Út 22.5.18 17:45 MIKU2 G.I.C La Plate de Cünde MVS Vršovice A   (HL2B)
Út 22.5.18 19:00 MIKU2 Pražačka seniors A Ortopedie   (SVL2A)
Út 22.5.18 20:15 MIKU2 Dvorce SK MPI Restaurace U Pecků B   (HL3A)
Po 11.6.18 19:00 MIKU4 Suchá dáseň AC Traktor Praha A   (HL7A)
Po 11.6.18 20:15 MIKU4 England United FC Senioři Praha A   (HL8A)

18. 6. 18 19:15 MALES Kvantanámo Yellow Dildos A 11. 3:14 (0:3)
Na začátku prvního poločasu mírná iniciativa Kvantanáma, po deseti minutách ji ale převzali Yellow Dildos. Kvantanámu se nešlo dostat z obrany do útoku. Ve druhém poločase Kvantanámo začlo s dobrým útokem a třemi góly, ale Dildos rychle převzali iniciativu a ovládali hru až do konce. Jaroslav Novák
Kvantanámo Yellow Dildos A
Petr Hadraba – Jakub Bíba, Aleš Burket, Petr Čáha, Dušan Kuzmík, Štěpán Návrat, Jaroslav Sochor vs Daniel Mareš – Jan Fried, Dominik Kafka, David Krous, Filip Mikulášek, Yonas Moro, Jan Polcar, Martin Sobotka, Martin Zrubek
41. Martin Sobotka
4. 6. 18 19:15 STER1 Jardovi Hřebíci Kvantanámo 10. 1:2 (1:1)
Utkání bylo záživné a mělo vyrovnaný průběh. Kvantanámo o svém vítězství rozhodlo v závěru. Trnka
Jardovi Hřebíci Kvantanámo
Ondřej Trunečka – Michal Čermák, Jan Kopecký, Vladimír Kuklík, Ondřej Novák, Viktor Pavlíček, Adam Rožánek, Martin Šnajdr, Václav Ulrich vs Jan Hořejš – Jakub Bíba, Aleš Burket, Petr Hadraba, Adam Kubát, Dušan Kuzmík, Jaroslav Sochor
8. Adam Rožánek 6. Jakub Bíba
54. Adam Kubát
28. 5. 18 19:15 STER2 Kvantanámo Havri Havri 9. 3:3 (2:0)
Herně vyrovnané utkání, ve kterém si ale hosté nechali utéct začátek, aby nakonec dramaticky vyrovnali v posledních pěti minutách. Tento zvrat bohužel domácí psychicky neunesli. Šaróka
Kvantanámo Havri Havri
Jakub Kotek – Aleš Burket, Petr Čáha, Petr Hadraba, Jan Hořejš, Adam Kubát, Štěpán Kubát, Dušan Kuzmík, Jaroslav Sochor vs Martin Vodrážka – Jan Hejda, Tomáš Kaliba, Jiří Rédr, Kryštof Šídlo, Viliam Valúch, Jakub Vojáček
60. Jakub Vojáček
21. 5. 18 20:15 ZABEH Green shock FC Kvantanámo 8. 4:3 (1:3)
Vyrovnaný zápas. Hosté dokázali vyhrát první poločas, ale domácí se zvedli a zápas zvládli vyhrát.
Green shock FC Kvantanámo
Jan Obermajer – Pavel Brychta, Michal Šimák, Jiří Štecher, Jiří Stejskal, Antonín Tikovský, Štěpán Tikovský, Jan Turínek, Václav Vaněček vs Jakub Kotek – Jakub Bíba, Aleš Burket, Petr Čáha, Petr Hadraba, Jan Hořejš, Adam Kubát, Štěpán Kubát, Dušan Kuzmík, Jaroslav Sochor
13., 54. Jiří Štecher
34., 56. Michal Šimák
41 Michal Šimák 1. Adam Kubát
12. Jakub Bíba
22. Petr Hadraba
42. Jakub Bíba
14. 5. 18 19:00 METE1 Kvantanámo Berlusconi SV 7. 2:1 (0:1)
Utkání plné nepřesností začali lépe hosté. Do druhé půle však naskočili domácí více nabuzení, z čehož pramenilo nejdřív srovnání a následně i otočení výsledku v jejich prospěch. Novotný
Kvantanámo Berlusconi SV
Jakub Kotek – Jakub Bíba, Aleš Burket, Petr Čáha, Petr Hadraba, Jan Hořejš, Adam Kubát, Štěpán Kubát, Dušan Kuzmík, Václav Mašek, Jaroslav Sochor vs Vít Lukeš – Vojtěch Gavriněv, Karel Kudrna, František Myslivec, Marek Pavlíček, Jakub Turek, Ondřej Veselka, Prokop Vodrážka
40., 58. Adam Kubát 22. František Myslivec
7. 5. 18 20:45 HOSTI 4 TD Ala Bundy A Kvantanámo 6. 3:6 (1:4)
Špičkové utkání, otevřený útočný fotbal obou celků. Zabiják z Kvantanáma Bíba vzal osud utkání do svých rukou, a i díky jeho hattricku hosté vyhráli.
4 TD Ala Bundy A Kvantanámo
Jiří Šebesta – Peter Brťka, Martin Kukla, Radek Palkoska, Jan Ptáček, Matouš Skružný, Marek Štefan, Martin Štefan, Václav Svoboda, Pavel Votánek vs Jakub Kotek – Jakub Bíba, Aleš Burket, Petr Čáha, Jan Hořejš, Adam Kubát, Dušan Kuzmík, Václav Mašek, Štěpán Návrat, Jaroslav Sochor
28., 37. Václav Svoboda
53. Martin Kukla
6., 12., 19. Jakub Bíba
15. Petr Čáha
48., 50. Adam Kubát
23. 4. 18 18:45 BIHOR Kvantanámo Torpédo Řepy 5. 4:4 (2:1)
Domácí hráči byli po většinu zápasu lepším týmem a šli po zásluze do vedení. Hosté se dlouho nemohli najít a teprve zlepšeným výkonem v závěru utkání urvali alespoň bod. Mlynařík
Kvantanámo Torpédo Řepy
Jakub Kotek – Jakub Bíba, Aleš Burket, Petr Hadraba, Jan Hořejš, Adam Kubát, Štěpán Kubát, Dušan Kuzmík, Jaroslav Sochor vs Richard Kulík – Jaroslav Halama, Jan Jeřábek, Filip Kopejtko, Jan Kovács, Richard Kulík, Jindřich Maryška, Karel Poupě
2., 38. Adam Kubát
10., 39. Jakub Bíba
21., 50. Richard Kulík
57. OG
58. Jaroslav Halama
16. 4. 18 19:30 DEKAN Texas N.Strašecí FC Kvantanámo 4. 8:6 (5:3)
Krásné fotbalové představení obou týmů. Kvantanámo se snažilo celý zápas o vyrovnání, ale Texas to nedopustil. Dominik Lipár, Lukáš Andras
Texas N.Strašecí FC Kvantanámo
Lukáš Běloušek – Miroslav Blaha, Tomáš Kouklík, Přemysl Kučera, Jan Mráz, David Scharf, Šimon Scharf, Jan Vondráček vs Jakub Kotek – Aleš Burket, Petr Čáha, Petr Hadraba, Jan Hořejš, Dominik Kirchmann Urban, Adam Kubát, Dušan Kuzmík, Václav Mašek, Štěpán Návrat