Seznam týmů, 4. liga, skupina E

Tým Barvy dresů
Světlušky černá, žlutá
Atomovej brouk B žluto-černá
Nalejto 1.FC oranžová
Blesk VK A modrá, žlutá
Madona music bar černá, bílá
Hustec červená, bílá
Hajduk Hůrka A zelená, černá
Gladiators Beroun žluto-modrá, bílá
Nova LFC A modrá
Defect Praha červeno-bílá, žlutá
Corleone černá, modrá
Co je? bílá

Rozpis zápasů, 4. liga, skupina E

Utkání Datum Čas Hřiště
Gladiators BerounMadona music bar Pa 23.3. 18:15 STOD
Defect PrahaNalejto 1.FC Pa 23.3. 19:30 BECH
Co je?Světlušky Ne 25.3. 13:45 BECH
Hajduk Hůrka AHustec Ne 25.3. 15:00 P3
Nova LFC ABlesk VK A Ne 25.3. 15:00 TEMPO
CorleoneAtomovej brouk B Ne 25.3. 20:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Nalejto 1.FCNova LFC A Čt 5.4. 20:15 P3
Madona music barHajduk Hůrka A Pa 6.4. 17:00 DEKAN
Blesk VK AGladiators Beroun Pa 6.4. 18:15 STOD
Co je?Corleone Pa 6.4. 20:30 ZAK
SvětluškyHustec Ne 8.4. 13:45 BECH
Atomovej brouk BDefect Praha Ne 8.4. 20:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Gladiators BerounNalejto 1.FC Pa 13.4. 18:00 P3
Defect PrahaCo je? Pa 13.4. 18:15 BECH
CorleoneSvětlušky Ne 15.4. 13:45 BECH
Hajduk Hůrka ABlesk VK A Ne 15.4. 15:00 TEMPO
HustecMadona music bar Ne 15.4. 18:45 P3
Nova LFC AAtomovej brouk B Ne 15.4. 20:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Atomovej brouk BGladiators Beroun Pa 20.4. 18:15 STOD
SvětluškyMadona music bar Pa 20.4. 18:15 BECH
Nalejto 1.FCHajduk Hůrka A Pa 20.4. 19:30 BECH
Blesk VK AHustec Ne 22.4. 15:00 TEMPO
CorleoneDefect Praha Ne 22.4. 18:45 P2
Co je?Nova LFC A Ne 22.4. 18:45 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Hajduk Hůrka AAtomovej brouk B Ne 29.4. 20:00 P3
Madona music barBlesk VK A Pa 4.5. 18:15 DEKAN
Gladiators BerounCo je? Pa 4.5. 18:15 HANSP
HustecNalejto 1.FC Pa 4.5. 19:15 P3
Defect PrahaSvětlušky Ne 6.5. 13:45 BECH
Nova LFC ACorleone Ne 6.5. 16:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Co je?Hajduk Hůrka A Pa 11.5. 18:15 BECH
Nalejto 1.FCMadona music bar Pa 11.5. 19:30 BECH
CorleoneGladiators Beroun Pa 11.5. 20:30 ZAK
Atomovej brouk BHustec So 12.5. 10:00 P3
SvětluškyBlesk VK A Ne 13.5. 13:45 BECH
Defect PrahaNova LFC A Ne 13.5. 18:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Madona music barAtomovej brouk B Pa 18.5. 17:00 DEKAN
Gladiators BerounDefect Praha Pa 18.5. 18:15 STOD
Blesk VK ANalejto 1.FC Pa 18.5. 19:15 MALES
Hajduk Hůrka ACorleone Ne 20.5. 12:30 ZAK
Nova LFC ASvětlušky Ne 20.5. 15:00 BECH
HustecCo je? Ne 20.5. 16:15 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Nova LFC AGladiators Beroun Čt 24.5. 18:15 HANSP
Co je?Madona music bar Pa 25.5. 18:15 BECH
Defect PrahaHajduk Hůrka A So 26.5. 11:15 ZABEH
CorleoneHustec Ne 27.5. 11:15 P2
SvětluškyNalejto 1.FC Ne 27.5. 18:45 BECH
Atomovej brouk BBlesk VK A Ne 27.5. 20:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Nalejto 1.FCAtomovej brouk B Pa 1.6. 19:30 BECH
Madona music barCorleone So 2.6. 10:00 DEKAN
Blesk VK ACo je? Ne 3.6. 15:00 TEMPO
Hajduk Hůrka ANova LFC A Ne 3.6. 16:15 ZABEH
HustecDefect Praha Ne 3.6. 17:30 MIKU3
Gladiators BerounSvětlušky Ne 3.6. 17:30 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Defect PrahaMadona music bar Pa 8.6. 17:00 DEKAN
Gladiators BerounHajduk Hůrka A Pa 8.6. 18:15 PRKOP
Co je?Nalejto 1.FC Pa 8.6. 19:15 ZAK
CorleoneBlesk VK A Ne 10.6. 15:00 TEMPO
SvětluškyAtomovej brouk B Ne 10.6. 15:00 BECH
Nova LFC AHustec Ne 10.6. 16:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
HustecGladiators Beroun Pa 22.6. 18:00 P1
Blesk VK ADefect Praha Pa 22.6. 18:00 P2
Nalejto 1.FCCorleone Pa 22.6. 18:00 MALES
Atomovej brouk BCo je? Pa 22.6. 18:00 P3
Hajduk Hůrka ASvětlušky Pa 22.6. 18:15 BECH
Madona music barNova LFC A Pa 22.6. 18:15 DEKAN