrá, žlutá
Celtic THK zeleno-bílá
Batalion 91 A černá, žlutá
Sean team A zeleno-černá

Rozpis zápasů, 4. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Sean team AVokra VV Po 19.3. 17:45 MIKU3
Celtic THKSpeciál Bráník A Po 19.3. 19:00 METE1
Hoblina Jižák FCPapíráci CF Po 19.3. 19:15 STER1
Ferri FCOratoř Kobylisy Po 19.3. 20:15 MIKU1
Batalion 91 AVojenské lesy Po 19.3. 20:15 MIKU2
DvacítkaBarclays St 21.3. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Sean team ABatalion 91 A Po 26.3. 19:00 METE2
Speciál Bráník ADvacítka Po 26.3. 19:15 STER1
Vojenské lesyCeltic THK Po 26.3. 20:15 MIKU2
BarclaysFerri FC Po 26.3. 20:15 MIKU1
Oratoř KobylisyHoblina Jižák FC Po 26.3. 20:15 DABLI
Vokra VVPapíráci CF St 28.3. 19:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Hoblina Jižák FCBarclays Po 9.4. 17:45 MIKU1
Celtic THKSean team A Po 9.4. 19:00 METE1
Papíráci CFOratoř Kobylisy Po 9.4. 20:15 DABLI
Ferri FCSpeciál Bráník A Po 9.4. 20:15 MIKU4
DvacítkaVojenské lesy Po 9.4. 20:15 MIKU2
Batalion 91 AVokra VV St 11.4. 17:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Speciál Bráník AHoblina Jižák FC Po 16.4. 17:45 MIKU1
Batalion 91 ACeltic THK Po 16.4. 19:00 METE1
Vojenské lesyFerri FC Po 16.4. 20:15 MIKU1
Vokra VVOratoř Kobylisy Po 16.4. 20:15 DABLI
Sean team ADvacítka Po 16.4. 20:45 LITVI
BarclaysPapíráci CF St 18.4. 19:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Papíráci CFSpeciál Bráník A Po 23.4. 18:15 BECH
Celtic THKVokra VV Po 23.4. 19:00 METE1
Oratoř KobylisyBarclays Po 23.4. 20:15 DABLI
Hoblina Jižák FCVojenské lesy Po 23.4. 20:15 MIKU2
Ferri FCSean team A Po 23.4. 20:15 MIKU1
DvacítkaBatalion 91 A St 25.4. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Celtic THKDvacítka Po 7.5. 19:00 METE1
Batalion 91 AFerri FC Po 7.5. 20:15 MIKU1
Vojenské lesyPapíráci CF Po 7.5. 20:15 MIKU2
Speciál Bráník AOratoř Kobylisy Po 7.5. 20:15 DABLI
Sean team AHoblina Jižák FC Po 7.5. 20:45 LITVI
Vokra VVBarclays St 9.5. 19:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
BarclaysSpeciál Bráník A Po 14.5. 19:00 P3
Hoblina Jižák FCBatalion 91 A Po 14.5. 19:00 MIKU4
Oratoř KobylisyVojenské lesy Po 14.5. 20:15 DABLI
Ferri FCCeltic THK Po 14.5. 20:15 MIKU1
Papíráci CFSean team A Po 14.5. 20:45 LITVI
DvacítkaVokra VV St 16.5. 20:00 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Vokra VVSpeciál Bráník A Po 21.5. 17:45 MIKU1
Celtic THKHoblina Jižák FC Po 21.5. 19:00 METE1
DvacítkaFerri FC Po 21.5. 20:15 MIKU1
Vojenské lesyBarclays Po 21.5. 20:15 MIKU2
Sean team AOratoř Kobylisy Po 21.5. 20:45 LITVI
Batalion 91 APapíráci CF St 23.5. 19:15 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
Oratoř KobylisyBatalion 91 A Po 28.5. 19:00 DABLI
Papíráci CFCeltic THK Po 28.5. 19:00 METE1
Hoblina Jižák FCDvacítka Po 28.5. 19:15 STER1
Speciál Bráník AVojenské lesy Po 28.5. 20:15 MIKU2
Ferri FCVokra VV Po 28.5. 20:15 MIKU1
BarclaysSean team A Po 28.5. 20:45 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
Celtic THKOratoř Kobylisy Po 4.6. 19:00 METE1
Ferri FCHoblina Jižák FC Po 4.6. 20:15 MIKU1
Vokra VVVojenské lesy Po 4.6. 20:15 MIKU2
Sean team ASpeciál Bráník A Po 4.6. 20:45 LITVI
DvacítkaPapíráci CF St 6.6. 19:15 STER2
Batalion 91 ABarclays St 6.6. 20:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Vojenské lesySean team A Po 18.6. 20:15 MIKU4
Papíráci CFFerri FC Po 18.6. 20:15 P2
Oratoř KobylisyDvacítka Po 18.6. 20:30 KORAB
Speciál Bráník ABatalion 91 A Po 18.6. 20:45 CESMI
BarclaysCeltic THK Po 18.6. 20:45 LITVI
Hoblina Jižák FCVokra VV Po 18.6. 20:45 DEKAN