Seznam týmů, 5. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
Tycho de Brahe FC A bílá, růžová
Tlakové galoše rudá, růžová
Stars beer červená, černá
Serval KPKS žluto-černá
Nottoric Forest modro-bílá
Turbosršni CF žluto-černá, bílá
TBC Lachtan A červená, modrá
Útlum modrá
Libeň SK modrá, červená
Felix club žlutá, modrá
Cvrčci FC zelená, červená
1.FC Žižkov modro-bílá

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
1.FC ŽižkovTycho de Brahe FC A Po 19.3. 18:15 NOVOB
TBC Lachtan ATurbosršni CF Po 19.3. 19:00 MOTO1
ÚtlumNottoric Forest Po 19.3. 19:15 SCBEC
Cvrčci FCTlakové galoše Po 19.3. 19:15 HRAB1
Libeň SKServal KPKS Út 20.3. 20:15 P3
Felix clubStars beer Út 20.3. 20:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
1.FC ŽižkovCvrčci FC Po 26.3. 18:15 NOVOB
Nottoric ForestTBC Lachtan A Po 26.3. 19:00 MOTO1
Tycho de Brahe FC ATurbosršni CF Po 26.3. 19:00 MIKU3
Tlakové galošeFelix club Po 26.3. 19:15 HRAB1
Serval KPKSÚtlum Po 26.3. 19:15 SCBEC
Stars beerLibeň SK Út 27.3. 20:30 MOTO1
Utkání Datum Čas Hřiště
Turbosršni CFNottoric Forest Po 9.4. 17:45 MIKU3
Felix club1.FC Žižkov Po 9.4. 18:15 NOVOB
TBC Lachtan AServal KPKS Po 9.4. 19:00 MOTO1
Libeň SKTlakové galoše Po 9.4. 19:15 HRAB1
ÚtlumStars beer Po 9.4. 19:15 SCBEC
Cvrčci FCTycho de Brahe FC A Út 10.4. 19:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Tycho de Brahe FC ANottoric Forest Po 16.4. 17:45 MIKU4
1.FC ŽižkovLibeň SK Po 16.4. 18:15 NOVOB
Stars beerTBC Lachtan A Po 16.4. 19:00 MOTO1
Tlakové galošeÚtlum Po 16.4. 19:15 HRAB1
Serval KPKSTurbosršni CF Po 16.4. 20:45 DEKAN
Cvrčci FCFelix club Út 17.4. 19:30 SLIVE
Utkání Datum Čas Hřiště
Nottoric ForestServal KPKS Po 23.4. 18:15 DEKAN
TBC Lachtan ATlakové galoše Po 23.4. 19:15 HRAB3
Útlum1.FC Žižkov Po 23.4. 19:15 SCBEC
Turbosršni CFStars beer Po 23.4. 20:15 METE1
Felix clubTycho de Brahe FC A Út 24.4. 20:15 MIKU3
Libeň SKCvrčci FC Út 24.4. 20:30 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
Cvrčci FCÚtlum Po 30.4. 19:15 SCBEC
1.FC ŽižkovTBC Lachtan A Po 7.5. 18:15 NOVOB
Tlakové galošeTurbosršni CF Po 7.5. 19:15 HRAB1
Stars beerNottoric Forest Po 7.5. 20:45 CESMI
Tycho de Brahe FC AServal KPKS Út 8.5. 19:00 P3
Felix clubLibeň SK Út 8.5. 19:15 HRAB2
Utkání Datum Čas Hřiště
TBC Lachtan ACvrčci FC Po 14.5. 18:00 MALES
Turbosršni CF1.FC Žižkov Po 14.5. 18:15 NOVOB
Nottoric ForestTlakové galoše Po 14.5. 19:15 HRAB1
ÚtlumFelix club Po 14.5. 20:30 SCBEC
Libeň SKTycho de Brahe FC A Út 15.5. 19:15 HRAB3
Serval KPKSStars beer St 16.5. 17:30 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
1.FC ŽižkovNottoric Forest Po 21.5. 18:15 NOVOB
Felix clubTBC Lachtan A Po 21.5. 19:00 MOTO1
Tlakové galošeServal KPKS Po 21.5. 19:15 HRAB1
Cvrčci FCTurbosršni CF Po 21.5. 19:15 STER2
Libeň SKÚtlum Po 21.5. 19:15 SCBEC
Tycho de Brahe FC AStars beer Út 22.5. 20:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Serval KPKS1.FC Žižkov Po 28.5. 18:15 NOVOB
TBC Lachtan ALibeň SK Po 28.5. 19:00 MOTO1
Stars beerTlakové galoše Po 28.5. 19:15 HRAB1
Nottoric ForestCvrčci FC Po 28.5. 19:15 STER3
ÚtlumTycho de Brahe FC A Po 28.5. 19:15 SCBEC
Turbosršni CFFelix club Po 28.5. 20:15 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
ÚtlumTBC Lachtan A Po 4.6. 18:15 BECH
1.FC ŽižkovStars beer Po 4.6. 18:15 NOVOB
Libeň SKTurbosršni CF Po 4.6. 19:00 METE2
Tycho de Brahe FC ATlakové galoše Po 4.6. 19:15 HRAB1
Felix clubNottoric Forest Po 4.6. 20:15 MIKU3
Cvrčci FCServal KPKS Út 5.6. 19:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Turbosršni CFÚtlum Út 26.6. 18:00 SCBEC
Tlakové galoše1.FC Žižkov Út 26.6. 18:15 DEKAN
Nottoric ForestLibeň SK Út 26.6. 18:15 HOSTI
Serval KPKSFelix club Út 26.6. 19:00 MIKU3
Stars beerCvrčci FC Út 26.6. 19:00 MIKU4
TBC Lachtan ATycho de Brahe FC A Út 26.6. 19:00 MOTO3