Rozpis pískání, 4. liga, skupina D

Eden 1999

St 4.4. 17:45 Mikulova MIKU1
St 4.4. 19:00 Mikulova MIKU1
St 4.4. 20:15 Mikulova MIKU1
Pa 27.4. 18:00 Pražačka P3
Pa 27.4. 19:15 Pražačka P3

Morová rána 1.FC

Čt 12.4. 17:45 Mikulova MIKU1
Čt 12.4. 19:00 Mikulova MIKU1
Čt 12.4. 20:15 Mikulova MIKU1
St 2.5. 19:00 Pražačka P2
St 2.5. 20:15 Pražačka P2

Palouk SK

Po 16.4. 19:15 Koráb SC KORAB
Po 16.4. 20:30 Koráb SC KORAB
Út 1.5. 20:30 Koráb SC KORAB
Pa 25.5. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 25.5. 19:30 Přední Kopanina PRKOP

Real TIDE XXL

Po 16.4. 17:45 Mikulova MIKU2
Po 16.4. 19:00 Mikulova MIKU2
Po 16.4. 20:15 Mikulova MIKU2
Po 14.5. 18:15 Litvínovská LITVI
Po 14.5. 19:30 Litvínovská LITVI
Po 14.5. 20:45 Litvínovská LITVI

Steve

Čt 26.4. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 26.4. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 26.4. 20:15 Záběhlice ZABEH
Út 15.5. 18:00 Štěrboholy STER1
Út 15.5. 19:15 Štěrboholy STER1
Út 15.5. 20:30 Štěrboholy STER1

Efficenza AC

Po 19.3. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
Po 19.3. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Po 19.3. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Út 5.6. 18:15 Aritma ARIT
Út 5.6. 19:30 Aritma ARIT
Út 5.6. 20:45 Aritma ARIT

Banana Chiquíta

Út 20.3. 17:45 Mikulova MIKU1
Út 20.3. 19:00 Mikulova MIKU1
Út 20.3. 20:15 Mikulova MIKU1
Út 5.6. 18:00 Štěrboholy STER1
Út 5.6. 19:15 Štěrboholy STER1
Út 5.6. 20:30 Štěrboholy STER1

Gumídci Méďové FC

Po 9.4. 19:00 Motorlet MOTO1
Po 9.4. 20:15 Motorlet MOTO1
Út 24.4. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Út 24.4. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
Út 22.5. 19:15 Motorlet MOTO1
Út 22.5. 20:30 Motorlet MOTO1

Modrý Svině A

Čt 3.5. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 3.5. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 3.5. 20:45 Běchovice 2 BECH
Út 22.5. 19:00 Pražačka P3
Út 22.5. 20:15 Pražačka P3

Deportivo Estudiantil FC A

St 6.6. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 6.6. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 6.6. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Po 25.6. 18:00 Malešice AFK MALES
Po 25.6. 19:15 Malešice AFK MALES
Po 25.6. 20:30 Malešice AFK MALES

Raiffani

St 4.4. 17:00 Děkanka DEKAN
St 4.4. 18:15 Děkanka DEKAN
Ne 20.5. 17:30 Hanspaulka HANSP
Ne 20.5. 18:45 Hanspaulka HANSP
Út 26.6. 18:15 Koráb SC KORAB
Út 26.6. 19:30 Koráb SC KORAB

U.G.A.R. FC

Pa 23.3. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 23.3. 19:30 Běchovice 2 BECH
Pa 27.4. 18:15 Děkanka DEKAN
Pa 27.4. 19:30 Děkanka DEKAN
Ne 27.5. 13:45 Pražačka P1
Ne 27.5. 15:00 Pražačka P1