Seznam týmů, 5. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Yellow Dildos A tmavě modrá, žlutá
Torpédo Řepy oranžová, bílá
Texas N.Strašecí FC modrá, žlutá
Santovi Sobi bílo-modrá, oranžová
Purple Team AFK fialová, žlutá
Pražští lvi světle zelená, modrá
Kvantanámo žluto-modrá
Jardovi Hřebíci bílo-modro-červená, černo-růžová
Havri Havri modrá, bílá
Green shock FC zeleno-bílá
Berlusconi SV žlutá, šedá
4 TD Ala Bundy A bílá

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Berlusconi SVTorpédo Řepy Po 19.3. 18:45 BIHOR
Jardovi HřebíciPurple Team AFK Po 19.3. 19:15 STER2
KvantanámoPražští lvi Po 19.3. 20:15 P3
Havri HavriSantovi Sobi Po 19.3. 20:15 MIKU4
4 TD Ala Bundy AYellow Dildos A Po 19.3. 20:30 STER2
Green shock FCTexas N.Strašecí FC Po 30.4. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Torpédo ŘepyGreen shock FC Po 26.3. 18:45 BIHOR
Texas N.Strašecí FCHavri Havri Po 26.3. 19:00 MIKU2
Santovi SobiJardovi Hřebíci Po 26.3. 19:00 METE1
Purple Team AFKKvantanámo Po 26.3. 19:15 STER2
Yellow Dildos APražští lvi Po 26.3. 20:15 P2
4 TD Ala Bundy ABerlusconi SV Po 26.3. 20:30 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
Jardovi HřebíciTexas N.Strašecí FC Po 9.4. 17:45 MIKU2
Havri HavriTorpédo Řepy Po 9.4. 18:45 BIHOR
Berlusconi SVYellow Dildos A Po 9.4. 19:15 ZAK
KvantanámoSantovi Sobi Po 9.4. 19:15 KORAB
Green shock FC4 TD Ala Bundy A Po 9.4. 20:15 ZABEH
Pražští lviPurple Team AFK Po 9.4. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Torpédo ŘepyJardovi Hřebíci Po 16.4. 18:45 BIHOR
Yellow Dildos APurple Team AFK Po 16.4. 19:15 STER1
Texas N.Strašecí FCKvantanámo Po 16.4. 19:30 DEKAN
Berlusconi SVGreen shock FC Po 16.4. 20:15 ZABEH
Santovi SobiPražští lvi Po 16.4. 20:15 P2
4 TD Ala Bundy AHavri Havri Po 16.4. 20:30 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
Havri HavriBerlusconi SV Po 23.4. 18:15 HOSTI
KvantanámoTorpédo Řepy Po 23.4. 18:45 BIHOR
Jardovi Hřebíci4 TD Ala Bundy A Po 23.4. 19:30 HOSTI
Pražští lviTexas N.Strašecí FC Po 23.4. 20:15 P3
Green shock FCYellow Dildos A Po 23.4. 20:15 ZABEH
Purple Team AFKSantovi Sobi Po 23.4. 20:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Texas N.Strašecí FCPurple Team AFK Po 7.5. 18:15 ARIT
Torpédo ŘepyPražští lvi Po 7.5. 18:45 BIHOR
Yellow Dildos ASantovi Sobi Po 7.5. 19:30 BECH
Green shock FCHavri Havri Po 7.5. 20:15 ZABEH
Berlusconi SVJardovi Hřebíci Po 7.5. 20:45 DEKAN
4 TD Ala Bundy AKvantanámo Po 7.5. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Purple Team AFKTorpédo Řepy Po 14.5. 18:45 BIHOR
KvantanámoBerlusconi SV Po 14.5. 19:00 METE1
Havri HavriYellow Dildos A Po 14.5. 19:15 MALES
Santovi SobiTexas N.Strašecí FC Po 14.5. 20:15 P3
Pražští lvi4 TD Ala Bundy A Po 14.5. 20:15 P1
Jardovi HřebíciGreen shock FC Po 14.5. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Yellow Dildos ATexas N.Strašecí FC Po 21.5. 18:00 HRAB2
Torpédo ŘepySantovi Sobi Po 21.5. 18:45 BIHOR
Havri HavriJardovi Hřebíci Po 21.5. 19:15 STER1
Berlusconi SVPražští lvi Po 21.5. 20:15 P3
Green shock FCKvantanámo Po 21.5. 20:15 ZABEH
4 TD Ala Bundy APurple Team AFK Po 21.5. 20:30 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
Texas N.Strašecí FCTorpédo Řepy Po 28.5. 18:45 BIHOR
Purple Team AFKBerlusconi SV Po 28.5. 19:00 MOTO2
Jardovi HřebíciYellow Dildos A Po 28.5. 19:15 TEMPO
KvantanámoHavri Havri Po 28.5. 19:15 STER2
Pražští lviGreen shock FC Po 28.5. 20:15 P3
Santovi Sobi4 TD Ala Bundy A Po 28.5. 20:30 STER1
Utkání Datum Čas Hřiště
Yellow Dildos ATorpédo Řepy Po 4.6. 18:45 BIHOR
Jardovi HřebíciKvantanámo Po 4.6. 19:15 STER1
Havri HavriPražští lvi Po 4.6. 20:15 P2
Green shock FCPurple Team AFK Po 4.6. 20:15 ZABEH
Berlusconi SVSantovi Sobi Po 4.6. 20:15 P3
4 TD Ala Bundy ATexas N.Strašecí FC Po 4.6. 20:30 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
Torpédo Řepy4 TD Ala Bundy A Po 18.6. 19:00 P3
Texas N.Strašecí FCBerlusconi SV Po 18.6. 19:00 P2
Santovi SobiGreen shock FC Po 18.6. 19:00 ZABEH
Pražští lviJardovi Hřebíci Po 18.6. 19:00 P1
Purple Team AFKHavri Havri Po 18.6. 19:15 TEMPO
KvantanámoYellow Dildos A Po 18.6. 19:15 MALES