Rozpis pískání, 5. liga, skupina B

1.FC Žižkov

St 4.4. 18:15 Litvínovská LITVI
St 4.4. 19:30 Litvínovská LITVI
St 4.4. 20:45 Litvínovská LITVI
Út 24.4. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Út 24.4. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 24.4. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

Felix club

Út 10.4. 17:45 Mikulova MIKU4
Út 10.4. 19:00 Mikulova MIKU4
Út 10.4. 20:15 Mikulova MIKU4
Út 15.5. 17:45 Mikulova MIKU2
Út 15.5. 19:00 Mikulova MIKU2
Út 15.5. 20:15 Mikulova MIKU2

Nottoric Forest

Čt 12.4. 17:45 Mikulova MIKU3
Čt 12.4. 19:00 Mikulova MIKU3
Čt 12.4. 20:15 Mikulova MIKU3
Út 22.5. 19:15 Motorlet MOTO3
Út 22.5. 20:30 Motorlet MOTO3

Stars beer

Čt 19.4. 17:45 Mikulova MIKU3
Čt 19.4. 19:00 Mikulova MIKU3
Čt 19.4. 20:15 Mikulova MIKU3
Út 29.5. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 29.5. 19:30 Slivenec AFK SLIVE

Tycho de Brahe FC A

Čt 19.4. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 19.4. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 19.4. 20:15 Záběhlice ZABEH
St 30.5. 18:00 Hrabákova HRAB3
St 30.5. 19:15 Hrabákova HRAB3

Útlum

Út 24.4. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 24.4. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 24.4. 20:45 Děkanka DEKAN
Út 15.5. 18:00 Malešice AFK MALES
Út 15.5. 19:15 Malešice AFK MALES
Út 15.5. 20:30 Malešice AFK MALES

Cvrčci FC

Po 23.4. 18:15 Litvínovská LITVI
Po 23.4. 19:30 Litvínovská LITVI
Po 23.4. 20:45 Litvínovská LITVI
Čt 7.6. 19:00 Motorlet MOTO2
Čt 7.6. 20:15 Motorlet MOTO2

TBC Lachtan A

Pa 13.4. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 13.4. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 16.5. 17:45 Mikulova MIKU3
St 16.5. 19:00 Mikulova MIKU3
St 16.5. 20:15 Mikulova MIKU3

Libeň SK

St 30.5. 18:15 Litvínovská LITVI
St 30.5. 19:30 Litvínovská LITVI
St 30.5. 20:45 Litvínovská LITVI
Út 19.6. 19:00 Meteor 8 METE1
Út 19.6. 20:15 Meteor 8 METE1

Tlakové galoše

Po 30.4. 17:45 Záběhlice ZABEH
Po 30.4. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 30.4. 20:15 Záběhlice ZABEH
St 9.5. 17:45 Mikulova MIKU1
St 9.5. 19:00 Mikulova MIKU1
St 9.5. 20:15 Mikulova MIKU1

Serval KPKS

St 4.4. 18:00 Štěrboholy STER3
St 4.4. 19:15 Štěrboholy STER3
St 4.4. 20:30 Štěrboholy STER3
St 25.4. 18:00 Štěrboholy STER2
St 25.4. 19:15 Štěrboholy STER2
St 25.4. 20:30 Štěrboholy STER2

Turbosršni CF

Út 17.4. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Út 17.4. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
Út 15.5. 19:15 Motorlet MOTO3
Út 15.5. 20:30 Motorlet MOTO3
St 27.6. 19:00 Mikulova MIKU4
St 27.6. 20:15 Mikulova MIKU4