12. Sen Černý Most II PG 11 1 1 9 22:49 3

Ne 29.4.18 16:00 HOSTI NBND FC Talent Praha FC   (HL6L)
Ne 29.4.18 17:15 HOSTI Mamissero Lipodur FC A   (HL7L)
Ne 29.4.18 18:30 HOSTI Lobotomici ZAHR 1.FC   (HL8N)
So 16.6.18 08:45 TEMPO 1.FC Zahradní Město Prague United   (HL8K)
So 16.6.18 10:00 TEMPO SoClose United Homogen 1.FC A   (HL6J)
So 16.6.18 11:15 TEMPO K+K Fotbal Team Hashlerka THC 1993 A   (HL7I)

17. 6. 18 18:45 ZAK United clans Debakl FC 11. 3:5 (2:0)
Domácí vyhráli první poločase a ještě dvacet minut před koncem vedli dokonce 3:0, ale pak Debakl začal proměňovat své šance a výsledek stihl během pár minut otočit. Kohout
United clans Debakl FC
Tomáš Pokorný – Robin Bárta, Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Martin Časar, Tomáš Flekač, Martin Soudný, Michal Volešák vs Luboš ValentTomáš Ferneza, Lukáš Krupička, Marek Pospíšil, Tomáš Repaský, Alexandr Sirotek, Jan Štoncner, Jan Šuráň
25. Michal Volešák
26. Robin Bárta
38. Martin Soudný
43. Alexandr Sirotek
47., 60. Tomáš Repaský
49., 50. Tomáš Ferneza
3. 6. 18 17:30 DEKAN Úžas 1.FFS United clans 10. 4:6 (1:2)
Vyrovnané utkání, kde rozhodla větší produktivita Klanů.
Úžas 1.FFS United clans
Jan Kopřiva – Stanislav Apolenár, Ondřej Brož, Milan Jenčo, Ondřej Šeruda, Jan Šťovíček, František Tůma vs Martin Časar – Robin Bárta, Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Jiří Flekač, Tomáš Flekač, Patrik Kolen, Martin Soudný
19. Stanislav Apolenár
38., 40., 46. Ondřej Brož
2., 51., 53. Robin Bárta
26., 46. Jiří Flekač
31. Tomáš Flekač
27. 5. 18 20:00 TEMPO GP Rangers United clans 9. 3:7 (2:4)
Velmi zajímavý zápas se slušnou fanouškovskou podporou. Domácí v prvním poločase hýřili pohybem, na UC ale od začátku ztráceli. Zkušenější hosté předvedli vyzrálost i ve hře a soupeře v pohodě přehráli.
GP Rangers United clans
Jan Musil – Dominik Čemus, Filip Dolan, Patrik Jantač, Albert Kincl, Mikoláš Obrusník, Jan Skřivánek, Adam Tročil vs Tomáš Pokorný – Robin Bárta, Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Martin Časar, Jiří Flekač, Tomáš Flekač, Patrik Kolen, Martin Soudný
35. Martin Časar
20. 5. 18 18:45 TEMPO United clans Sací komando Modřany 8. 6:2 (5:1)
Utkání odpovídající čtvrté lize.
United clans Sací komando Modřany
Luboš Koudelka – Robin Bárta, Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Martin Časar, Jiří Flekač, Martin Soudný, Tomáš Tylinger vs Michal Kalbáč – Ondřej Čížek, Tomáš Čížek, Ondřej Dýba, Lukáš Hlavatý, Matěj Kalbáč, Michal Kalbáč ml., Jonáš Kos, Patrik Novotný, Tomáš Strnad, Dominik Štrop, Jan Zachar, Miroslav Ženíšek
12., 19., 20., 30. Ondřej Bílý
29. Robin Bárta
50. Jiří Flekač
40 Lukáš Bílý 10. Dominik Štrop
59. Tomáš Čížek
13. 5. 18 18:45 TEMPO Drny FC United clans 7. 4:6 (1:5)
V první půli jednoznačné utkání dokázaly Drny po přestávce zdramatizovat, i když na body nedosáhly. Hošek
Drny FC United clans
Matěj Šiška – Radek Čebiš, Jan Endlicher, Martin Hruška, Michal Hruška, Josef Kašpar, Gejza Trgiňa vs Tomáš Pokorný – Robin Bárta, Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Jiří Flekač, Patrik Kolen, Luboš Koudelka, Martin Soudný
2. Michal Hruška
34. Jan Endlicher
37., 58. Martin Hruška
1., 29. Robin Bárta
3. Lukáš Bílý
12., 28., 60. Ondřej Bílý
6. 5. 18 18:45 TEMPO United clans Periferie United 6. 3:4 (0:1)
Rozhodčí se nedostavil.
United clans Periferie United
Tomáš Pokorný – Robin Bárta, Ondřej Bílý, Martin Časar, Jiří Flekač, Tomáš Flekač, Patrik Kolen, Martin Soudný, Tomáš Tylinger vs Petr Venzara – Lukáš Ambros, Jan Dosoudil, Daniel Ochman, Michal Šoka, Filip Zálešák, Jan Zídek
40. Ondřej Bílý
43. Tomáš Flekač
47. Robin Bárta
14. Daniel Ochman
32., 34., 58. Filip Zálešák
28. 4. 18 08:45 BECH Sen Černý Most II PG United clans 5. 0:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, o výsledku rozhodla jediná branka. Český
Sen Černý Most II PG United clans
Tomáš Kebísek – Ondřej Bambas, Ondřej Fencl, František Hamouz, Lukáš Hamouz, Martin Horvát, Petr Kolář, Michal Koščo, Lukáš Markvart, Michal Ulrych vs Tomáš Pokorný – Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Martin Časar, Jiří Flekač, Tomáš Flekač, Martin Soudný
40. Tomáš Flekač
22. 4. 18 18:45 TEMPO United clans Jižní Sheepy 4. 4:2 (1:1)
Vyrovnaný zápas, který rozhodl ve prospěch United Clans až závěr. Vladimír Vlásek, Filip Dohnal
United clans Jižní Sheepy
Lukáš Bílý – Robin Bárta, Ondřej Bílý, Martin Časar, Jiří Flekač, Tomáš Flekač, Tomáš Pokorný, Martin Soudný, Tomáš Tylinger, Michal Volešák vs Lukáš Melichar – Lukáš Balcárek, Jan Hroník, Petr Kučera, Zdeněk Nosek, Michael Puchar, David Ryska, Tomáš Trčka, David Veselý
16. Lukáš Melichar
15. 4. 18 18:45 P1 Bamboocha City United clans 3. 2:3 (2:2)
Vyrovnaný zápas, kterému by více slušela remíza. Josef Viktorin, Zdeněk Holakovský
Bamboocha City United clans
Vojtěch Řehoř – Michal Junek, Petr Junek, Zdeněk Kouba, Michal Petržilka, David Richter, Martin Zemánek vs Tomáš Pokorný – Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Martin Časar, Tomáš Flekač, Luboš Koudelka, Martin Soudný
25. Petr Junek
28. Zdeněk Kouba
6. Martin Soudný
11. Martin Časar
58. Tomáš Flekač
8. 4. 18 16:15 ZAK United clans Deportivo Praga 2. 0:1 (0:1)
Domácí herně dominovali, ale na brzký gól Deportiva až do konce odpovědět nedokázali. Martin Bedrna, Duc Hoang Nguyen Thien
United clans Deportivo Praga
Luboš Koudelka – Robin Bárta, Ondřej Bílý, Martin Časar, Jiří Flekač, Tomáš Flekač, Patrik Kolen, Martin Soudný, Tomáš Tylinger, Michal Volešák vs Petr Martiník – Martin Beránek, Stanislav Bruder, Tomáš Bruder, Nahuel David Gonzáles, Jakub Kosina, Michal Příhoda, Luboš Vacek
9. Nahuel David Gonzáles
24. 3. 18 11:15 P3 Plameňáci 1.FC A United clans 1. 1:3 (1:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém se domácí v závěru hnali za gólem na 2:2, místo toho ale potřetí inkasovali.
Plameňáci 1.FC A United clans
Jiří MaroušekLukáš Dajčar, Pavel Hrubeš, Jan Kechner, Martin Mihalík, Tomáš Neužil, Miroslav Novotný, Josef Pospíšil, Václav Štefan, Jiří Zazadzi vs Tomáš Pokorný – Ondřej Bílý, Jiří Flekač, Tomáš Flekač, Martin Soudný, Tomáš Tylinger, Michal Volešák