Seznam týmů, 4. liga, skupina C

Tým Barvy dresů
R.I.P. A žlutá, bílá
The Wall bílá, modrá
Gepard AFC bílá, modro-žlutá
Petrohradská BFK A oranžovo-černá, modrá
Opatovští kanonýři FC modrá, červená
Medvídkova tlapička černá
Ramutant CF červená, žluto-zelená
Lachtánci 1.WC černo-bílá
K.T.S. FC oranžová, zelená
M - Bubo A bílo-černá
Pivson a Pofel rudá, bílá
Dirty Bastards černá

Rozpis zápasů, 4. liga, skupina C

Utkání Datum Čas Hřiště
Pivson a PofelThe Wall Út 27.3. 19:15 ZAK
Dirty BastardsR.I.P. A St 28.3. 18:15 CESMI
K.T.S. FCPetrohradská BFK A St 28.3. 19:00 P1
Ramutant CFMedvídkova tlapička St 28.3. 20:15 MIKU2
M - Bubo AGepard AFC St 28.3. 20:15 P1
Lachtánci 1.WCOpatovští kanonýři FC St 28.3. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Opatovští kanonýři FCRamutant CF Út 3.4. 17:45 ZABEH
Dirty BastardsPivson a Pofel St 4.4. 18:15 CESMI
Petrohradská BFK ALachtánci 1.WC St 4.4. 19:00 P2
R.I.P. AMedvídkova tlapička St 4.4. 20:00 ARIT
The WallM - Bubo A St 4.4. 20:15 P1
Gepard AFCK.T.S. FC St 4.4. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Ramutant CFPetrohradská BFK A St 11.4. 19:00 P1
Pivson a PofelR.I.P. A St 11.4. 20:00 ARIT
Medvídkova tlapičkaOpatovští kanonýři FC St 11.4. 20:15 MIKU1
K.T.S. FCThe Wall St 11.4. 20:15 P3
M - Bubo ADirty Bastards St 11.4. 20:15 P1
Lachtánci 1.WCGepard AFC St 11.4. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Dirty BastardsK.T.S. FC St 18.4. 18:15 CESMI
Petrohradská BFK AMedvídkova tlapička St 18.4. 19:00 P2
R.I.P. AOpatovští kanonýři FC St 18.4. 20:00 ARIT
Pivson a PofelM - Bubo A St 18.4. 20:15 P1
Gepard AFCRamutant CF St 18.4. 20:15 P3
The WallLachtánci 1.WC St 18.4. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
K.T.S. FCPivson a Pofel Út 24.4. 18:15 BECH
Opatovští kanonýři FCPetrohradská BFK A St 25.4. 19:00 P1
Medvídkova tlapičkaGepard AFC St 25.4. 20:15 MIKU1
Ramutant CFThe Wall St 25.4. 20:15 MIKU3
M - Bubo AR.I.P. A St 25.4. 20:15 P1
Lachtánci 1.WCDirty Bastards St 25.4. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Dirty BastardsRamutant CF St 2.5. 18:15 CESMI
Gepard AFCOpatovští kanonýři FC St 2.5. 19:00 MIKU4
R.I.P. APetrohradská BFK A St 2.5. 20:00 ARIT
M - Bubo AK.T.S. FC St 2.5. 20:15 P1
The WallMedvídkova tlapička St 2.5. 20:15 MIKU1
Pivson a PofelLachtánci 1.WC St 2.5. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Lachtánci 1.WCM - Bubo A St 9.5. 18:00 STER3
Petrohradská BFK AGepard AFC St 9.5. 19:00 P1
Ramutant CFPivson a Pofel St 9.5. 19:00 P3
Opatovští kanonýři FCThe Wall St 9.5. 19:15 HRAB3
K.T.S. FCR.I.P. A St 9.5. 20:00 ARIT
Medvídkova tlapičkaDirty Bastards St 9.5. 20:15 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Dirty BastardsOpatovští kanonýři FC St 23.5. 18:15 CESMI
The WallPetrohradská BFK A St 23.5. 19:00 P2
R.I.P. AGepard AFC St 23.5. 20:00 ARIT
M - Bubo ARamutant CF St 23.5. 20:15 P1
Pivson a PofelMedvídkova tlapička St 23.5. 20:15 MIKU2
K.T.S. FCLachtánci 1.WC St 23.5. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Gepard AFCThe Wall St 6.6. 17:45 MIKU1
Petrohradská BFK ADirty Bastards St 6.6. 19:00 P1
Opatovští kanonýři FCPivson a Pofel St 6.6. 20:15 P3
Medvídkova tlapičkaM - Bubo A St 6.6. 20:15 MIKU2
Ramutant CFK.T.S. FC St 6.6. 20:15 P2
Lachtánci 1.WCR.I.P. A St 6.6. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Dirty BastardsGepard AFC St 13.6. 18:15 CESMI
Pivson a PofelPetrohradská BFK A St 13.6. 19:00 P1
R.I.P. AThe Wall St 13.6. 20:00 ARIT
K.T.S. FCMedvídkova tlapička St 13.6. 20:15 MIKU1
M - Bubo AOpatovští kanonýři FC St 13.6. 20:15 P1
Lachtánci 1.WCRamutant CF St 13.6. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
The WallDirty Bastards St 27.6. 20:15 P3
Gepard AFCPivson a Pofel St 27.6. 20:15 P2
Petrohradská BFK AM - Bubo A St 27.6. 20:15 P1
Opatovští kanonýři FCK.T.S. FC St 27.6. 20:15 MIKU2
Medvídkova tlapičkaLachtánci 1.WC St 27.6. 20:15 MIKU1
Ramutant CFR.I.P. A St 27.6. 20:15 METE1