Rozpis pískání, 5. liga, skupina A

Green shock FC

Út 16.10. 18:00 Štěrboholy STER1
Út 16.10. 19:15 Štěrboholy STER1
Út 16.10. 20:30 Štěrboholy STER1
Čt 8.11. 18:15 Štěrboholy STER1
Čt 8.11. 19:30 Štěrboholy STER1
Čt 8.11. 20:45 Štěrboholy STER1

Jardovi Hřebíci

St 26.9. 17:45 Mikulova MIKU4
St 26.9. 19:00 Mikulova MIKU4
St 26.9. 20:15 Mikulova MIKU4
Pa 26.10. 17:45 Záběhlice ZABEH
Pa 26.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
Pa 26.10. 20:15 Záběhlice ZABEH

Torpédo Řepy

Út 30.10. 17:45 Mikulova MIKU4
Út 30.10. 19:00 Mikulova MIKU4
Út 30.10. 20:15 Mikulova MIKU4
Út 27.11. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 27.11. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 27.11. 20:45 Děkanka DEKAN

Pražští lvi

Út 2.10. 17:45 Mikulova MIKU4
Út 2.10. 19:00 Mikulova MIKU4
Út 2.10. 20:15 Mikulova MIKU4
St 5.12. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 5.12. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 5.12. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Kvantanámo

St 5.9. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 5.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 5.9. 20:15 Záběhlice ZABEH
St 5.12. 17:45 Mikulova MIKU4
St 5.12. 19:00 Mikulova MIKU4
St 5.12. 20:15 Mikulova MIKU4

Santovi Sobi

St 5.9. 17:45 Mikulova MIKU2
St 5.9. 19:00 Mikulova MIKU2
St 5.9. 20:15 Mikulova MIKU2
St 5.12. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 5.12. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 5.12. 20:45 Hostivař SK HOSTI

4 TD Ala Bundy A

St 19.9. 18:00 Štěrboholy STER2
St 19.9. 19:15 Štěrboholy STER2
St 19.9. 20:30 Štěrboholy STER2
Čt 1.11. 18:15 Štěrboholy STER2
Čt 1.11. 19:30 Štěrboholy STER2
Čt 1.11. 20:45 Štěrboholy STER2

Havri Havri

Ne 7.10. 16:15 Litvínovská LITVI
Ne 7.10. 17:30 Litvínovská LITVI
Čt 25.10. 17:00 Děkanka DEKAN
Čt 25.10. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 13.11. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Út 13.11. 19:15 Běchovice SC SCBEC

Yellow Dildos A

Ne 16.9. 16:15 Mikulova MIKU4
Ne 16.9. 17:30 Mikulova MIKU4
Út 2.10. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 2.10. 19:30 Slivenec AFK SLIVE
Po 5.11. 19:00 Pražačka P3
Po 5.11. 20:15 Pražačka P3

Berlusconi SV

Čt 20.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 20.9. 19:30 Hanspaulka HANSP
Čt 18.10. 17:00 Děkanka DEKAN
Čt 18.10. 18:15 Děkanka DEKAN
St 7.11. 18:00 Hrabákova HRAB1
St 7.11. 19:15 Hrabákova HRAB1

Purple Team AFK

Út 25.9. 18:15 Aritma ARIT
Út 25.9. 19:30 Aritma ARIT
Pa 19.10. 18:00 Pražačka P1
Pa 19.10. 19:15 Pražačka P1
Pa 16.11. 18:45 Tempo FC TEMPO
Pa 16.11. 20:00 Tempo FC TEMPO