Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 21.6.18 | 19:30 | ZAK | Raiffani Efficenza AC | 11. | 1:6 |
Čt 7.6.18 | 20:45 | ZAK | Efficenza AC Palouk SK | 10. | 1:6 |
Čt 31.5.18 | 19:30 | ZAK | Efficenza AC U.G.A.R. FC | 9. | 2:4 |
Pá 25.5.18 | 19:15 | ZAK | Morová rána 1.FC Efficenza AC | 8. | 2:3 |
Pá 18.5.18 | 20:30 | ZAK | Efficenza AC Deportivo Estudiantil FC A | 7. | 1:1 |
Čt 10.5.18 | 18:45 | KBELY | Eden 1999 Efficenza AC | 6. | 1:2 |
Čt 26.4.18 | 20:45 | ZAK | Efficenza AC Banana Chiquíta | 5. | 5:2 |
Čt 19.4.18 | 18:15 | ZAK | Steve Efficenza AC | 4. | 4:2 |
Pá 13.4.18 | 20:30 | ZAK | Efficenza AC Gumídci Méďové FC | 3. | 2:3 |
Čt 5.4.18 | 19:30 | DEKAN | Real TIDE XXL Efficenza AC | 2. | 7:4 |
Čt 22.3.18 | 19:15 | KORAB | Efficenza AC Modrý Svině A | 1. | 3:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Real TIDE XXL | 11 | 9 | 0 | 2 | 49:24 | 18 |
2. | Deportivo Estudiantil FC A | 11 | 7 | 2 | 2 | 52:17 | 16 |
3. | Morová rána 1.FC | 11 | 6 | 2 | 3 | 41:18 | 14 |
4. | Modrý Svině A | 11 | 6 | 1 | 4 | 35:38 | 13 |
5. | U.G.A.R. FC | 11 | 4 | 4 | 3 | 33:29 | 12 |
6. | Banana Chiquíta | 11 | 5 | 0 | 6 | 42:42 | 10 |
7. | Steve | 11 | 5 | 0 | 6 | 25:28 | 10 |
8. | Efficenza AC | 11 | 4 | 1 | 6 | 31:36 | 9 |
9. | Palouk SK | 11 | 3 | 2 | 6 | 53:72 | 8 |
10. | Gumídci Méďové FC | 11 | 4 | 0 | 7 | 27:56 | 8 |
11. | Raiffani | 11 | 3 | 1 | 7 | 35:38 | 7 |
12. | Eden 1999 | 11 | 3 | 1 | 7 | 20:45 | 7 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 19.3.18 | 18:15 | CESMI | F3N FC B Veselá Kráva TJ (HL8A) |
Po 19.3.18 | 19:30 | CESMI | Farkáň 92 1.FC GK Ohradní A (HL6B) |
Po 19.3.18 | 20:45 | CESMI | Vojenské lesy VET Santa Tranta VET (VL1A) |
Út 5.6.18 | 18:15 | ARIT | Santa Dominica UVL AGČV UVL (UVL1A) |
Út 5.6.18 | 19:30 | ARIT | Masokombinát Kerata Chíjos (HL8C) |
Út 5.6.18 | 20:45 | ARIT | Jedna noha netleská Klapzubova jedenáctka (HL8C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bouzid Kamil | 10 | 2 |
Ditter Jiří | 10 | 0 |
Froněk Lukáš | 11 | 0 |
Hanzal Jan | 11 | 6 |
Hladík František - Josef | 9 | 5 |
Jůza Vojtěch | 1 | 0 |
Klápště Břetislav | 11 | 0 |
Louda Petr | 1 | 0 |
Pavlečko Vladimír | 8 | 2 |
Říha Radek | 2 | 3 |
Semenec Václav | 11 | 11 |
Tlamsa Jiří | 9 | 0 |
Zralý Jan | 8 | 2 |