Seznam týmů, 4. liga, skupina D

Tým Barvy dresů
U.G.A.R. FC černá, červená
Steve modro-zelená
Gumídci Méďové FC vínová, bílo-zelená
Real TIDE XXL červeno-černá, bílá
Modrý Svině A modrá
Raiffani černá, bílo-modrá
Palouk SK žluto-černá, bílo-černá
Efficenza AC fialová
Morová rána 1.FC modro-černá, bílo-modrá
Deportivo Estudiantil FC A modrá, bílá
Eden 1999 modrá
Banana Chiquíta žlutá, černá

Rozpis zápasů, 4. liga, skupina D

Utkání Datum Čas Hřiště
Palouk SKRaiffani Út 20.3. 19:00 P1
Morová rána 1.FCReal TIDE XXL Út 20.3. 20:15 METE1
Deportivo Estudiantil FC AGumídci Méďové FC Čt 22.3. 19:00 P3
Banana ChiquítaU.G.A.R. FC Čt 22.3. 19:00 P2
Efficenza ACModrý Svině A Čt 22.3. 19:15 KORAB
Eden 1999Steve Út 27.3. 19:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
U.G.A.R. FCRaiffani Út 3.4. 18:00 STER1
SteveDeportivo Estudiantil FC A Út 3.4. 19:00 P1
Gumídci Méďové FCMorová rána 1.FC Út 3.4. 20:15 METE1
Modrý Svině APalouk SK Čt 5.4. 19:15 KORAB
Real TIDE XXLEfficenza AC Čt 5.4. 19:30 DEKAN
Banana ChiquítaEden 1999 Čt 5.4. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Palouk SKReal TIDE XXL Út 10.4. 19:00 P1
Morová rána 1.FCSteve Út 10.4. 20:15 METE1
Deportivo Estudiantil FC ABanana Chiquíta Čt 12.4. 19:00 P3
Eden 1999U.G.A.R. FC Čt 12.4. 19:00 P2
RaiffaniModrý Svině A Čt 12.4. 19:15 KORAB
Efficenza ACGumídci Méďové FC Pa 13.4. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Gumídci Méďové FCPalouk SK Út 17.4. 19:00 P1
Banana ChiquítaMorová rána 1.FC Út 17.4. 20:15 METE1
SteveEfficenza AC Čt 19.4. 18:15 ZAK
Eden 1999Deportivo Estudiantil FC A Čt 19.4. 19:00 P2
U.G.A.R. FCModrý Svině A Čt 19.4. 19:15 KORAB
Real TIDE XXLRaiffani Čt 19.4. 19:30 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Palouk SKSteve Út 24.4. 19:00 P1
Morová rána 1.FCEden 1999 Út 24.4. 20:15 METE1
RaiffaniGumídci Méďové FC Čt 26.4. 19:00 MIKU2
Deportivo Estudiantil FC AU.G.A.R. FC Čt 26.4. 19:00 P2
Modrý Svině AReal TIDE XXL Čt 26.4. 19:15 KORAB
Efficenza ACBanana Chiquíta Čt 26.4. 20:45 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Banana ChiquítaPalouk SK Út 8.5. 19:00 P1
SteveRaiffani Út 8.5. 19:00 P2
Deportivo Estudiantil FC AMorová rána 1.FC Út 8.5. 20:15 METE1
Eden 1999Efficenza AC Čt 10.5. 18:45 KBELY
Gumídci Méďové FCModrý Svině A Čt 10.5. 19:15 KORAB
U.G.A.R. FCReal TIDE XXL Čt 10.5. 19:30 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Palouk SKEden 1999 Út 15.5. 19:00 P1
Morová rána 1.FCU.G.A.R. FC Út 15.5. 20:15 METE1
Modrý Svině ASteve Čt 17.5. 19:15 KORAB
Real TIDE XXLGumídci Méďové FC Čt 17.5. 19:30 DEKAN
RaiffaniBanana Chiquíta Čt 17.5. 19:30 HOSTI
Efficenza ACDeportivo Estudiantil FC A Pa 18.5. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Deportivo Estudiantil FC APalouk SK Út 22.5. 19:00 P1
SteveReal TIDE XXL Út 22.5. 19:00 P2
U.G.A.R. FCGumídci Méďové FC St 23.5. 19:00 P3
Eden 1999Raiffani Čt 24.5. 19:00 MIKU4
Banana ChiquítaModrý Svině A Čt 24.5. 19:15 KORAB
Morová rána 1.FCEfficenza AC Pa 25.5. 19:15 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Gumídci Méďové FCSteve Út 29.5. 19:00 P2
Palouk SKMorová rána 1.FC Út 29.5. 19:00 P1
RaiffaniDeportivo Estudiantil FC A Čt 31.5. 19:00 MIKU4
Modrý Svině AEden 1999 Čt 31.5. 19:15 KORAB
Real TIDE XXLBanana Chiquíta Čt 31.5. 19:30 DEKAN
Efficenza ACU.G.A.R. FC Čt 31.5. 19:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
U.G.A.R. FCSteve Út 5.6. 19:00 P1
Morová rána 1.FCRaiffani Út 5.6. 20:15 METE1
Banana ChiquítaGumídci Méďové FC Čt 7.6. 19:00 P1
Eden 1999Real TIDE XXL Čt 7.6. 19:30 DEKAN
Efficenza ACPalouk SK Čt 7.6. 20:45 ZAK
Deportivo Estudiantil FC AModrý Svině A Čt 14.6. 19:15 KORAB
Utkání Datum Čas Hřiště
SteveBanana Chiquíta Čt 21.6. 19:00 P2
Palouk SKU.G.A.R. FC Čt 21.6. 19:00 P1
Gumídci Méďové FCEden 1999 Čt 21.6. 19:15 TEMPO
Modrý Svině AMorová rána 1.FC Čt 21.6. 19:15 KORAB
Real TIDE XXLDeportivo Estudiantil FC A Čt 21.6. 19:30 DEKAN
RaiffaniEfficenza AC Čt 21.6. 19:30 ZAK