Rozpis pískání, 4. liga, skupina C

Gepard AFC

Po 9.4. 18:15 Aritma ARIT
Po 9.4. 19:30 Aritma ARIT
Po 9.4. 20:45 Aritma ARIT
Út 1.5. 19:00 Mikulova MIKU2
Út 1.5. 20:15 Mikulova MIKU2

Lachtánci 1.WC

Út 10.4. 18:15 Aritma ARIT
Út 10.4. 19:30 Aritma ARIT
Út 10.4. 20:45 Aritma ARIT
Čt 10.5. 17:45 Mikulova MIKU4
Čt 10.5. 19:00 Mikulova MIKU4
Čt 10.5. 20:15 Mikulova MIKU4

M - Bubo A

Út 10.4. 18:00 Štěrboholy STER1
Út 10.4. 19:15 Štěrboholy STER1
Út 10.4. 20:30 Štěrboholy STER1
Čt 10.5. 17:45 Mikulova MIKU1
Čt 10.5. 19:00 Mikulova MIKU1
Čt 10.5. 20:15 Mikulova MIKU1

Petrohradská BFK A

Čt 12.4. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 12.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 12.4. 20:45 Běchovice 2 BECH
Čt 10.5. 18:00 Malešice AFK MALES
Čt 10.5. 19:15 Malešice AFK MALES
Čt 10.5. 20:30 Malešice AFK MALES

Ramutant CF

Út 27.3. 18:00 Hrabákova HRAB3
Út 27.3. 19:15 Hrabákova HRAB3
Čt 7.6. 17:45 Mikulova MIKU1
Čt 7.6. 19:00 Mikulova MIKU1
Čt 7.6. 20:15 Mikulova MIKU1

R.I.P. A

Út 24.4. 19:15 Štěrboholy STER1
Út 24.4. 20:30 Štěrboholy STER1

K.T.S. FC

Út 15.5. 19:00 Pražačka P2
Út 15.5. 20:15 Pražačka P2
Čt 7.6. 17:45 Mikulova MIKU2
Čt 7.6. 19:00 Mikulova MIKU2
Čt 7.6. 20:15 Mikulova MIKU2

The Wall

Čt 24.5. 17:45 Mikulova MIKU3
Čt 24.5. 19:00 Mikulova MIKU3
Čt 24.5. 20:15 Mikulova MIKU3
Út 12.6. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 12.6. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 12.6. 20:15 Záběhlice ZABEH

Dirty Bastards

Čt 12.4. 18:15 Aritma ARIT
Čt 12.4. 19:30 Aritma ARIT
Čt 12.4. 20:45 Aritma ARIT
Pa 22.6. 17:45 Záběhlice ZABEH
Pa 22.6. 19:00 Záběhlice ZABEH
Pa 22.6. 20:15 Záběhlice ZABEH

Medvídkova tlapička

Po 16.4. 17:45 Mikulova MIKU1
Po 16.4. 19:00 Mikulova MIKU1
Po 16.4. 20:15 Mikulova MIKU1
Po 23.4. 17:45 Mikulova MIKU1
Po 23.4. 19:00 Mikulova MIKU1
Po 23.4. 20:15 Mikulova MIKU1

Pivson a Pofel

Pa 6.4. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 6.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 1.5. 19:00 Mikulova MIKU1
Út 1.5. 20:15 Mikulova MIKU1
Út 29.5. 19:00 Mikulova MIKU1
Út 29.5. 20:15 Mikulova MIKU1

Opatovští kanonýři FC

St 21.3. 19:00 Pražačka P2
St 21.3. 20:15 Pražačka P2
Út 1.5. 18:00 Koráb SC KORAB
Út 1.5. 19:15 Koráb SC KORAB
Čt 24.5. 19:00 Motorlet MOTO3
Čt 24.5. 20:15 Motorlet MOTO3