Rozpis pískání, 4. liga, skupina F

Sací komando Modřany

Ne 15.4. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
Ne 15.4. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
Ne 15.4. 12:30 Stodůlky Sokol STOD
So 5.5. 10:00 Kbely Spartak KBELY
So 5.5. 11:15 Kbely Spartak KBELY
So 5.5. 12:30 Kbely Spartak KBELY

Sen Černý Most II PG

Ne 29.4. 16:15 Zákostelní ZAK
Ne 29.4. 17:30 Zákostelní ZAK
Ne 20.5. 17:30 Mikulova MIKU4
Ne 20.5. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 20.5. 20:00 Mikulova MIKU4

Úžas 1.FFS

Út 17.4. 17:00 Děkanka DEKAN
Út 17.4. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 17.4. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 23.4. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 23.4. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 23.4. 20:45 Děkanka DEKAN

Plameňáci 1.FC A

Ne 15.4. 17:30 Mikulova MIKU3
Ne 15.4. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 15.4. 20:00 Mikulova MIKU3
Ne 3.6. 16:15 Mikulova MIKU3
Ne 3.6. 17:30 Mikulova MIKU3

Deportivo Praga

Ne 22.4. 17:30 Mikulova MIKU2
Ne 22.4. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 22.4. 20:00 Mikulova MIKU2
Ne 20.5. 17:30 Mikulova MIKU2
Ne 20.5. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 20.5. 20:00 Mikulova MIKU2

Debakl FC

Po 9.4. 19:00 Pražačka P1
Po 9.4. 20:15 Pražačka P1
Po 16.4. 19:00 Pražačka P1
Po 16.4. 20:15 Pražačka P1
Po 23.4. 19:00 Pražačka P1
Po 23.4. 20:15 Pražačka P1

United clans

Ne 29.4. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 29.4. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Ne 29.4. 18:30 Hostivař SK HOSTI
So 16.6. 08:45 Tempo FC TEMPO
So 16.6. 10:00 Tempo FC TEMPO
So 16.6. 11:15 Tempo FC TEMPO

Drny FC

So 12.5. 08:45 Zákostelní ZAK
So 12.5. 10:00 Zákostelní ZAK
Ne 10.6. 17:30 Mikulova MIKU2
Ne 10.6. 18:45 Mikulova MIKU2

Bamboocha City

Ne 27.5. 11:15 Pražačka P2
Ne 27.5. 12:30 Pražačka P2
Ne 24.6. 16:15 Pražačka P3
Ne 24.6. 17:30 Pražačka P3

Periferie United

Ne 25.3. 16:15 Pražačka P2
Ne 25.3. 17:30 Pražačka P2
So 5.5. 08:45 Tempo FC TEMPO
So 5.5. 10:00 Tempo FC TEMPO
Ne 10.6. 08:45 Hanspaulka HANSP
Ne 10.6. 10:00 Hanspaulka HANSP

GP Rangers

Út 3.4. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Út 3.4. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 25.4. 18:00 Hrabákova HRAB3
St 25.4. 19:15 Hrabákova HRAB3
St 20.6. 19:00 Mikulova MIKU3
St 20.6. 20:15 Mikulova MIKU3

Jižní Sheepy

Út 3.4. 19:15 Motorlet MOTO2
Út 3.4. 20:30 Motorlet MOTO2
St 25.4. 18:45 Bílá Hora BIHOR
St 25.4. 20:00 Bílá Hora BIHOR