Po 9.4.18 18:15 LITVI Nemesis VET Sean team VET   (VL2A)
Po 9.4.18 19:30 LITVI Domácí potřeby A BongoBongo AC   (HL3A)
Po 9.4.18 20:45 LITVI Inter Letná Ústavan 01 KK   (HL8B)
Čt 10.5.18 17:45 MIKU2 Autobazar Duo VET Lisako A   (VL2B)
Čt 10.5.18 19:00 MIKU2 Šméčka Opatoff A K   (HL5F)
Čt 10.5.18 20:15 MIKU2 Blok D Brosway team   (HL7F)

20. 6. 18 19:30 LITVI Karcinogenní Demoliční četa 11. 7:6 (2:4)
Velmi pohledné a vyrovnané utkání, ve kterém byl tým Karcinogenní o gól lepší a v druhém poločase otočil výsledek. Jaroslav Havran, Petr Mládek
Karcinogenní Demoliční četa
Jakub Virl – Martin Beránek, Marcel Kodíček, Michal Mundl, Robert Šimek, Martin Tousek, Michal Vašek vs Vít Klupák – David Brdek, Miroslav Kerbl, František Koďousek, Martin Marek, Zdeněk Najer, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Tomáš Vencl
40. Michal Sofron
5. 6. 18 18:15 LITVI Demoliční četa Tohle není hokej? 10. 6:0 (2:0)
Demoliční četa šla do zápasu s větší vervou a zaslouženě ho ovládla. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Demoliční čety pro start hráče v trestu v týmu Tohle není hokej? Čapla
Demoliční četa Tohle není hokej?
Vít Klupák – David Brdek, Jaroslav Dobrý, Pavel Kerbl, Jan Kryštof, Martin Marek, Zdeněk Najer, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Tomáš Vencl vs Daniel Samec – Filip Buriánek, Petr Czinege, Luboš Hanus, Martin Hašpl, Filip Hornát, Michal Klusák, Petr Klusák, Pavel Mahdal, Tomáš Randl, Petr Varvařovský
5., 7. Zdeněk Najer
49. David Brdek
52. Martin Marek
45 Oldřich Pastyřík
29. 5. 18 18:15 LITVI Friends Prague Demoliční četa 9. 1:3 (1:1)
Dobrá úroveň zápasu. V první půli vyrovnané utkání, po změně stran se projevila větší herní kvalita Demoliční čety, která po zásluze zvítězila.
Friends Prague Demoliční četa
Lukáš Jarco – Jakub Běhalík, Jan Behro, Jan Číhal, Aleš Kopeček, Martin Lukeš, Václav Macháň, Michal Zajíček vs Petr Beer – David Brdek, Tomáš Čedík, Jaroslav Dobrý, Martin Marek, Zdeněk Najer, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Tomáš Vencl, Robert Žemlička
8. Michal Zajíček 17. Robert Žemlička
49. Martin Marek
58. David Brdek
22. 5. 18 18:15 LITVI Demoliční četa Footside 8. 6:0 k.
15. 5. 18 18:15 LITVI Líheň talentů 2015 Demoliční četa 7. 6:2 (3:2)
Mladší a fotbalovější tým Líheň talentů nezaváhal a i přes první inkasovaný gól utkání otočil ve svůj prospěch. Čapla
Líheň talentů 2015 Demoliční četa
Miroslav Kučera – David Adamček, David Hruška, Petr Janda, Tibor Jonáš, Jiří Kurek, Vojtěch Vihan, Jan Vlk vs Vít Klupák – Petr Beer, David Brdek, Tomáš Čedík, Jaroslav Dobrý, Pavel Kerbl, Michal Sofron, Tomáš Vencl, Robert Žemlička
4., 60. Jan Vlk
9., 44. Petr Janda
10. David Adamček
55. David Hruška
1. Tomáš Čedík
15. Jaroslav Dobrý
8. 5. 18 20:15 METE2 Demoliční četa Démoni 6. 2:2 (1:2)
Domácí rychle vedli, ale Démoni do poločasu otočili výsledek. Po přestávce ale domácí vyrovnali z penalty a skóre už se nezměnilo.
Demoliční četa Démoni
Vít Klupák – David Brdek, Tomáš Čedík, Jaroslav Dobrý, Miroslav Kerbl, Jan Kryštof, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Tomáš Vencl, Robert Žemlička vs Josef Kobza – Pavel Drápal, Filip Machulka, Stanislav Petroušek, Karel Smrž, Toshko Titizov, Jiří Valo, Michal Vrba
3., 36. Jaroslav Dobrý 19. Toshko Titizov
25. Pavel Drápal
24. 4. 18 18:15 LITVI Demoliční četa Tatran Válec 5. 1:3 (1:0)
Zápas směřoval k remíze, ale Tatran nakonec vybojoval zaslouženě oba body.
Demoliční četa Tatran Válec
Vít Klupák – David Brdek, Jaroslav Dobrý, Pavel Kerbl, Zdeněk Najer, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Zdeněk Trajer, Tomáš Vencl, Robert Žemlička vs Robert Johánek – Marek Dastych, Lukáš Dlouhý, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Filip Koudelka, Petr Ondřejíček, Pavel Pastorčák
20. Pavel Kerbl 38. Petr Ondřejíček
57. Filip Koudelka
58. Pavel Pastorčák
17. 4. 18 20:45 CESMI Akademie Flirtu Demoliční četa 4. 7:2 (3:0)
Večerní utkání přineslo první vítězství Akademie v sezóně.
Akademie Flirtu Demoliční četa
Martin Pražan – Tomáš Benda, Dominik Beran, Dominik Bouček, Jan Bureš, Michal Dobeš, Martin Gremlica, Tomáš Mulač, Martin Nožička vs Petr Beer – David Brdek, Jaroslav Dobrý, Vít Klupák, Zdeněk Najer, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Tomáš Vencl
51. Jaroslav Dobrý
10. 4. 18 18:15 LITVI Demoliční četa Absinth 3. 5:2 (3:1)
Utkání bylo spíše bojem, než fotbalovým kláním. Demoliční četa však dostála svému jménu a doslova se "protlačila" ke dvěma bodům. Novotný
Demoliční četa Absinth
Vít Klupák – Petr Beer, David Brdek, Jan Kryštof, Zdeněk Najer, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Tomáš Vencl vs Michael Štván – Kamil Bašista, Adam Hartl, Ladislav Just, Jiří Medvec, Martin Moník, Petr Rohan, Marek Stockinger
11., 23. Petr Beer
16. Jan Kryštof
36., 51. David Brdek
6. Marek Stockinger
54. Ladislav Just
3. 4. 18 19:00 METE1 Pavana AK A Demoliční četa 2. 7:1 (1:0)
Pohledné a férově vedené utkání, které bylo až do poloviny druhé půle vyrovnané. Poté převzali otěže mladší hráči Pavany a svého soupeře jednoduše uběhali. Jakub Krebs, Jiří Čurda
Pavana AK A Demoliční četa
Lukáš Hejtman – Tomáš Dragoun, Jakub Grafnetr, Patrik Icik, Petr Icik, Martin Jiráň, Jakub Oktávec vs František Koďousek – David Brdek, Jaroslav Dobrý, Pavel Kerbl, Vít Klupák, Jan Kryštof, Zdeněk Najer, Michal Sofron, Zdeněk Trajer, Tomáš Vencl
5. Tomáš Dragoun
44. Martin Jiráň
49., 50., 59. Patrik Icik
55., 58. Jakub Grafnetr
36. Jaroslav Dobrý
27. 3. 18 19:00 MIKU2 Demoliční četa Notorkros FK 1. 3:1 (0:0)
Průměrné utkání. Domácí měli více štěstí než rozumu.
Demoliční četa Notorkros FK
Petr Beer – David Brdek, Pavel Kerbl, František Koďousek, Jan Kryštof, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Robert Žemlička vs Patrik Škorpil – Tomáš Bechtold, Jan Dvořáček, Josef Kostka, Petr Menzl, Jaroslav Novák, Daniel Prosenc, Lukáš Rohlík, Ondřej Vildman, Miroslav Vojtech, Svatoslav Zajíček, Jan Zenkl