Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 17.6.18 | 18:45 | MIKU1 | Periferie United Jižní Sheepy | 11. | 2:5 |
Ne 3.6.18 | 17:30 | MIKU4 | Bamboocha City Periferie United | 10. | 8:2 |
Ne 27.5.18 | 18:45 | P3 | Periferie United Deportivo Praga | 9. | 11:5 |
So 19.5.18 | 11:15 | LITVI | Plameňáci 1.FC A Periferie United | 8. | 1:0 |
Ne 13.5.18 | 18:45 | ZAK | Periferie United Debakl FC | 7. | 0:5 |
Ne 6.5.18 | 18:45 | TEMPO | United clans Periferie United | 6. | 3:4 |
Ne 29.4.18 | 20:00 | TEMPO | Periferie United GP Rangers | 5. | 6:5 |
Ne 22.4.18 | 18:45 | MIKU4 | Sací komando Modřany Periferie United | 4. | 2:3 |
Ne 15.4.18 | 18:45 | TEMPO | Periferie United Drny FC | 3. | 2:2 |
Ne 8.4.18 | 17:30 | DEKAN | Úžas 1.FFS Periferie United | 2. | 2:3 |
So 24.3.18 | 08:45 | BECH | Sen Černý Most II PG Periferie United | 1. | 0:9 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Debakl FC | 11 | 8 | 1 | 2 | 48:30 | 17 |
2. | Plameňáci 1.FC A | 11 | 8 | 0 | 3 | 38:23 | 16 |
3. | United clans | 11 | 8 | 0 | 3 | 42:28 | 16 |
4. | Sací komando Modřany | 11 | 7 | 0 | 4 | 38:34 | 14 |
5. | Bamboocha City | 11 | 6 | 1 | 4 | 47:33 | 13 |
6. | Periferie United | 11 | 6 | 1 | 4 | 42:38 | 13 |
7. | Jižní Sheepy | 11 | 6 | 1 | 4 | 50:50 | 13 |
8. | GP Rangers | 11 | 6 | 0 | 5 | 41:38 | 12 |
9. | Úžas 1.FFS | 11 | 3 | 1 | 7 | 39:40 | 7 |
10. | Deportivo Praga | 11 | 2 | 1 | 8 | 36:53 | 5 |
11. | Drny FC | 11 | 1 | 1 | 9 | 28:55 | 3 |
12. | Sen Černý Most II PG | 11 | 1 | 1 | 9 | 22:49 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 25.3.18 | 16:15 | P2 | Prague Gunners Balbín FC (HL3D) |
Ne 25.3.18 | 17:30 | P2 | Benda OFC Díky čau FC (HL7K) |
So 5.5.18 | 08:45 | TEMPO | Prague United Pekárna Kabát (HL8K) |
So 5.5.18 | 10:00 | TEMPO | Old boys Bohemia Chips Poštmistři VET B (VL4E) |
Ne 10.6.18 | 08:45 | HANSP | Alej FK A Zimbru Olymp A (HL3D) |
Ne 10.6.18 | 10:00 | HANSP | Rasta Velbloudi Dýně AC A (HL8L) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Ambros Lukáš | 9 | 2 |
Buřič Vojtěch | 6 | 0 |
Dosoudil Jan | 6 | 1 |
Holeš Radek | 6 | 2 |
Netuka Ondřej | 5 | 0 |
Ochman Daniel | 10 | 4 |
Richter Ondřej | 5 | 5 |
Šoka Michal | 8 | 4 |
Štěrba Martin | 6 | 5 |
Venzara Petr | 9 | 2 |
Zálešák Filip | 8 | 10 |
Zídek Jan | 9 | 6 |