Seznam týmů, 4. liga, skupina F

Tým Barvy dresů
Úžas 1.FFS černá, bílá, žluto-černá
United clans bílo-zelená, oranžová
GP Rangers růžová
Sací komando Modřany žlutá
Drny FC vínová, zelená
Periferie United žlutá, červená
Sen Černý Most II PG zeleno-černá, modro-bílá
Jižní Sheepy bílá, černo-růžová
Bamboocha City modrá
Deportivo Praga oranžová, modrá
Plameňáci 1.FC A modro-bílá, žlutá
Debakl FC žlutá, zelená

Rozpis zápasů, 4. liga, skupina F

Utkání Datum Čas Hřiště
Sen Černý Most II PGPeriferie United So 24.3. 08:45 BECH
Plameňáci 1.FC AUnited clans So 24.3. 11:15 P3
Debakl FCÚžas 1.FFS Ne 25.3. 18:45 ZAK
Bamboocha CitySací komando Modřany Ne 25.3. 18:45 P1
Jižní SheepyDrny FC Ne 25.3. 18:45 TEMPO
Deportivo PragaGP Rangers Ne 25.3. 20:00 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
United clansDeportivo Praga Ne 8.4. 16:15 ZAK
Sací komando ModřanyJižní Sheepy Ne 8.4. 16:15 TEMPO
Úžas 1.FFSPeriferie United Ne 8.4. 17:30 DEKAN
Debakl FCPlameňáci 1.FC A Ne 8.4. 18:45 ZAK
Drny FCSen Černý Most II PG Ne 8.4. 18:45 TEMPO
GP RangersBamboocha City Ne 8.4. 20:00 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Sen Černý Most II PGSací komando Modřany So 14.4. 08:45 BECH
Plameňáci 1.FC AÚžas 1.FFS So 14.4. 11:15 LITVI
Periferie UnitedDrny FC Ne 15.4. 18:45 TEMPO
Bamboocha CityUnited clans Ne 15.4. 18:45 P1
Deportivo PragaDebakl FC Ne 15.4. 18:45 ZAK
Jižní SheepyGP Rangers Ne 15.4. 20:00 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Plameňáci 1.FC ADeportivo Praga So 21.4. 11:15 LITVI
Úžas 1.FFSDrny FC Ne 22.4. 17:30 DEKAN
Debakl FCBamboocha City Ne 22.4. 18:45 ZAK
United clansJižní Sheepy Ne 22.4. 18:45 TEMPO
Sací komando ModřanyPeriferie United Ne 22.4. 18:45 MIKU4
GP RangersSen Černý Most II PG Ne 22.4. 20:00 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Sen Černý Most II PGUnited clans So 28.4. 08:45 BECH
Deportivo PragaÚžas 1.FFS Ne 29.4. 17:30 DEKAN
Drny FCSací komando Modřany Ne 29.4. 18:45 TEMPO
Jižní SheepyDebakl FC Ne 29.4. 18:45 ZAK
Bamboocha CityPlameňáci 1.FC A Ne 29.4. 18:45 P1
Periferie UnitedGP Rangers Ne 29.4. 20:00 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Plameňáci 1.FC AJižní Sheepy Ne 6.5. 15:00 BECH
Úžas 1.FFSSací komando Modřany Ne 6.5. 17:30 DEKAN
Deportivo PragaBamboocha City Ne 6.5. 18:45 P1
Debakl FCSen Černý Most II PG Ne 6.5. 18:45 ZAK
United clansPeriferie United Ne 6.5. 18:45 TEMPO
GP RangersDrny FC Ne 6.5. 20:00 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Sen Černý Most II PGPlameňáci 1.FC A So 12.5. 08:45 BECH
Bamboocha CityÚžas 1.FFS Ne 13.5. 17:30 DEKAN
Drny FCUnited clans Ne 13.5. 18:45 TEMPO
Periferie UnitedDebakl FC Ne 13.5. 18:45 ZAK
Jižní SheepyDeportivo Praga Ne 13.5. 18:45 MIKU2
Sací komando ModřanyGP Rangers Ne 13.5. 20:00 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Deportivo PragaSen Černý Most II PG So 19.5. 08:45 BECH
Plameňáci 1.FC APeriferie United So 19.5. 11:15 LITVI
Debakl FCDrny FC Ne 20.5. 15:00 ZAK
Úžas 1.FFSGP Rangers Ne 20.5. 17:30 DEKAN
Bamboocha CityJižní Sheepy Ne 20.5. 18:45 P1
United clansSací komando Modřany Ne 20.5. 18:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Sen Černý Most II PGBamboocha City So 26.5. 08:45 BECH
Jižní SheepyÚžas 1.FFS Ne 27.5. 17:30 DEKAN
Periferie UnitedDeportivo Praga Ne 27.5. 18:45 P3
Drny FCPlameňáci 1.FC A Ne 27.5. 18:45 TEMPO
Sací komando ModřanyDebakl FC Ne 27.5. 18:45 ZAK
GP RangersUnited clans Ne 27.5. 20:00 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Plameňáci 1.FC ASací komando Modřany So 2.6. 10:00 LITVI
Úžas 1.FFSUnited clans Ne 3.6. 17:30 DEKAN
Bamboocha CityPeriferie United Ne 3.6. 17:30 MIKU4
Debakl FCGP Rangers Ne 3.6. 18:45 ZAK
Deportivo PragaDrny FC Ne 3.6. 18:45 TEMPO
Jižní SheepySen Černý Most II PG Ne 3.6. 20:00 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
United clansDebakl FC Ne 17.6. 18:45 ZAK
GP RangersPlameňáci 1.FC A Ne 17.6. 18:45 MIKU4
Sací komando ModřanyDeportivo Praga Ne 17.6. 18:45 MIKU3
Drny FCBamboocha City Ne 17.6. 18:45 MIKU2
Periferie UnitedJižní Sheepy Ne 17.6. 18:45 MIKU1
Sen Černý Most II PGÚžas 1.FFS Ne 17.6. 18:45 DEKAN