Rozpis pískání, 4. liga, skupina E

Blesk VK A

Út 3.4. 17:45 Mikulova MIKU1
Út 3.4. 19:00 Mikulova MIKU1
Út 3.4. 20:15 Mikulova MIKU1
Út 24.4. 17:00 Hanspaulka HANSP
Út 24.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 24.4. 19:30 Hanspaulka HANSP

Nova LFC A

Ne 8.4. 13:45 Zákostelní ZAK
Ne 8.4. 15:00 Zákostelní ZAK
Ne 29.4. 17:30 Záběhlice ZABEH
Ne 29.4. 18:45 Záběhlice ZABEH
Ne 29.4. 20:00 Záběhlice ZABEH

Hustec

Ne 13.5. 15:00 Mikulova MIKU2
Ne 13.5. 16:15 Mikulova MIKU2
Ne 13.5. 17:30 Mikulova MIKU2
So 2.6. 10:00 Záběhlice ZABEH
So 2.6. 11:15 Záběhlice ZABEH

Gladiators Beroun

Čt 31.5. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 31.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 31.5. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Čt 21.6. 17:45 Mikulova MIKU2
Čt 21.6. 19:00 Mikulova MIKU2
Čt 21.6. 20:15 Mikulova MIKU2

Atomovej brouk B

St 21.3. 17:45 Mikulova MIKU4
St 21.3. 19:00 Mikulova MIKU4
St 21.3. 20:15 Mikulova MIKU4
Čt 7.6. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 7.6. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 7.6. 20:15 Záběhlice ZABEH

Nalejto 1.FC

Po 9.4. 19:15 Štěrboholy STER2
Po 9.4. 20:30 Štěrboholy STER2
Čt 21.6. 18:15 Děkanka DEKAN
Čt 21.6. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 21.6. 20:45 Děkanka DEKAN

Co je?

Út 22.5. 17:45 Mikulova MIKU1
Út 22.5. 19:00 Mikulova MIKU1
Út 22.5. 20:15 Mikulova MIKU1
Po 11.6. 18:00 Koráb SC KORAB
Po 11.6. 19:15 Koráb SC KORAB
Po 11.6. 20:30 Koráb SC KORAB

Corleone

Ne 8.4. 11:15 Pražačka P3
Ne 8.4. 12:30 Pražačka P3
Ne 3.6. 16:15 Kbely Spartak KBELY
Ne 3.6. 17:30 Kbely Spartak KBELY
Ne 3.6. 18:45 Kbely Spartak KBELY

Defect Praha

St 21.3. 18:15 Běchovice 2 BECH
St 21.3. 19:30 Běchovice 2 BECH
St 21.3. 20:45 Běchovice 2 BECH
St 11.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 11.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 11.4. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Světlušky

Ne 22.4. 08:45 Hanspaulka HANSP
Ne 22.4. 10:00 Hanspaulka HANSP
Ne 24.6. 18:45 Pražačka P3
Ne 24.6. 20:00 Pražačka P3

Madona music bar

Po 23.4. 18:15 Aritma ARIT
Po 23.4. 19:30 Aritma ARIT
Po 23.4. 20:45 Aritma ARIT
Po 7.5. 18:15 Aritma ARIT
Po 7.5. 19:30 Aritma ARIT
Po 7.5. 20:45 Aritma ARIT

Hajduk Hůrka A

Út 10.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 10.4. 19:30 Hanspaulka HANSP
Ne 13.5. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
Ne 13.5. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
St 27.6. 19:00 Mikulova MIKU2
St 27.6. 20:15 Mikulova MIKU2