Pá 13.4.18 18:15 zzNOVOB Klucy PFS Real Prd   (HL7H)
Pá 13.4.18 19:30 zzNOVOB Guaraní Zde je místo ...   (HL7I)
St 16.5.18 17:45 MIKU3 Tajfun AC Bratři v triku   (HL6B)
St 16.5.18 19:00 MIKU3 Tazmánští čertíci Playboy team AC   (HL8G)
St 16.5.18 20:15 MIKU3 Audi United FC Tatra 04   (HL2A)

26. 6. 18 19:00 MOTO3 TBC Lachtan A Tycho de Brahe FC A 11. 1:3 (0:1)
Pěkné bojovné utkání, které rozhodl vlastní gól domácích v závěru. Tycho pak už jen pečetilo výsledek.
TBC Lachtan A Tycho de Brahe FC A
Robin Alemu – Tomáš Andrle, David Čampulka, Jiří Jambor, Martin Novák, Daniel Pavelka, Zdeněk Sojka, Martin Zelenka vs Jiří Runtsch – Přemysl Dušek, Marek Klokočka, Daniel Martiška, Martin Pánek, Rudolf Růžek, Sebastian Rygl, Jan Vrána
46. Daniel Pavelka 25. Marek Klokočka
54. OG
60. Přemysl Dušek
4. 6. 18 18:15 BECH Útlum TBC Lachtan A 10. 5:2 (2:2)
Lachtan odolal úvodnímu náporu domácích a dokonce šel do vedení. Nakonec rozhodlo, že hosté hráli pouze ve čtyřech v poli a vítězství bral Útlum. Miroslav Korbel, Luboš Petr
Útlum TBC Lachtan A
Michal Dvořák – Adam Hájek, Tomáš Klokočník, Filip Kučera, Jakub Šejvl, Tomáš Šejvl, Michal Veselý, Pavel Zolman vs Tomáš Andrle – Robin Alemu, David Čampulka, Daniel Pavelka, Zdeněk Sojka
20. Michal Veselý
22., 43., 50., 52. Jakub Šejvl
12. David Čampulka
14. Zdeněk Sojka
28. 5. 18 19:00 MOTO1 TBC Lachtan A Libeň SK A 9. 4:4 (2:2)
Dobrý zápas s mnoha šancemi na obou stranách nakonec skončil zaslouženou remízou.
TBC Lachtan A Libeň SK A
Robin Alemu – Tomáš Andrle, Jiří Jambor, Martin Novák, Daniel Pavelka, Zdeněk Sojka vs Tomáš Minarovič – Rostislav Bakula, Pavel Čtvrtečka, Petr Havlík, David Řezáč, Michal Vlk
2., 42. Jiří Jambor
17., 50. Tomáš Andrle
22. Pavel Čtvrtečka
27., 53. Petr Havlík
35. David Řezáč
21. 5. 18 19:00 MOTO1 Felix club TBC Lachtan A 8. 3:5 (1:3)
Dobrý zápas probíhal za mírné převahy hráčů Lachtanu, kteří svou územní převahu vyjádřili i brankově.
Felix club TBC Lachtan A
Jaroslav Veselý – Jiří Erben, Jaroslav Hněvkovský, Marek Lisý, Jan Štěpánek, Jiří Vitáček, Pavel Žirko vs Tomáš Andrle – Robin Alemu, David Čampulka, Jan Doležal, Jiří Jambor, Martin Novák
20. Marek Lisý
39., 44. Pavel Žirko
7. Jiří Jambor
19., 55. Jan Doležal
23. Martin Novák
57. Tomáš Andrle
14. 5. 18 18:00 MALES TBC Lachtan A Cvrčci FC 7. 5:2 (1:0)
Hosté se na začátku nedokázali prosadit proti čtyřem a v plném počtu už si Lachtan výhru pohlídal. Filip Bari, Patrik Byrouti
TBC Lachtan A Cvrčci FC
Robin Alemu – Tomáš Andrle, David Čampulka, Jan Doležal, Dimitar Rosenov Georgiev, Jiří Jambor, Daniel Pavelka vs Tomáš Růžička – Marek Fojtů, Jan Goll, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Petr Štípl
9., 35. Jan Doležal
38., 52. Jiří Jambor
43. Robin Alemu
39., 42. Jan Goll
7. 5. 18 18:15 zzNOVOB 1.FC Žižkov TBC Lachtan A 6. 6:0 k.
23. 4. 18 19:15 HRAB3 TBC Lachtan A Tlakové galoše 5. 1:5 (0:3)
Lachtanům se nepovedlo prvních patnáct minut a Galoše si zbytek zápasu v klidu pohlídaly. Trnka
TBC Lachtan A Tlakové galoše
Robin Alemu – Tomáš Andrle, David Čampulka, Jiří Jambor, Daniel Pavelka, Zdeněk Sojka vs Vratislav Hromádko – Michal Bednář, Daniel Buš, Šimon Chalupa, Jaroslav Hančl, Tomáš Havran, Jiří Mergl, Matěj Novák, Marek Rábl, Lukáš Řeřicha, Ladislav Salvet, Marek Salvet, Petr Vaněk, Tomáš Vostřel
51. Daniel Pavelka 24 Daniel Pavelka 5. Tomáš Vostřel
6., 12. Matěj Novák
41., 56. Tomáš Havran
54. Matěj Novák
16. 4. 18 19:00 MOTO1 Stars beer TBC Lachtan A 4. 2:6 (0:1)
V zápase jasně vládl tým Lachtan. Janda
Stars beer TBC Lachtan A
Eduard Skramuský – Vanja Dabič, Michal Halm, Milan Javorský, David Kabát, Michal Kormaňák vs Robin Alemu – Tomáš Andrle, David Čampulka, Jan Doležal, Jiří Jambor, Daniel Pavelka, Zdeněk Sojka, Martin Zelenka
46. Vanja Dabič
54. Michal Halm
7., 36. Martin Zelenka
39., 46., 51. Jiří Jambor
53. Tomáš Andrle
9. 4. 18 19:00 MOTO1 TBC Lachtan A Serval KPKS 3. 3:8 (1:1)
První poločas byl hraný za stálé převahy domácích, ale ti proměnili pouze jedinou šanci. Na konci poločasu přišel brejk hostů a vyrovnání. To zřejmě ovlivnilo rozpoložení obou týmů, neboť hosté se druhém poločase během šesti minut rozhodli utkání, když domácí působili naprosto odevzdaným dojmem. V závěru Lachan alespoň zkorigoval hrozivé skóre. Michal Šebek, Miroslav Šanda
TBC Lachtan A Serval KPKS
Robin Alemu – Tomáš Andrle, David Čampulka, Jan Doležal, Martin Novák, Daniel Pavelka, Zdeněk Sojka, Martin Zelenka vs Martin Vaňourek – Jan Čanda, Jiří Kadlčík, Daniel Knespl, Petr Krušina, Vojtěch Plecitý, Josef Řebíček, Jakub Vítek
24., 55. Jan Doležal
59. Tomáš Andrle
40 Jan Doležal 30., 32., 36., 43., 57. Vojtěch Plecitý
33., 41. Daniel Knespl
35. Petr Krušina
39. Petr Krušina
26. 3. 18 19:00 MOTO1 Nottoric Forest TBC Lachtan A 2. 3:6 (0:3)
Pěkný vítězný fotbálek z obou stran, kde zaslouženě zvítězilo lepší mužstvo. Boubín
Nottoric Forest TBC Lachtan A
Vladimír Hnát – Tomáš Jelínek ml., Tomáš Jelínek st., Jan Kumhera, Michal Polák, Petr Svoboda, Vladimír Verner vs Robin Alemu – Tomáš Andrle, David Čampulka, Jan Doležal, Jiří Jambor, Daniel Pavelka, Zdeněk Sojka, Martin Zelenka
34., 51. Michal Polák
60. Vladimír Verner
2. David Čampulka
12. Tomáš Andrle
15. Zdeněk Sojka
33., 39., 45. Jiří Jambor
19. 3. 18 19:00 MOTO1 TBC Lachtan A Turbosršni CF 1. 3:3 (1:1)
Vyrovnaný zápas, zasloužená remíza. Vostatek
TBC Lachtan A Turbosršni CF
Robin Alemu – Tomáš Andrle, David Čampulka, Jan Doležal, Jiří Jambor, Martin Novák, Daniel Pavelka, Martin Zelenka vs Jeremy Sova – Oliver Hodbod, Tomáš Klouda, Ondřej Kokta, Jan Kušta, Jan Lanhaus, David Linhart, Adam Löffelmann