St 4.4.18 18:15 zzNOVOB Tazmánští čertíci Klamovka Praha FK   (HL8G)
St 4.4.18 19:30 zzNOVOB Strahovská 10 B Gangbeng   (HL8D)
St 4.4.18 20:45 zzNOVOB Chroustova lokomotiva Pivušky FC   (HL8F)
St 25.4.18 17:30 KBELY Lunochod 1.MFK A Eternity   (HL8I)
St 25.4.18 18:45 KBELY Perpetis Tazmánští čertíci   (HL8G)

18. 6. 18 19:15 TEMPO Purple Team AFK Havri Havri 11. 2:8 (1:3)
První poločas byl herně vyrovnaný. Důležitý moment přišel ve 30. minutě, kdy Havri Havri odskočili na rozdíl dvou branek. To je uklidnilo a ve druhé poločase kontrolovali vývoj zápasu. V závěrečné pětiminutovce třemi góly zvýraznili své vítězství.
Purple Team AFK Havri Havri
Milan Trýb – Radim Fulík, Martin Kamenik, Antonín Kosina, Jan Páv ml., Martin Sadílek, Lukáš Voráček vs Šimon Vobruba – Jan Hejda, Tomáš Kaliba, Jindřich Ottl, Jiří Rédr, Kryštof Šídlo, Tomáš Starý, Viliam Valúch, Martin Vodrážka, Jakub Vojáček
59. Jan Hejda
4. 6. 18 20:15 P2 Havri Havri Pražští lvi 10. 12:3 (3:1)
Havri od začátku tlačili hosty, kteří se sice dostali do vedení, ale byla otázka času, kdy se domácí střelecky prosadí. Potom už jim tam spadlo, co se dalo.
Havri Havri Pražští lvi
Martin Vodrážka – Jan Hejda, Tomáš Kaliba, Jiří Rédr, Tomáš Starý, Viliam Valúch, Jakub Vojáček vs Lubomír Kukuča – Aleš Kaválek, Jakub Körbler, Tomáš Kőrbler, Omar Magomedov, Lukáš Měsíček, Dominik Ponc, Vilém Řehák
45. Tomáš Kőrbler
28. 5. 18 19:15 STER2 Kvantanámo Havri Havri 9. 3:3 (2:0)
Herně vyrovnané utkání, ve kterém si ale hosté nechali utéct začátek, aby nakonec dramaticky vyrovnali v posledních pěti minutách. Tento zvrat bohužel domácí psychicky neunesli. Šaróka
Kvantanámo Havri Havri
Jakub Kotek – Aleš Burket, Petr Čáha, Petr Hadraba, Jan Hořejš, Adam Kubát, Štěpán Kubát, Dušan Kuzmík, Jaroslav Sochor vs Martin Vodrážka – Jan Hejda, Tomáš Kaliba, Jiří Rédr, Kryštof Šídlo, Viliam Valúch, Jakub Vojáček
60. Jakub Vojáček
21. 5. 18 19:15 STER1 Havri Havri Jardovi Hřebíci 8. 2:4 (2:2)
Domácí tlačili, ale nevraceli se do obrany. Hřebíci skórovali po pěkných signálech. Janča
Havri Havri Jardovi Hřebíci
Martin Vodrážka – Tomáš Kaliba, Jiří Rédr, Kryštof Šídlo, Tomáš Starý, Viliam Valúch, Jakub Vojáček vs Ondřej Trunečka – Michal Čermák, Michael Jirovský, Ondřej Novák, Viktor Pavlíček, Martin Šnajdr, Václav Ulrich
9. Tomáš Starý
25. Viliam Valúch
8., 16., 52. Viktor Pavlíček
47. Michael Jirovský
33. Ondřej Novák
14. 5. 18 19:15 MALES Havri Havri Yellow Dildos A 7. 6:3 (3:1)
Pohledný fotbal z obou stran rozhodlo proměňování šancí v závěru. Filip Bari, Patrik Byrouti
Havri Havri Yellow Dildos A
Šimon Vobruba – Jan Hejda, Tomáš Kaliba, Jiří Rédr, Tomáš Starý, Viliam Valúch, Martin Vodrážka, Jakub Vojáček vs Daniel Mareš – Jakub Andrle, Jan Fried, Jan Janoušek, Dominik Kafka, David Krous, Yonas Moro, Jan Polcar, Martin Sobotka, Martin Zrubek
6. Martin Vodrážka
23. Tomáš Starý
26. Viliam Valúch
47., 50., 52. Jiří Rédr
10. David Krous
49., 55. Jan Fried
7. 5. 18 20:15 ZABEH Green shock FC Havri Havri 6. 9:7 (5:1)
Green shock chytil lépe začátek, dostal se do komfortního vedení, ale na konci z toho málem ještě bylo drama. Karel Erben, Martin Humpl
Green shock FC Havri Havri
Radek Kohák – Michal Šimák, Jiří Štecher, Jiří Stejskal, Antonín Tikovský, Štěpán Tikovský, Jan Turínek, Václav Vaněček vs Šimon Vobruba – Jan Hejda, Tomáš Kaliba, Jiří Rédr, Tomáš Starý, Viliam Valúch, Martin Vodrážka, Jakub Vojáček
59. Tomáš Starý
23. 4. 18 18:15 HOSTI Havri Havri Berlusconi SV 5. 1:1 (1:0)
Pohledné utkání, v němž měli více ze hry domácí, které o dva body připravila branka tři minuty před koncem. Novotný
Havri Havri Berlusconi SV
Šimon Vobruba – Jan Hejda, Tomáš Kaliba, Jiří Rédr, Kryštof Šídlo, Tomáš Starý, Viliam Valúch, Martin Vodrážka, Jakub Vojáček vs Vít Lukeš – Jiří Hoskovec, Karel Kudrna, František Myslivec, Marek Pavlíček, Martin Šimon, Jakub Turek, Prokop Vodrážka
19. Jan Hejda 57. Marek Pavlíček
16. 4. 18 20:30 STER2 4 TD Ala Bundy A Havri Havri 4. 2:2 (2:1)
Vyrovnaný zápas, spravedlivá remíza. Čapla
4 TD Ala Bundy A Havri Havri
Jiří Šebesta – Peter Brťka, Jan Ptáček, Matouš Skružný, Marek Štefan, Martin Štefan, Václav Svoboda vs Šimon Vobruba – Jan Hejda, Tomáš Kaliba, Jiří Rédr, Kryštof Šídlo, Viliam Valúch, Martin Vodrážka
4. Václav Svoboda
22. Jan Ptáček
11. Jiří Rédr
33. Kryštof Šídlo
14. Tomáš Kaliba
53. Jiří Rédr
9. 4. 18 18:45 BIHOR Havri Havri Torpédo Řepy 3. 5:4 (0:1)
Z pohledu Torpéda, vést dvacet minut před koncem 3:0 a nakonec prohrát 4:5, je jako být ve zlém snu. Havri havri za neskutečný obrat berou dva body.
Havri Havri Torpédo Řepy
Martin Vodrážka – Jan Hejda, Tomáš Kaliba, Jiří Rédr, Kryštof Šídlo, Viliam Valúch, Jakub Vojáček vs Richard Kulík – Lukáš Bernard, Martin Červenka, Jaroslav Halama, Jan Jeřábek, Filip Kopejtko, Richard Kulík, Jindřich Maryška, Karel Poupě
39., 45. Kryštof Šídlo
43., 57. Tomáš Kaliba
59. Jiří Rédr
18., 35. Jindřich Maryška
32., 51. Richard Kulík
26. 3. 18 19:00 MIKU2 Texas N.Strašecí FC Havri Havri 2. 10:0 (4:0)
Jednoznačné utkání v režii domácího týmu.
Texas N.Strašecí FC Havri Havri
Lukáš Běloušek – Miroslav Blaha, Pavel Kalvas, Tomáš Kouklík, Přemysl Kučera, David Scharf, Šimon Scharf, Jan Vondráček vs Šimon Vobruba – Jiří Rédr, Kryštof Šídlo, Viliam Valúch, Martin Vodrážka, Jakub Vojáček
4., 24., 28., 38., 39. David Scharf
14., 60. Šimon Scharf
34. Jan Vondráček
44. Tomáš Kouklík
47. Pavel Kalvas
19. 3. 18 20:15 MIKU4 Havri Havri Santovi Sobi 1. 5:2 (3:1)
Zajímavé, čistě hrané utkání. Týmu Havri Havri se herně i gólově zadařilo a zaslouženě zvítězil. Hošek
Havri Havri Santovi Sobi
Šimon Vobruba – Jiří Rédr, Kryštof Šídlo, Tomáš Starý, Viliam Valúch, Martin Vodrážka, Jakub Vojáček vs Tadeáš Helešic – Martin Chalupník, Lukáš Garreis, Adam Houda, Tomáš Švec, David Švertšal, Jakub Vladyka