Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 21.6.18 | 19:30 | DEKAN | Real TIDE XXL Deportivo Estudiantil FC A | 11. | 5:4 |
Čt 14.6.18 | 19:15 | KORAB | Deportivo Estudiantil FC A Modrý Svině A | 10. | 3:4 |
Čt 31.5.18 | 19:00 | MIKU4 | Raiffani Deportivo Estudiantil FC A | 9. | 3:6 |
Út 22.5.18 | 19:00 | P1 | Deportivo Estudiantil FC A Palouk SK | 8. | 6:0 |
Pá 18.5.18 | 20:30 | ZAK | Efficenza AC Deportivo Estudiantil FC A | 7. | 1:1 |
Út 8.5.18 | 20:15 | METE1 | Deportivo Estudiantil FC A Morová rána 1.FC | 6. | 2:1 |
Čt 26.4.18 | 19:00 | P2 | Deportivo Estudiantil FC A U.G.A.R. FC | 5. | 1:1 |
Čt 19.4.18 | 19:00 | P2 | Eden 1999 Deportivo Estudiantil FC A | 4. | 0:10 |
Čt 12.4.18 | 19:00 | P3 | Deportivo Estudiantil FC A Banana Chiquíta | 3. | 6:1 |
Út 3.4.18 | 19:00 | P1 | Steve Deportivo Estudiantil FC A | 2. | 1:3 |
Čt 22.3.18 | 19:00 | P3 | Deportivo Estudiantil FC A Gumídci Méďové FC | 1. | 10:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Real TIDE XXL | 11 | 9 | 0 | 2 | 49:24 | 18 |
2. | Deportivo Estudiantil FC A | 11 | 7 | 2 | 2 | 52:17 | 16 |
3. | Morová rána 1.FC | 11 | 6 | 2 | 3 | 41:18 | 14 |
4. | Modrý Svině A | 11 | 6 | 1 | 4 | 35:38 | 13 |
5. | U.G.A.R. FC | 11 | 4 | 4 | 3 | 33:29 | 12 |
6. | Banana Chiquíta | 11 | 5 | 0 | 6 | 42:42 | 10 |
7. | Steve | 11 | 5 | 0 | 6 | 25:28 | 10 |
8. | Efficenza AC | 11 | 4 | 1 | 6 | 31:36 | 9 |
9. | Palouk SK | 11 | 3 | 2 | 6 | 53:72 | 8 |
10. | Gumídci Méďové FC | 11 | 4 | 0 | 7 | 27:56 | 8 |
11. | Raiffani | 11 | 3 | 1 | 7 | 35:38 | 7 |
12. | Eden 1999 | 11 | 3 | 1 | 7 | 20:45 | 7 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 6.6.18 | 18:15 | CESMI | Jacobs Pivní pohoda AC (HL7G) |
St 6.6.18 | 19:30 | CESMI | Hells Bells 1.FC Prosím, nesmějte se (HL7B) |
St 6.6.18 | 20:45 | CESMI | Vojenské lesy VET Traktor humus VET A (VL1A) |
Po 25.6.18 | 18:00 | MALES | Javorák plus Flamengo FC SUP (SVL2A) |
Po 25.6.18 | 19:15 | MALES | Úterní hosté Ski FC A Holosmetky FC A (HL1A) |
Po 25.6.18 | 20:30 | MALES | UTS Vršovice VET Folprecht 1.FC VET (VL2A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Alonso Morales Jose | 2 | 1 |
Castillo Jesus | 11 | 7 |
Jimenez Felix | 2 | 0 |
Mantilla Andres | 7 | 4 |
Matetič Vladislav | 10 | 1 |
Menendez Guillermo Sebastian | 2 | 1 |
Padilla Mendoza Luis A. | 8 | 0 |
Perez Lopez Diego | 7 | 8 |
Pupkov Roman | 11 | 15 |
Reta Cristian | 4 | 1 |
Rodriguez David | 10 | 0 |
Rodriguez Santamaria Jaume | 9 | 9 |
Vasilyeu Yauheni | 7 | 3 |